turnieje we wrocławiu

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

turnieje we wrocławiu

Post autor: kszyhu »

hej
słyszalem ze w bardzie we wrocku są jakies turnieje na 900 pkt co tydzien, jeszcze nie bylem na żadnym, ale jak ze dwa lata temu bywalem w bardzie kiedy gralem w karcianki i widzialem ludzi grających w figurki to często średnia wieku wynosiła z 12 lat, moze 9, kilku było nawet z mamą :lol2: , no i mam pytanie czy teraz na tych turniejach tez tak jest?? bo przyszedłbym sobie ale za cholere nie chce mi sie grac z niczyją mamą ani patrzec jak dzieci płaczą gdy przegrywają :wink:

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

nie chce mi sie grac z niczyją mamą ani patrzec jak dzieci płaczą gdy przegrywają
Niektóre mamy są całkiem całkiem, a jak nie możesz patrzeć na płacz dziecka ustaw je tyłem. Ja tak wolę.

kszyhu
Chuck Norris
Posty: 378
Lokalizacja: kraina wolnego rynku

Post autor: kszyhu »

spoko, to mi chyba wystarczy za odpowiedź

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dobra mama nie jest zła, zwłaszcza jak robi najlepiej. turnieje o których mówisz, to tzw"patrole" grają je ludzi od 12 do 24 lat i wiecej. swoją drogą jak miałes dwa lata przerwy, to obawiam się, że kilku małych chłopców może Ci niezłe niespodzianki sprawić. tak czy siak zapraszam:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

no raczej że zapraszamy im więcej tym lepiej, wkońcu w WH chodzi o uczenie się z hmm... "przegranych bitew" (trudny termin :wink: )

wjazd 5zł, zasady:

DB + R, na 6PD / 6DD, 1hero, 2 core, 2 special albo 1 special i 1 rare, 2 warmashin, 2 chariot, 1 model niemoże mieć więcej niż 4W po za rydwanami, warshrain, swarm

ps.: zastanawiam się nad urozmaiceniem zledak zasad, jak coś dam znać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Co miesiąc organizowane są przeze mnie turnieje na większe formaty we Wrocławiu, w Bardze (czasem w Sfanie robiłem, ale Zalew teraz się tym zajmuje). Z tego co wiem to Wołów niedługo się reaktywuje, więc będzie kolejna miejscówka z turniejami. Chłopaki z Legnicy też coś przebąkują o imprezie, dodatkowo z grillem. Większość wyjaśni się niedługo, cierpliwości.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Wszyscy wiedzą, że jeśli chodzi o stare to Stara Dymitra robi najlepiej i jest najlepszą starą w lidze. A tak poważnie to ja nie wiem gdzie ty na turnieje chodzisz ale we Wrocku średnia wieku to tak około 20-22 lata. Więc matki do pogrania trzeba przyprowadzić samemu. Na cudze nie ma co liczyć.

P.S. I olej patrole wpadaj na prawdziwe turnieje. Tam zobaczysz jak dorośli ludzie płaczą :P.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

płaczą wracając z turnieji, bo kierowca nie chciał na shak'a pojechać!
ew. płacą, za głupotę
albo pletą nowe...
za dwa tyg. jest turniej wpadaj, szkoda ze nie bedzie tak ilosciowo obsadzony jak ostatnio, ale zawsze jest okazja sobie kosteczkami porzucać
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Dmtrij pisze:płaczą wracając z turnieji, bo kierowca nie chciał na shak'a pojechać!
ew. płacą, za głupotę
albo pletą nowe...
za dwa tyg. jest turniej wpadaj, szkoda ze nie bedzie tak ilosciowo obsadzony jak ostatnio, ale zawsze jest okazja sobie kosteczkami porzucać
A skąd wiesz, że będzie mniej osób? Będą ludzie z Krotoszyna i z innych miast. Nie wiem skąd wyciągasz te dziwne informacje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

z tąd że z legnicy Graz pisał, że na urlop jedzie i wołów nbedzie conajmniej jedną osobę szczuplejszy (jak nie wiecej)
czasem wystarczy zapytac
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

O Olku wiedziałem i o Fifiim, zamiast nich będą 2 inne osoby. Dalej nie widzę uszczuplenia składu. Nawet jeżeli nie przyjedzie Santi albo Czyż to jeszcze jest Paffeu, którgo wcześniej nie było, Janiszek, Zalew...

Wystarczy pytać dalej

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Ty, ale żalisz sie czy chwalisz? Bo nie bardzo rozumiem po co nabijać posty...
i dobrze, że bedzie dużo ludzi, ale jak chcesz sie licytowac to nie bedzie Sobiesia:D:D:D:D i co o jeden punkt ping-pong'a wygrywam? weź skończ i zajmij się czyms pożytecznym, bo powiększanie e-penisa Ci nie idzie
Pozdro, pomyśl!

@topic: turnieje we Wrocławiu:
Środa: Bastion (ex. SFan.pl, ul. Sokolnicza) 700pts Border Patrol
Czwartek: Bard Wrocław (ul. Szewska) 900pts Border Patrol
średnio co druga niedziela: BArd Wrocław xxxxx pts turniej normalny
raz w miesiącu: Bastion (ex.SFan.pl, ul.Sokolnicza) xxxx pts turniej normalny

ponadto każda sroda jest opcja grania bitew w klubie muzycznym LIVERPOOL przy ul. Świdnickiej
do zobaczenia
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

To w ogóle robicie turnieje beze mnie? Żenada! Musicie się tam zajebiście smucić. Ale nie płaczcie, jeszcze wrócę :D

pozdro

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

shabovy pisze:To w ogóle robicie turnieje beze mnie? Żenada! Musicie się tam zajebiście smucić. Ale nie płaczcie, jeszcze wrócę :D

pozdro
pozdro pozdro... lecz się nie smucimy (przynajmniej nie ten kto pisze post albo coś w tym stylu)... jak turniej bez Ciebie to żenada to wpadaj, obiboku :wink:
Dmtrij pisze:Ty, ale żalisz sie czy chwalisz? Bo nie bardzo rozumiem po co nabijać posty...
i dobrze, że bedzie dużo ludzi, ale jak chcesz sie licytowac to nie bedzie Sobiesia:D:D:D:D i co o jeden punkt ping-pong'a wygrywam? weź skończ i zajmij się czyms pożytecznym, bo powiększanie e-penisa Ci nie idzie
Pozdro, pomyśl!

@topic: turnieje we Wrocławiu:
Środa: Bastion (ex. SFan.pl, ul. Sokolnicza) 700pts Border Patrol
Czwartek: Bard Wrocław (ul. Szewska) 900pts Border Patrol
średnio co druga niedziela: BArd Wrocław xxxxx pts turniej normalny
raz w miesiącu: Bastion (ex.SFan.pl, ul.Sokolnicza) xxxx pts turniej normalny

ponadto każda sroda jest opcja grania bitew w klubie muzycznym LIVERPOOL przy ul. Świdnickiej
do zobaczenia
popieram :mrgreen:

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

kuman pisze:wpadaj, obiboku :wink:
W te wakacje mogę mieć problemy z dojazdem...

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

shabovy pisze:
kuman pisze:wpadaj, obiboku :wink:
W te wakacje mogę mieć problemy z dojazdem...
No, co Ty- promem i jesteś ;)

ODPOWIEDZ