Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Post autor: Kalesoner »

Swoją drogą tak umalowane mordy to też niezły przypał. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

"Kasia ,Kasia opamiętaj się ,przeżegnaj się ..." :lol:

"Jakiego macie guru ..." :lol:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

W sumie ten koleś co się umalował to niezły przyjeb musi być :P Ale babcia rządzi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Obrazek

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Arghal pisze:To babcia mojej znajomej ^^ W końcu namówiłem ją, by wrzuciła ten filmik :)
Źle zrobiłeś, bo babcia śmieszna, ale dzieciaki nie lepsze ;) Po za tym wrzucanie filmików kompromitujących swoją rodzinę, jest poniżej krytyki.

Awatar użytkownika
Paczek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 174
Lokalizacja: Wołów. Karak Var

Post autor: Paczek »

http://demotywatory.pl/66773/Seks-Demotywator
Troll-majtol ze Sprzedawców jednak istnieje ^^ :lol2:

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

wiedzialem, ze polskie demotywatory sa fatalne, ale ze az tak #-o

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »


Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

mocne, az zapisalem :lol:

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Obrazek
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Znalezione w Necie :)

Korespondencja dyplomatyczna jaka według legendy miała mieć miejsce ok. 1676 roku międzu Kozakami, a sułtanem tureckim.

List sułtana:
Ja, sułtan, syn Mehmeda, brat Słońca i Księżyca, wnuk i namiestnik Boga, Pan królestw Macedonii, Babilonu, Jerozolimy, Wielkiego i Małego Egiptu, Król nad Królami, Pan nad Panami, znamienity rycerz, niezwyciężony dowódca, niepokonany obrońca miasta Pańskiego, wypełniający wolę samego Boga, nadzieja i uspokojenie dla muzułmanów, budzący przestrach, ale i wielki obrońca chrześcijan nakazuję Wam, zaporoskim Kozakom, poddać się mi dobrowolnie bez żadnego oporu i nie kazać mi się więcej Waszymi napaściami przejmować.
Sułtan turecki Mehmed IV

Odpowiedź Kozaków
Zaporoscy Kozacy do sułtana tureckiego! Ty, sułtanie, diable turecki, przeklętego diabła bracie i towarzyszu, samego Lucyfera sekretarzu. Jaki z Ciebie do diabła rycerz, jeśli nie umiesz gołą dupą jeża zabić. Twoje wojsko zjada czarcie gówno. Nie będziesz Ty, sukin Ty synu, synów chrześcijańskiej ziemi pod sobą mieć, walczyć będziemy z Tobą ziemią i wodą, kórwa Twoja mać. Kucharzu Ty babiloński, kołodzieju macedoński, piwowarze jerozolimski, garbarzu aleksandryjski, świński pastuchu Wielkiego i Małego Egiptu, świnio armeńska, podolski złodziejaszku, kołczanie tatarski, kacie kamieniecki i błaźnie dla wszystkiego co na ziemi i pod ziemią, szatańskiego węża potomku i chóju zagięty. Świński Ty ryju, kobyli zadzie, psie rzeźnika, niechrzczony łbie, kórwa Twoja mać.
O tak Ci Kozacy zaporoscy odpowiadają, plugawcze. Nie będziesz Ty nawet naszych świń wypasać. Teraz kończymy, daty nie znamy, bo kalendarza nie mamy, miesiąc na niebie, a rok w księgach zapisany, a dzień u nas taki jak i u was, za co możecie w dupę pocałować nas!
Ataman Koszowy Iwan Sirko ze wszystkimi zaporożcami

He he, fajne co :wink:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Tekst mocny, ale był już na tym forum daaaaawno temu. :P Nawet pamiętam, że Supeł go wrzucał. 8)
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Było co nie zmienia faktu że kiedyś to była dyplomacja 8)
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

marcus_cheater pisze:Tekst mocny, ale był już na tym forum daaaaawno temu. :P Nawet pamiętam, że Supeł go wrzucał. 8)
Skąd miałem to wiedzieć, nie widziałem tego. A przy okazji, to tak Juszczenko powinien odpowiedzieć na list Putina ha :) .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?tit ... 0712193747
ten obraz miał przedstawiać moment w którym to pisali ;)

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Obrazek
Fajny obrazek he he.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

to były czasy ehhh

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

tu chyba jest z czasu powstania chmielnickiego

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Kozacy piszą list do sułtana tureckiego

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pismo_Koza ... Mehmeda_IV

przeczytajcie odpowiedź Kozaków... jest kozacka :D

miłego,
Ż.

P.S. taaak to już jest jak się nie czyta tematu od początku :P

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »


Zablokowany