DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: b_sk »

Znaczy się dobrze, że zrobiłeś hałas bo najwyraźniej potrzebny był jakiś głos z zewnątrz żeby sprawę ruszyć.
A licky boom boom down!!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bałem grzeczny ale stanowczy. :P

Powiedziałem, ze ludzie myślą, że to ich wina (bo tak jest/było) i chyba to ich zmotywowało do działania.

Teraz fajnie by było jakby przedłużyli nam termin rejestracji ze zniżką.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

ja już nie ogarniam tzn że w koncu dojdzie do osób które złożyły rejestracje drugi mail z kosztami czy po prostu mamy wysłać tę wiadomość do organizatora tylko dla zamknięcią nam ust :?:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

1. Wysłać tamto do orga.

2. Wysłać prośbę do akredytacji jeszcze raz powołując się na to co powiedział przez tel org.
Obrazek

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

ja juz nic nie obczajam :)

to jest znizka jak sie wykupuje tylko sobote i niedziele?

ja to najchetniej bym zaplacil przed samym turniejem i rowniez wtedy wzial sobie akademik... mysle ze wiekszosc ludzi tez i postaracie sie zeby taka opcja byla

pzdr

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Maila już przesłałem.

A co do noclegów, że "nie da się zrobić inaczej" to sorry, ale Łódź to nie jest wioska gdzie jest jeden akademik i jedna sala wspólna, a Polcon nie jest organizowany od wczoraj, żeby nie można było załatwić wszystkiego tak by grało...

Wygląda na to, że każdy przywozi ze sobą mamonę, i na miejscu bsk ją zbiera i rezerwuje nam noclegi w akademiku albo nocuje nas wszystkich u siebie na chacie ? :P :lol2:
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Co z noclegami dla osób towarzyszących, które nie grają? Co trzeba zrobić żeby zaklepać jakiś 3 os. pokój w akademiku ?

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Ci co nie grają płacą jak wszystkie inne elfy , akredytacja + nocleg

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

karlee pisze:
Wygląda na to, że każdy przywozi ze sobą mamonę, i na miejscu bsk ją zbiera i rezerwuje nam noclegi w akademiku albo nocuje nas wszystkich u siebie na chacie ? :P :lol2:
dla mnie to by bylo najlepsze rozwiazanie, zgloszenia przesunac na tydzien wczesniej, ale kazdy pisze w zgloszeniu ile chce miejsc noclegowych w akademiku, b_sk zalatwia odpowiednia ilosc, my placimy za wejsciowki i za noclegi po przyjezdzie :)
ja tak to widze 8)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3084
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Rzymek pisze:Ci co nie grają płacą jak wszystkie inne elfy , akredytacja + nocleg
Czyli 40 zł za akredytację sobota + niedziela (ewentualnie -5 zł jak zarejestrujemy się razem) i do tego nocleg. Czy znane są ceny za akademik ?

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

20zł niby...

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

thurion pisze:
karlee pisze:
Wygląda na to, że każdy przywozi ze sobą mamonę, i na miejscu bsk ją zbiera i rezerwuje nam noclegi w akademiku albo nocuje nas wszystkich u siebie na chacie ? :P :lol2:
dla mnie to by bylo najlepsze rozwiazanie, zgloszenia przesunac na tydzien wczesniej, ale kazdy pisze w zgloszeniu ile chce miejsc noclegowych w akademiku, b_sk zalatwia odpowiednia ilosc, my placimy za wejsciowki i za noclegi po przyjezdzie :)
ja tak to widze 8)
Wszystko by było fajnie, gdyby mi się udało skontaktować z ziomkiem od akademików, a on nie daje znaku życia. Jutro spróbuję załatwić numer koma do niego.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Moze od razu tez adresy jego członkow rodziny i numery rejestracyjne samochodów oraz liste jego fobii? Bo bez kitu to dosc irytująca sprawa

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

mozna tez akademik wziac szturmem/szarza a przy okazji im po prostu za to zaplacic zeby bylo fair:D
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

thurion pisze:jak dla mnie to zdecydowanie ostatnie DMP polaczone z polconem, tymbardziej ze Szafa juz sie przestal bawic w organizacje

za przytoczone prez Kolka 12 tys mozna zrobic hiper petarda DMP w Gorzowie, Wejherowie albo Łomiankach...

mały offtop DMP za rok na Polconie to całkowicie masakra będzie (jak tak będzie) do Cieszyna to tylko południowa zachodnia oraz Kraków ma blisko reszta dalekoooooooooooooooooo xp

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Spoko, zrobimy DMP u Karabina. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

gokish pisze:
thurion pisze:jak dla mnie to zdecydowanie ostatnie DMP polaczone z polconem, tymbardziej ze Szafa juz sie przestal bawic w organizacje

za przytoczone prez Kolka 12 tys mozna zrobic hiper petarda DMP w Gorzowie, Wejherowie albo Łomiankach...

mały offtop DMP za rok na Polconie to całkowicie masakra będzie (jak tak będzie) do Cieszyna to tylko południowa zachodnia oraz Kraków ma blisko reszta dalekoooooooooooooooooo xp
ciągnąc offtop, należy też pamiętać, żeby nowe miejsce wybrać jak najwcześniej.. takiego turnieju nie da się załatwić w 2-3 miesiące (chyba że ma się własna sale i murzynów ;-) )

pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Zdaje mi się że Szafa podczas zeszłorocznego DMP pod koniec coś wspominał że w 2010 wraca do Warszawy więc nie ma się co martwić ;)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

gokish pisze:
thurion pisze:jak dla mnie to zdecydowanie ostatnie DMP polaczone z polconem, tymbardziej ze Szafa juz sie przestal bawic w organizacje

za przytoczone prez Kolka 12 tys mozna zrobic hiper petarda DMP w Gorzowie, Wejherowie albo Łomiankach...

mały offtop DMP za rok na Polconie to całkowicie masakra będzie (jak tak będzie) do Cieszyna to tylko południowa zachodnia oraz Kraków ma blisko reszta dalekoooooooooooooooooo xp
Choć raz było by blisko! Zielona Góra w tamtym roku to było prawie 10h alkociagiem! "członek" człeka miejscami strzelał, tyle ze w tym roku jest o połowe blizej.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

PiotrekN pisze:Zdaje mi się że Szafa podczas zeszłorocznego DMP pod koniec coś wspominał że w 2010 wraca do Warszawy więc nie ma się co martwić ;)
HAHAHAHAHAHAHA!!!! HA!

ODPOWIEDZ