Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: Mr. Hyde »

A to mam

k0zi
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Post autor: k0zi »

ta bestyjka jest nie skaveńska a nurglowa...

więcej info http://www.games-workshop.com/gws/conte ... d=3800006a

Incoming: Skaven
— Article by Adam Troke

The Skaven are warped and mutated creatures, as much rat as man. They are hideous, hunched monsters, a grotesque parody of humanity - the stuff of nightmares given form. From their underground empire they plot the downfall of the other races, preparing for a day when they can rise up and usurp the civilised world.

As a race the Skaven fight as an innumerable horde, a chittering, squealing army of cruel and malicious warriors who, though individually weak, are incredibly dangerous in large numbers. Armed with notched blades and pilfered spears, the Skaven Clanrats are supported by towering war machines of incredible power - from the arcane technologies of the Doomwheel and Warp Lightning Cannon to the infernal magic of the Screaming Bell. With these ramshackle weapons of war in their midst, the Skaven are a truly terrifying and deadly foe.

This November, the Skaven are being set loose, with a 112-page army book packed full of detailed background, lavish artwork and all the rules you'll need to unleash the Skaven on the battlefield. Of course, there's also a dazzling array of fantastic new miniatures on their way too, including stunning multi-part plastic kits and finely detailed metal miniatures.

Keep an eye out for September's issue of White Dwarf for even more tantalising Skaven news!

*

Warhammer Armies: Skaven - 112 pages of pure, rat-shaped awesomeness!
*

This plastic Clanrat is just one of the fantastic new Skaven miniatures coming this November.

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

k0zi pisze:ta bestyjka jest nie skaveńska a nurglowa...

więcej info http://www.games-workshop.com/gws/conte ... d=3800006a

Incoming: Skaven
— Article by Adam Troke

The Skaven are warped and mutated creatures, as much rat as man. They are hideous, hunched monsters, a grotesque parody of humanity - the stuff of nightmares given form. From their underground empire they plot the downfall of the other races, preparing for a day when they can rise up and usurp the civilised world.

As a race the Skaven fight as an innumerable horde, a chittering, squealing army of cruel and malicious warriors who, though individually weak, are incredibly dangerous in large numbers. Armed with notched blades and pilfered spears, the Skaven Clanrats are supported by towering war machines of incredible power - from the arcane technologies of the Doomwheel and Warp Lightning Cannon to the infernal magic of the Screaming Bell. With these ramshackle weapons of war in their midst, the Skaven are a truly terrifying and deadly foe.

This November, the Skaven are being set loose, with a 112-page army book packed full of detailed background, lavish artwork and all the rules you'll need to unleash the Skaven on the battlefield. Of course, there's also a dazzling array of fantastic new miniatures on their way too, including stunning multi-part plastic kits and finely detailed metal miniatures.

Keep an eye out for September's issue of White Dwarf for even more tantalising Skaven news!

*

Warhammer Armies: Skaven - 112 pages of pure, rat-shaped awesomeness!
*

This plastic Clanrat is just one of the fantastic new Skaven miniatures coming this November.

Bedzie kolko :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

112 stron :roll:

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Podręcznik do Imperium do 7 ed. ma dla przykładu 97 stron, a stary podręcznik do skavenów- 84, więc może byś Sztajgerland napisał o co Ci chodzi?
Ostatnio zmieniony 24 sie 2009, o 13:39 przez Myth, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Nie będę się nudził w drodze do szkoły i z powrotem :roll: . Cieszy mnie ta rozlazłość.

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Myth pisze:Podręcznik do Imperium do 7 ed. ma dla przykładu 97 stron, a stary podręcznik do skavenów- 84, więc może byś Sztajgerland napisał o co Ci chodzi?
skaveny 5ed 96 stron +okładka
skaveny 6ed 80 stron +okładka

Myth masz jakąś wersję rozszerzoną? :D

skaveny 7ed 112 sreon + okładka!

szykuje się dużo czytania i oglądnia! mniam... mnie taka wieść bardzo cieszy raczej niż smuci że będzie taki opasły book
btw pewnie ze 4 strony to same zasady kółka będą zajmowały :D

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

oj tak, ludzie na początku 6ed skavów ledwo łapali jak działa wlc, potem tłumaczyło się zasady ratlingów i dzwona... a potem mają pretensje że to niby na czas gramy:P

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

I o to chodzi bo na zawodach kończymy w 3 turze kiedy właśnie przeciwnik miał dojść do nas a my mu połowę armii wycięliśmy;)
p.s dłużej trwa przenoszenie i rozstawienie

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

dluzej to zajmuje ustawianie modeli na movmentach :wink:

Awatar użytkownika
Mr. Hyde
Mudżahedin
Posty: 286
Lokalizacja: Koszalin Zad Trolla
Kontakt:

Post autor: Mr. Hyde »

Szczególnie jak się bawiło przy sklejaniu i nie da się ich ustawić

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

ee ja nie mam żadnych problemów, co się da jest na poczwórnych podstawkach, oprócz tylnego i pierwszego ranku i boku jednego, wszystko ponumerowane i sklejone że się mieści po ułożeniu... wypakowanie zajmuje mi 10-15minut przy ok 250 modelach, potem wszystko już ułożone i tylko przenieść trzeba na większej podstawie typu pudełko po pizzy... naprawdę, nie wiem gdzie tu problem widzicie, starczy sposób...
swego czasu Swingu miał jeszcze wszystko na magnesach w metalowym pudełku więc regonu wyjmował na stół ułożone od razu...
jak sie nie chce poświęcic troche czasu na przygotowanie armii pod kątem transportu i układania to się potem będziecie męczyć za każdym razem wyciągając armię:P

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

dobrze vocal prawi ; ). magnesy piekna sprawa ; )

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

człowiek kilka dni nie zagląda do tego tematu bo myśli że tu dalej lista życzeń, a zamiast tego wreszcie jakieś konkrety :mrgreen: . Okladka wymiata, a in nowe modele clanratów bardzo mi się podobają, już się doczekać nie moge AL i kolejnych świeżutkich modeli :twisted: . A w szczególności nowych stormverminów =P~
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

te nowe modele cr średnie, coś wyliniałe te szczurki, malutko sierści, ale fakt, pod względem estetycznym i czysto kolekcjonerskim biją na głowe stare modele clanów, nie ma 2-ch zdań.

Mimo to i tak raczej nie będe mógł sobie pozwolić na kupno jakichkolwiek nowych figsów, więc raczej nastawiam się na fajne zmiany w zasadach

GreatJester
Chuck Norris
Posty: 487

Post autor: GreatJester »

Sorry, że tak palne, ale raczej większość skavów jest wyliniała. Jak wyobrażasz sobie życie w milionowych społecznościach , w wilgoci, brudzie i lekarzami-psycholami, którzy i tak są dostępni tylko dla hersztów? Tam 100% choruje.

Awatar użytkownika
archeolog
Chuck Norris
Posty: 562
Lokalizacja: Planet Express

Post autor: archeolog »

zadzwońcie pod infolinie jak chcecie pomóc w leczeniu chorym szczurom;p
o do modeli - wg wyglądają bardzo indywidualnie a jeżeli tak będzie z każdym z osobna to wole stare modele które imitują bezosobową masę;p ot taka moja opinia :wink:

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

Rogatyszczur pisze:Sorry, że tak palne, ale raczej większość skavów jest wyliniała. Jak wyobrażasz sobie życie w milionowych społecznościach , w wilgoci, brudzie i lekarzami-psycholami, którzy i tak są dostępni tylko dla hersztów? Tam 100% choruje.
pomijając kwestie realizmu w dziedzinie życia skavenów, dużo bardziej podobają mi się modele które zarastają sierścią :) Niech już ze "szczuroczłeka" więcej będzie tradycyjnego szczura, a nie człeka

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »


Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Było :D Kretozord wiecznie żywy :D !
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Zablokowany