Balancing Patch v 1.4

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Re: Balancing Patch v 1.4

Post autor: Lidder »

Kalesoner pisze:A co do tego, że nie wejdzie syrena? O jej jak mi przykro... to taka słaba armia.
To, ze juz jest ograniczona. I dobrze. Ale tym prostym sposobem flamerow nie ograniczasz, a banujesz. Wiem, ze starasz sie jakos uciac ta armie. Ja tez, bo denerwuje mnie to, ze jest tak niezbalansowana.

Pzdr :)

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

a co z pomysłem true core dla demonów wszyscy klimaciarze byliby szczęśliwi, a ta zasady by karciła i flamery i psy

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

odczepta sie od tych demonów :D
pomyślcie lepiej jak lizaki ściąć o !

Awatar użytkownika
Necro
Chuck Norris
Posty: 638
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Post autor: Necro »

runepriest pisze:a co z pomysłem true core dla demonów wszyscy klimaciarze byliby szczęśliwi, a ta zasady by karciła i flamery i psy
Niby jak? I tak każdy ma Letterów do trzymania w nich Heralda i Horrory bo dobrze magują. :P

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

taki że na każde psy przypadają jeden oddział letterów. na flamery jeden tych latających. tak samo z herosami żeby mieć syrenke to trza mieć jakiś oddział demonetek. GD nie wiem jak można przyciąć.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

dobra to w WE żeby wystawić driady wykupuj sobie branchwraith :D na waywetcherów scautów, na wildów glade riderów, a na treemany ancient treemana :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Zasada true core to nie najgorszy pomysł... Ale czy trzeba jeszcze ograniczać te demony ? Są nadal najmocniejszą armią w WFB, ale chyba już do pojechania, co ?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
4 karabiny
Beast from the East
Posty: 1188
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: 4 karabiny »

Shyym pisze:Więcej blotlettersów. Co do klimatyczności dział w VC, to ktoś tu chyba nie pamięta Army of Sylvania.
Army of Sylvania nie mogła mieć żadnych Dogsów, ni działek, ni pikmenów ni chu.. takiego. :shock: Zakazane zostało. Spam wilków i batów, no i karoce ofkors i wagon kawy. To się nazywał klimat 8)
Chcę dwa razy waraciaki na nowym BP. Obiecuję, że jedne to będzie trójeczka z banszi :)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

ja nie chce :P

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

z demonami i dark elfy i lizaki bez bólu sobie radzą w takiej postaci w jakiej są imo zostawić jak jest i czekamy na skaveny [-o<

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Dokładnie, do wyjscia skavenów bym nie ruszał BP.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

wszystko jest do pojechania, zawsze... wystarczy tylko odpowiednia dawka farta :?
sądzę że kwestia braku "poskromienia" Danonków jest jasna w świetle wyników ostatnich masterów (zresztą z lokalami jest podobnie), Vc wydają się w miarę opanowane - podstawowe pytanko czy to dzięki BPR czy też działalnści DoCH :roll:

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jasiuuu pisze:z demonami i dark elfy i lizaki bez bólu sobie radzą w takiej postaci w jakiej są imo zostawić jak jest i czekamy na skaveny [-o<
To fajnie, 4 armie mogą grać, więc niech inni się na nie przerzucą, ewentualnie skaveny, ta?

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to co chcecie im jeszcze wyciąć? : ) zabrać im flamery czy dużego demona? bez przesady...
wydaję mi się że najbardziej przejebane w demonach to duży oddział horrorów na małe pkt - to jakby duży mag w małej armii : /

ANtY : z demonami na równi mogę grać vc lizakami chaosem innymi demonami dark elfami
idzie też wygrać grając HE i Imperium więc 8 armii

przejebane mają tak naprawdę armia orków, ogrów itd ale na to nic nie poradzisz



wszystko IMO :)

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Jak dla mnie najlepszym pomysłem na obcięcie topowych armii jest zwiększenie kosztu każdej jednostki o 2 punkty i każdego bohatera o 30. A te najgorsze to zostawcie jak są, bo gram średnią to żebym miał z kimś większe szanse. Ewentualnie, żeby było sprawiedliwie podnieście koszt wszystkim armiom poza wochem i... no właśnie, tak będzie sprawiedliwie :D

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

wszystkie liczby wziąłeś z 'czapy' prawda? :mrgreen:

nienienie srsly poczekajmy na skaveny, już nie długo

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Ano :)

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

wytwór kloca horrorów to odpowiedź na aktualne i wcześniejsze wersje patcha :)
to BP karze nam wymyslać inne jeszcze gorsze rzeczy w danonkach :D


Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Obecnie z demonami może zawalczyć już kilka armii, ale Vc bym do nich nie zaliczał Jasiu ;p
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ