DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: Rzymek »

Ja dostalem taką samą odpowiedź probując się dowiedziec o akredytacje 2 dniową i zaklepać akademik. Termin 15 sierpnia blisko...

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Rzymek pisze:Ja dostalem taką samą odpowiedź probując się dowiedziec o akredytacje 2 dniową i zaklepać akademik. Termin 15 sierpnia blisko...
no tak dostałem tą samą odpowiedź dodatkowo kazali wysłać jakieś numery akredytacyjne bo chciałem grupową rezerwacje zrobic a tu porażka dostałem odpowiedź że po rejestracji powinienem dostac dwa maile otrzymałem jednego a drugi jak nie było tak i nie ma, tutaj sprawa do organizatorów może to już za późno ale nie da się zrobic że battlowcy akredytuja się tylko na nocleg a wpisowe za te dwa dni płacą ogranizatorowi DMP a ten później rozlicza się z władzami polconu, bo tak naprawrde wku^%%a mnie wysyłanie któregoś tam z kolei maila i wypełnianie któregoś z kolei formularza żeby dowiedzieć sie ze nadal coś trzeba zrobić

pozdro

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

moze bys po prostu Bartku laskawie zalatwil ze 100-150 miejsc w akademikach dla WFB? tak zeby mozna placic i brac po przyjezdzie?
przy jednej sali noclegowej z roznymi swirami wydaje sie to liczba odpowiednia do potrzeb...

zapewniacie polconowi 300 osob... cos chyba zalatwic potraficie?

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

No to byłby dobry pomysł bo nie chce szukac hotleu na jakims wypizdowie ... Chyba ze w poblizu sa jakies sensowne to od biedy

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Też dostałem maila "Należy zarezerwować wcześniej nocleg i powinno być dobrze.


Pozdrawiam"

Ale gdzie zarezerwować ? U Ciebie Bartku ? Na stronce ? Jeśli tak to jak, skoro tamten formularz nie przewiduje rezerwacji noclegu na jedna noc...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Własnie, z tego co rozumiem zeby zarezerwowac nocleg trzeba zrobic akredytacje wejściowkową a takiej nie mozna zrobic na 2 dni. i Co teraz?
dostałem taką odpowiedź :
"Można na miejscu, po przyjeździe kupić miejsca w akademiku jeśli zostaną." chyba nie trzeba dodac ze malo satysfakcjonujące ?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Wysłałem maila na ten adres co podali bo mi główny organizator powiedział że tak najlepiej się skontaktować z ludźmi od akademików i czekam na odpowiedź. Na pewno nie będzie tak, że nic w tej sprawie nie załatwię. Na razie odpowiedzi jeszcze nie dostałem, jak do jutra nic się nie dowiem to będę ich próbował atakować telefonicznie.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Czy jest jakaś lista sqadów które się zgłosiły? Czy są jeszcze miejsca wolne?

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Mam nadzieje ze powstaje jakis sensowny sposob na zaakredytowanie sie dla DMPowców bo z tego co oni tam podają nic sie nie da zrobic i mają nas lekko w dupie...

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Dzisiaj jest konferencja prasowa odnośnie Polconu. Ja nie moglem być bo w robocie siedzę, ale na chwilę się wyrwę, zrobię wjazd na polibudę i spróbuję coś załatwić z sama śmietanką Polconową.
A licky boom boom down!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zostały trzy dni na opłacenie akredytacji grupowej, byłoby fajnie gdyby sprawa szybko ruszyła z miejsca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Moze tak jak było wczesniej ustalane, niech po prostu oddzadzą jeden akademik/200-300 miejsc dla DMP i wtedy organizacja DMP sama zorganizuje system wpłat i noclegów? Zeby ten limit czasu nie sciskał za gardło i zeby kazdy mogł sobie ustalic wszystko na bezpiecznie?

Oraz czy możecie podac adresy/nazwy jakiś hoteli lub noclegów w poblizu miejsca DMP?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Na konferencji prasowej nie było ani nikogo od akademików, ani od akredytacji, więc przyatakowałem z innej strony. :wink:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

To atakuj, bo narazie to wyglada tak:
- przyjedz sobie te 350km, jak będzie gdzie to polozymy Cie spać, jak nie to nie...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Guldur
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Guldur »

poodbna sprawa z akredytacją na cały konwent

została zrobiona i zero odzewu w postaci drugiego maila; pomijając to, iż dostałem dwie ciekawe odpowiedzi na moje pytania:

- nie można za kogoś dokonywać rezerwacji, każdy musi osobiście (nie można także zrobić dwóch rezewacji na tego sam adres mailowy)
- nie ma czegoś takiego jak akredytacja na poszczególne dni i zaklepanie noclegu na poszczególne dni, ci co przyjeżdzają na 2 dni, kupują sobie nocleg w akademiku na miejscu

troszkę chyba nie tak powinno to wyglądać

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

doszedłem do wniosku że przewidywane 300 jak pomnoży się przez wejściówke co daje nam 12tys. zł jest to bardzo małą kwotą dlatego jesteśmy najbardziej olewaną przez orgów grupą #-o
troszkę chyba nie tak powinno to wyglądać
pełne poparcie


Ja w mailu dostałem odpiwedź o akredytacje grupową że trzeba złozyć te cholerne numerki akredytacyjne które przyjdą drugim mailem uważam że organizatorzy DMP powinni pociagnąć ostro za jaja organizatorów polconu i jezeli te maila nie przyjdą do 15 to osoby które chciały zrobic akredytacje płaca 35 zł bo wydaje mi się że jest to celowy myk orgów by nie zmniejszać kwoty wpisowego i więcej zarobić,ogólnie juz mam niedobre zdanie o całej tej imprezie mam nadzieje że na miejscu sie to zmieni i przestane się czuć oszukiwany

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

jak dla mnie to zdecydowanie ostatnie DMP polaczone z polconem, tymbardziej ze Szafa juz sie przestal bawic w organizacje

za przytoczone prez Kolka 12 tys mozna zrobic hiper petarda DMP w Gorzowie, Wejherowie albo Łomiankach...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Ok, gadałem przez telefon z Koordynatorem Polconu.
Wychodzi na to, że sytuacja z akademikami jest taka a nie inna z winy Politechniki. Żeby zarezerwować nocleg bez kłopotu potrzeba zapłacić za trzy noce z góry. Orgowie nic z tym nie mogą zrobić. Odpowiedziami na maile z akredytacjami zajmuje się jedna osoba i wszystkiego nie ogarnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Poczekajcie jeszcze chwilę z wrzutami bo robię rozróbę na liście mailowej Polconu. :wink:
Kalesoner pisze:Ok, gadałem przez telefon z Koordynatorem Polconu.
Wychodzi na to, że sytuacja z akademikami jest taka a nie inna z winy Politechniki. Żeby zarezerwować nocleg bez kłopotu potrzeba zapłacić za trzy noce z góry. Orgowie nic z tym nie mogą zrobić...
Nie byłbym taki pewny, że nic się zrobić nie da.
A licky boom boom down!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Oddzwonił do mnie koordynator. Podobno odpowiedzi, że nie można się rejestrować tylko na dwa dni zostały wysłane tylko przez pomyłkę i można rejestrować się normalnie na dwa dni z noclegiem. Ufff. Osoby, które dostały maile z odmową rejestracji na dwa dni są proszone o przesłanie kopii tego maila do:
Koordynator główny
Paweł 'Tredo' Potakowski
potakowski@gmail.com
Obrazek

ODPOWIEDZ