Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Figurki Ignis & Rakso - 28.07.09 - Grombrindal WIP

Post autor: Kalesoner »

Shino pisze:to aralielka dla szwentasa?
Dla Szwentasa1.
Ciozak95 pisze:Figsa bardzo super ale ja sie doczepie do jednej rzeczy a mianowicie... jedno oko jest wieksze od drugiego i tak to dziwnie wyglada..;p wiem ze i tak sa oczka super ale troche sie to rzuca w oczy.. xD
Stary, można mieć oko nawet 2x większe od drugiego i cały czas być niezłą dupą.
http://www.se.pl/media/pics/2008/04/03/ ... 60x370.jpg
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Ziemko pisze:Rakso mam nadzieje , ze sie tym komentarzem nie przejales co?? :)
Ej Ziemko ten komentarz nie miał brzmieć chamsko bo lepiej bym nie pomalował... po prostu mi się rzuciło w oko to oko... :D Ale rakso jak mowisz ze to wina perspektywy to sorki... zwracam honor malarzowi... :roll:

Co do krasnoluda to bardzo, bardzo zacny wyszedł :) więcej pisać nie trzeba...
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ziemco pisze: metalik(nmm) zlewa się ze skałka ... nie znasz innych kolorów >>> np brąz ?
No dobra... zdemaskowałeś mnie. Tak naprawdę jestem daltonistą i mam na to papiery ;) a skałka jest taka bo to jest figurka do gry i chciałem, żeby podstawka pasowała do reszty armii.
model ratują runy na toporze choć niestety jak się można domyśleć to tylko złudzenie cyfrowego zdjęcia ...
Znowu mnie masz. Runy dorobiłem w programie Paint :^o ;)
ogólnie wygląda ok :)
merci :)


A tak na poważnie... co do płaszczyka to nie bardzo mam pomysł jak go poprawić.
NMM srebrny miał być bardziej niebieski w zamyśle (tzn samo ostrze topora i buty) ale wyszło jak wyszło mimo, że niebieskiego dawałem całkiem sporo (może to przez fakt, że tym razem zmieszałem cytadelki z RMSami i Vallejo :( ).
Cóż... nie uważam tego modelu za moje szczytowe osiągnięcie. Może kiedyś się skusze i go przemaluje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Bardzo, bardzo fajny... Jak poprzednicy zauważyli runki bardzo zacne, według mnie też broda zasługuje na uznanie jak u prawdziwego WD... :D
co do płaszczyka to nie bardzo mam pomysł jak go poprawić.
I nie dziwię Ci się, płaszcz ma nie ciekawą fakturę i rzeźbę, kto miał model w ręku, ten wie. Może jakieś złote przyozdobienia w postaci Free Handów na nim czy coś? :D

Pozdrawiam :)
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Kolejna praca mojej Igi:

Obrazek
Obrazek


I mój Grombrindal. Nie jest idealny ale na razie sobie go daruje, do gry się już nadaje ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiamy
Ostatnio zmieniony 29 lip 2009, o 20:53 przez Rakso_The_Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Krasnal powala, ale skora na czarce mi się nie podoba... nie to ze źle pomalowana, tylko niepodoba mi się kolor.

Awatar użytkownika
kalcior
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kalcior »

Krasnal mi się podoba ... najbardziej broda i twarz ... nie podoba mi się w tej figurce wykonanie płaszcza (kolor mdły i słabo wyciągnięty)

Elfica mi się nie podoba ... słabo wycieniowane żywiołaki (użyte są tylko dwa kolory?) ... postaraj się nakładać więcej warstw bardziej łagodnie przechodzących z koloru w kolor ... ogólnie dobór kolorów w tym modelu nie jest udany

Ale najważniejsze, że są malowane kolejne modele ... im więcej tym lepiej

Awatar użytkownika
Galin
Wałkarz
Posty: 68
Lokalizacja: gdańsk
Kontakt:

Post autor: Galin »

Prace Ignis to jak zwykle uczta dla oka. Tylko ta elfka trosze za ciemna skórę ma według mnie. Zaznaczam, że to moje subiektywne zdanie, bo jak dla mnie, elfy powinny być anemicznie wręcz blade.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

:D Też tak uważam Galin;) ale cóż... Jeśli chodzi o żywiołaki warstw jest od 7 do 10. Chodziło o to żeby był kontrast, tak miały wyglądać kalcior. Dobór kolorów taki a nie inny ponieważ model musi pasować do reszty armii, mnie osobiście się podoba ale rzecz gustu;) Ogólnie dzięki za wszystkie komentarze, cały czas staram się pracować nad tym co jest źle ale nie zawsze wychodzi wszystko tak jak bym chciała.
Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Kolejna czarodziejka, lekko skonwertowana przez Rakso.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Bardzo pozytywna ta czarka :) Iga Goooni.... Raksa ;p :mrgreen:
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Orzeł 1

Obrazek
Obrazek

Orzeł 2

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Orzełki bardzo ładne pióra mają wycieniowane :)

co do czarodziejki, to przypomina mi taką kocicę :) No nie wiem, cos mi się w głowie miesza ;D

Awatar użytkownika
loler
Wodzirej
Posty: 679
Lokalizacja: Opole/ Wrocław

Post autor: loler »

Orełki ładne, ale czarka mniej mi się podoba. Szata ma za dużo szarego, jeśli w założeniu miała być biała to dał bym dużo więcej bieli... takie mam odczucie. Ale i tak lubię wasze prace i to bardzo:P

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Olbrzymi szacunek za samozaparcie :) ja bym te pióra drybrushował :P nie wytrzymałbym tego karkołomnego malowania piór ręcznie.

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

:) nie było tak źle, jednego malowałam coś ok 4h.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1534
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

Na żywo jeszcze fajniej wyglądają te figsy... :D
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Dzięki :)

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

WIP oddziału Mengili. Na razie 6 z 12 bez zrobionych podstawek i kilku drobiazgów. Zdjęcia kiepskie bo Rakso robił na szybko i przy słabym świetle.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


I co sądzicie?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Fotki kiepskie i nie oddają w całości jak fajnie figurki wyglądają na żywo - mea culpa. Ale jak już będzie cały oddział to im zrobię porządną sesję zdjęciową i na pewno będzie lepiej ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ