DMP

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Re: DMP

Post autor: Charki »

I co ? był jakis twardziel na DMP zielonymi ?

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

w silesian extremists stale jest slot dla zielonych. tym razem gral nimi Spazo.
62 pkty z bitew (zadnej nie wtopil za to pocisnol maske na imperium :twisted: )

Yuby
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: MSWiA
Kontakt:

Post autor: Yuby »

byla jeszcze jakas dziewczyna grajaca orkami z animosity womensite (czy jakos tak sie nazywaly)

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

jeszcze wojtas w strefie, który przegrał 1 bitwe z HE i pojechał demony 16:4 a z drugimi zremisował :| i w ogóle cisnął imperium 18 i 17. a miał rozpe, która wydawała mi się słaba w cholere.

Awatar użytkownika
Ketman
Mudżahedin
Posty: 267

Post autor: Ketman »

Leszczu a mozesz napisac co on wystawil ?

Awatar użytkownika
Leszczu
Chuck Norris
Posty: 641
Lokalizacja: Krotoszyn, Zielony Smok
Kontakt:

Post autor: Leszczu »

shaman lord ork na dziku ze scrollem chyba, 2 albo 3 małych z hornem i scrollami chyba, orki, nocniki jakies, fasty, 8 chukk, 2 doom divery o ile dobrze pamiętam.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

8 czak i 2x dd - wypas. dd sprawdzily mi sie w 100%

Ja bylem orasami na DMP. -

Czarnuch na vyvernie - shaggas, es, kb.
ork 2 lvl - pierdzionek, ds
goblin 2 lvl - 2x ds
goblin 2 lvl - sneaky

2x wilki
1x pajaki
1x errorzy
2 bazy snotow
12 savagy, spear,muzyk

4czaki
klopa
2 rydwany

15mengili
dd

Rozpa spoko, ale nie ma nic do walki. 12stka savagy z samymi spearami i muzykiem, srednio sie spradzala. Teraz duzo bym w niej zmienil. Generalnie takatyka na remis, czyli przeciwnik zjada mi smietnik, ja go uszczuplam, i zostaje mi 1k punktow w mengilach i lordzie. Generalnie tak se. Teraz wzialbym wiecej strzelania i cos do walki. Olal magie.

Gralem 2 razy breta, 1-19 i 7-13. Jednak tutaj przydalyby sie kloce ng... Tak to do mnie dojezdza i dziekuje. Wszystkiego nie wystrzelam. Fakt, ze obie bitwy spieprzylem. 2x HE, 20 i 11 do porzdu. I remis z WoCh.

+niezapomniane miny przeciwnikow, kiedy patrzac na rozpiski, znajdywali zielonych. "Macie ORKI?!?!??!!? TAAA!??!?!?!" + szyderczy usmieszek. :D

WOJTASU
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 117

Post autor: WOJTASU »

ja grałem na dmp orkami w strefie zero beta - mielismy w tym roku troche turbulencji ze składami i dlatego ja grałem w 2gim orkami , za co wszyscy mnie krytykowali i non stop namawiali na cos innego . ja sie zaparłem i powiedziałem ze pocisne i ze czuje w tym moc , w sumie słowa dotrzymałem 67 pkt z bitew 10 i 16 na demonach 6 na HE (w kluczowej turze na ilosc ran na smoku 3 czaki zadają po jednej ranie a wystarczyłoby zeby choc jedna zadała 2 i smok nie zabiłby mi polowy armii...szkoda) i 17 i 18 na imperium.

armia mało finezyjna
szaman lord
2 x nocnik szaman
bsb czarnuch z buta goły

w sumie 3 ds , pierscionek i bs z ld

2 x nocki po 2 fanatyków
4 fasty (raz pająki)
2 klocki orków 21 muzyk sztandar tarcze
12 Bigów dzikusów spear muzyk
12 zwykłych dzikusów AhW
10 gołych do trzymania magów :wink:
8 czak
2 doomy

mozliwe że cos przeoczyłem ale chyba to wszystko , wiadomo ze nie jest to mega uniwersalna rozpa ale z demonami sobie świetnie radzi , duzy nie wyleci na tyle czak a reszty jest tak mało ze płynie z ostrząłu i magii , imperium ma mega przejebane , czołgi wyłączałem od 1 tury (taki teren akurat fartowny) z HE pech przy ranieniu smoka ale wyszarpałem swoje.

generalnie zajebiscie działała opcja "orki HAHAHHA co za plewy " i wyraźne lekceważenie przez przeciwników , a później jak chłopak miał dojechac do tego to mina przestawała byc wesoła.

nie twierdze ze to świetna rozpa i jedna z nalepszych armii ale dałem rade i miałem mega frajde z gry!!! a te aspekty cenie sobie najwyżej.
żeby ja wymaksowac potrzeba jeszcze mengili , i kilku innych zmian ale nie rozkminiam bo kompletuje z goła inną armie obecnie.

green peace for all!!!

ODPOWIEDZ