Najbardziej ZŁA armia w WFB

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Najbardziej ZŁA armia w WFB

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jak w temacie. Jaka jest waszym zdaniem najbardziej zła nacja czy armia w WFB? Miłe by również były uzasadnienia.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

ogry som najgorsze ://///////////

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania... nie pytam o najgorszą ale o najbardziej ZŁĄ... chyba że pod słowem najgorsza ukrywasz znaczenie słowa ZŁA...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

WoC/DoC Khorne
Pewnie ktoś powie, że DE.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

chaos nie jest ani zł ani dobry... to jest chaos...

jeśli zaś chodzi o aspekty etyczno-moralne w odniesieniu do dobra i zła, to wiadomo, że najbardziej zli są mroczne elfy, bezapelacyjnie...

zło objawia się wtedy kiedy się ma jego świadomość... a jak wiadomo, elfy mają najbardziej wysoką samoświadomosć ze wszystkich ras.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

A i z Demonami sie nie zgodze. Czemu? Bo one nie są złe z wyboru. Taka po prostu jest ich natura. To samo Skavy. One są złe z powodu niszczącej mocy spaczenia no i dlatego, że szczury to raczej ekspansywny gatunek. O&G walczą bo taka już ich natura. Jak u Demonów. WoCh to ludzie którzy z własnego wyboru czczą niszczycielskie moce albo zostali wychowani na ich wyznawców. Np. taki Archaon zabił własną rodzine :twisted:. Tylko co jest bardziej złe? WoCh czy DE? Bo i jedni i drudzy wybrali tą droge... i jednych i drugich tak sie wychowuje. Obstawiam WoCh...

EDIT: ELFY TO CHYBA MAJĄ NAJWIĘKSZE EGO A NIE ŚWIADOMOŚĆ...
Ostatnio zmieniony 1 wrz 2009, o 23:48 przez Mhroczny Rycerz, łącznie zmieniany 1 raz.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Jak na mój gust to wojska Chaosu w każdym wymiarze - horda nastawiona tylko i wyłącznie na mord, zniszczenie, podbój i walkę, bez jakiegokolwiek głębszego celu czy motywacji. Rozlew krwi dla samego rozlewu, niszczenie dla samego niszczenia.

Wszelacy nieumarli odpadają w przedbiegach, bo w 99% są pozbawionymi woli automatami - źli są wyłącznie ich twórcy i panowie, a to za mało.

Mroczni elfowie nie są do końca źli - raczej brutalni, cyniczni, żądni władzy i okrutni. Niccolo Machiavelli uznałby ich za naród idealny.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Gniewko pisze:
Mroczni elfowie nie są do końca źli - raczej brutalni, cyniczni, żądni władzy i okrutni. Niccolo Machiavelli uznałby ich za naród idealny.
zaś Kant nazwałby ich naród jako najbardziej zdeprawowany. Z resztą Machiavelli odnosiłby się tylko do Malekita, a nie do całego państwa DE.

Wiadomo, ze DE... świadomość czynionego przez nich zła i poddawanie się mu jest ogromna, co czyni ich złymi.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Tak w zasadzie to popieram Kosę po przemyśleniach...i naszło mnie, że to jedna wielka banda nazistów - rasa panów całkowicie przekonana o własnej wyższości nad innymi, dokonująca masowych mordów, posiadająca własny kult siły, ćwicząca się w wojnie i torturach. Szkoda tylko, że niemiecki już przypadł w udziale Imperium :P
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no :P

jak tak przemyślałem, to nie ma złęj armi, tak naprawde złej z czystego zła, oprócz DE...

co do nazistów...

wracajać z DMP kminiliśmy jakie armie wfb odpowiadałyby krajom i armiom z 1939...

na nazistowskie Niemcy, Gestapo etc. padło VC :P
Rosja Radziecka, wiadomo skavy na slavach, clanratach etc.
USA to wysokie elfy na piechocie morskiej (lotherni)
Francja to breta na chłopach :P

hehe
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

gdyby istniała to pewnie byłaby TO ARMIA HALFLINGÓW. hOT pOt JESt ZŁy :evil: :evil: :evil: :badgrin:

Awatar użytkownika
Rainhold
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Rainhold »

Wszyscy kultyści chaosu, którzy osiągnęli dostateczny poziom "wtajemniczenia" po prostu tracą poczytalność (popadają w obłęd) w związku z tym o ile ich czyny są bezsprzecznie wyjątkowo odrażające i złe to sami czciciele mrocznych bogów mogą w jakiś tam sposób rozgrzeszeni...

Dodam jeszcze, że ci Lost and the Damned :D nie powinni być utożsamiani tylko z mordem i zniszczeniem (to domena wyznawców Khorna). Mamy w końcu cztery Wielkie Świadomości (Bogów Chaosu) a każda z nich niesie inne przesłanie istotom żywym. Fakt, że w WFB chaosiarzy poznajemy jako maszynkę do mięsa ale w gruncie rzeczy to przecież gra polegająca na rozgrywaniu bitew...W związku z tym każda "nacja" jest równie nastawiona na mordowanie jak Khornici.

Przychylam się do zdania, że to Mrocznym elfom należy się tytuł Najbardziej Złej nacji w WFB.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Zapominacie o chaos dwarfach, zniewalających wszystko co się nawinie pod rękę i snujących plany podboju świata :)

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Co do Skavów i wiązania ich ze Związkiem Radzieckim, to się raczej nie zgodzę. Przecież w samym fluffie często można znaleźć wzmianki o rasie Panów. Przecież tam nikt nic nie robi dla ogólnego dobra, tylko wyłącznie dla siebie. Myślę, że bliżej im jednak do nazi.
Obrazek

Awatar użytkownika
lividius
Mudżahedin
Posty: 295
Lokalizacja: głęboka prowincja

Post autor: lividius »

Złe i najgorsze w wfb są samograje oraz źle pomalowane armie plastikowych klonów na niewykończonych podstawkach.
A jeszcze gorsze są kartoniki :wink:

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

Skaveny oprucz tego ze rzeczywiscie sa lekko nazi :P to jest to jedyna naprawde zla armia ktora dazy do dominacji nad swiatem, cala reszta "zlych" jest poprostu brutalna, sadystyczna lub pomylona... szczury sa zle! i zdradzieckie :twisted:
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2009, o 14:48 przez Niko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

W moim mniemaniu DE nie zdają sobie sprawy że etyczno-moralnie są złe. Są okrutne, brutalne ale raczej robią to gdyż chcą odzyskać to co im zostało zabrane (Ulthuan). Uważają że cel uświęca środki a ich celem jest sprawiedliwość (według nich (i mnie :wink: )) Wystarczy popatrzeć na 6ed army book gdzie Furion opowiada historię elfów: nie ma tam tekstów w stylu "jesteśmy super źli bo tak nam się podoba". Gdyby DE uważały się za złe i były z tego dumne Furion nie pisałby że Bel-Shaanar się otruł tylko napisał by:" Malekith wypruł mu flaki po tym jak zaskoczył go podstępnie i okrutnie co oczywiście jest wspaniałe bo każda istota która tak robi jest zła a my jesteśmy przejebanie źli hahaha". No i oczywiście najśmieszniejsze są te teksty jak ktoś pomaluje swoje DE na jakiś biały albo inny jasny kolor że nie może tak być bo przecież one są złe a każdego złego człowieka na ulicy poznamy po tym że jest ubrany na ciemno a każdemu jasnemu możemy pożyczyć grubą kasę bo przecierz jest dobry. Ogólnie nikt nigdy nie uważa się za złego tylko każdy myśli że ma rację, postępuje słusznie i dobrze a nie "Jestem zły. To super." (no chyba jakieś świry albo zapatrzeni w jakiego szatana czy innego demona postrzeleńcy)
Dlatego obstawiam CHAOS w każdej postaci :D
Koniec

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

najbardziej zle sa HE, ktore od tysiacleci swiadomie ciagna krwawa wojne bo nie chca uznac prawowitego krola :D odszczepiency cholerni :D
Złe i najgorsze w wfb są samograje oraz źle pomalowane armie plastikowych klonów na niewykończonych podstawkach.
A jeszcze gorsze są kartoniki :wink:p
a z tym tez sie zgadzam :lol2:
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Jeśli przyjąć, że homoseksualizm jest złem to najgorszą armią w wfb będą HE. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

sratatata :P

ucieleśnienie dobra i harmoni w naszym (realnym, gdzie jest Hiszpania, Azja etc. :P ) świecie wywodzi się z starożytnej Grecji, zaś tam homo było wszędzie i było dobre ;) ;) :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ