Piaseczek :p

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

ja tam biore piasek znad jeziora i jest git...

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Tylko ze ja w poblizu nie mam ani jeziora ani morza ani rzeki. Ale spoko wezme piasek z piaskownicy :D

Awatar użytkownika
krogulec3000
Warzywo
Posty: 14
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk

Post autor: krogulec3000 »

najlepiej skoczyć do sklepu akwarystycznego i tam za ok 4 złote masz kg czystego, wyparzonego piasku i do tego mozesz sobie wybrać ziarnistośc. polecam

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

CHWALA OBI. Ostatnoi bylem w obi i w dziale ogrodnictwa patrze a tam taki zajebisty piaseczek drobny elegancki no i tani bo tylko 5zl wiec go kupilem no i zrobilem podstawki, wygladaja fajnie. :D

Awatar użytkownika
Tiger Brown
Kradziej
Posty: 953
Lokalizacja: Syrenogród

Post autor: Tiger Brown »

krogulec3000 pisze:najlepiej skoczyć do sklepu akwarystycznego i tam za ok 4 złote masz kg czystego, wyparzonego piasku i do tego mozesz sobie wybrać ziarnistośc. polecam
Nawet nie musi być akwarystyczny, może być w ogóle dla zwierzątek - piasek dla ptaszysk (do jedzenia) jest akuratny, właśnie 4 złocisze za kilogram. Odpada sterylizacja, prawdopodobieństwo zanieczyszczeń chorobotwórczych minimalne. Piaskownica się nie opłaca.

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

A co jeśli chodzi o malowanie piasku? Jakie kolorki się fajnie będą prezentować?

Awatar użytkownika
Marcin15
Pseudoklimaciarz
Posty: 23
Lokalizacja: Nasielsk :)

Post autor: Marcin15 »

Ja tez bym chciał wiedzieć jak pomalować ten piasek żeby wyglądał efektywnie. :P

Awatar użytkownika
Łukasz
Pseudoklimaciarz
Posty: 34
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Łukasz »

No piasek z piaskownicy pasował by też do WE? :wink: Bo ja nie wiem jaki kupywać. :lol: A ja zabardzo niewiem czy piasek z piaskownicy jest dobry :cry:

Awatar użytkownika
gaara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183

Post autor: gaara »

Mi sie wydaje ze moze byc nawet dobry tylko ze jeszcze do tego trawka jakas elegancka

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Piasek z piaskownicy wymiata. Mi się bardzo dobrze sprawdza. Wrzuciłem go do piekarnika na 10 minut, potem sitko - i elegancki jest ;)

a maluje go -drybrush Bleached Bone -> wygląda bdb
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ