DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: DMP Łódź 29-30 sierpnia 5x2250

Post autor: b_sk »

thurion pisze:tez tak uwazam, mapki euro na polskie zasady sa troszke za patelniowe (mowie to po graniu pre dmpowych testow) albo zmiana zasad gorek na do nieba albo mimo wszystko, co wydaje sie duzo bardziej sensowne i zgodnie z uscisleniami, lekkie przestawienie lasow i obeliskow kierunku srodka stolu
IMO oczywiscie
Na tych stołach Euro jest od cholery trudnych terenów, czegoś takiego nie mamy w dużej ilości więc zamiast tego wjadą górki i laski i się od razu zrobi mniej patelniowo. Z tym Euro moóię bardziej, żeby było wiadomo na co mniej więcej liczyć w sensie, że nie będzie naszych górek na pół stołu ;)
btw, beda mapki? jesli nie to rozumiem ze sedziowie beda w miare ogarnieci z rozstawieniem terenow i jak sie ich poprosi o kontrole beda w stanie przywrocic stan pierwotny?
Mapek nie będzie po jest to niestety niemożliwe do zrobienie przy tej ilości różnych terenów. Nie wiem czym dysponujemy, więc nie dam rady przygotować ich przed, a nie będę rozrysowywał 170 stołów w Paincie. Gdyby coś wyjątkowo głupio wyglądało na stole to wołajcie mnie, a ja poprawię arbitralnie i zgodnie z własnym widzimisię i będzie dobrze. :)
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Żaba pisze:dzięki - więc pytanie pomocnicze - chcecie żeby dowieść tereny ? jeśli tak to jakie ?
Ż.
A do kiedy trzeba by wam ewentualnie dać znać w tym temacie?
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Żaba pisze:dzięki - więc pytanie pomocnicze - chcecie żeby dowieść tereny ? jeśli tak to jakie ?

Ż.
W czwartek wieczorem bedzie ladowanie calej bazy z Narbutta - jeszcze dokladnie nie wiadomo o ktorej. Anyways, jesli chcecie dowiezc jakies inne tereny, Bartek sie pewnie nie obrazi.
Mapek nie będzie
Chociaz wydrukuj mapki na pierwsze 10 stolow (czyli okolo 50 sztuk), na tyle terenow na bank nam starczy.

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Dobra, na pierwsze 10-20 dam radę.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mapki można zrobić np. dla 20 stołów, a potem powtarzać je...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Kotlet
Wodzirej
Posty: 763
Lokalizacja: Nemezis P.P.S.

Post autor: Kotlet »

Tak na szybko, to ze 40 A4 stykneloby na wszystkie stoly, przy zalozeniu, 4 mapki na strone. W jakims xero to chyba po taniosci sie takie rzeczy robi.
Obrazek

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Kotlet pisze:Tak na szybko, to ze 40 A4 stykneloby na wszystkie stoly, przy zalozeniu, 4 mapki na strone. W jakims xero to chyba po taniosci sie takie rzeczy robi.
Ale problemem nie jest drukowanie mapek, ale fakt że do piątku po południu nie będę dokładnie wiedział jakimi terenami dysponuję i nie da rady w takich warunkach wymyślić mapki na 170 stołów bo to jest liczba kompletnie z kosmosu i jak wstawię do mapek o jedną górkę za dużo to się nagle okaże, że na ostatnie 20 stołów górek zabrakło.
Spróbuję zrobić coś żeby było jak najlepiej, ale na tą chwilę mapek zagwarantować nie mogę.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Dzisiaj o 10 nam się jedna osoba wykruszyła. Szkoda gadać.

"hej! niestety mam złą wiadomość.....niestety wykruszyły sie 2 osoby z jednej druzyny klubowej. Biorąc pod uwagę że miejsce juz mam a nie wiadomo jak bedzie z dodatkowymi stołami i tym kolesiem co do wawy na urodziny jedzie, musze zrezygnowac z gry z wami. Wielkie sory i mam nadzieje ze skoczymy na dmp na bronxa :D"


Czy wobec tego możemy wysłać rozpiski do czwartku, maksymalnie piątek rano?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Ale wy macie tą osobę czy jej nie macie? Bo w czwartek będę dokupował stoły i nie chcę tego robić w ciemno.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2243
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Mieliśmy pełny skład do 11.
Teraz mamy 4 osoby. Dasz nam czas do jutra, ewentualnie czwartku na znalezienie osoby?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Jutro jeszcze możecie przysyłać rozpiski, więc nie ma sprawy, ale do południa w czwartek muszę dokładnie wiedzieć co i jak.
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

B_sk: wiem wiem, też przerabiałem ten problem z makietami, ale przy założeniu, że drukujesz 20 mapek terenów, i potem je powielasz, zawsze może wyjść tak jak piszesz, że na koniec zabraknie np. 20 górek i 13 płotków. Nic nie szkodzi, wtedy po prostu ostatnie stoły pozostawiasz bez mapek, bądź też robisz je "na szybkiego" długopisem. W końcu to tylko końcówka...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Spróbuję coś takiego zrobić, ale nie gwarantuję że się uda. :wink:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

mamy mala zmiane planow spowodowana przez supla :P bedziemy dopiero w piatek kolo poludnia.
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Boberr
Chuck Norris
Posty: 361
Lokalizacja: Moria ADF

Post autor: Boberr »

Ale bedziemy MORIOBUSEM:D

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Chłopaki jak tam wygląda sprawa z noclegiem... zgubiłem się ileś stron temu. Akademce dalej aktywne czy też lipa ?? Ceny hoteli normalnie miazga :D a to tylko Łódź :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1559
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Jak sie szuka hoteli odpowiednio wczesniej to sie znajduje za cene podobną do akademików :wink: :wink: i niemal 99% pewnosci ze w ciemnym koncie w bezimiennym śpiworku nie ma Malala 8)

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Rzymek pisze:Jak sie szuka hoteli odpowiednio wczesniej to sie znajduje za cene podobną do akademików :wink: :wink: i niemal 99% pewnosci ze w ciemnym koncie w bezimiennym śpiworku nie ma Malala 8)
Heh wiem wiem.
Ja tam Hotel mam ale tak się pytam bo kumple nie mają :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosmo
Kradziej
Posty: 947
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój/Kraków

Post autor: Kosmo »

Nasze zgłoszenie nadal nie doszło?

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Doszło.

Radzę wszystkim zainteresowanym obadać pierwszego posta w temacie jeśli nazwa drużyny nie jest na kolorowo znaczy się, że nie mamy wszystkich rozpisek na mailu od zgłoszeń i trzeba je wysłać raz jeszcze.
A licky boom boom down!!!

ODPOWIEDZ