Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Re: Czym grać, przeciw komu?

Post autor: kamelot »

no witchki np. z kiling blowem z kotła albo z dodatkowymi atakami lub wardem to jest coś
dzięki za radę... :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Ten turniej jest bez balancing patcha.
Dwie czarodziejki nie zabiją 10 wraithów.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

No to coż... skoro mu nie zabroniłeś wrathów to jesteś w wielkiej dupie :D
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

mówiłem, żeby zabronić wraighty, kto by grał na blood knigh :) tach na takie małe punkty...
Obrazek

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

i masz tylko 1 cora, musisz mieć 2 więc daj korsarzy z szałem . Czemu nie zabroniłeś wrightów? jakby wystawił bloodów byłoby super! Z wrightami masz z dupy aktualnie
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

mam kuszników i warriorów, a wrigty zamierzam rozwalić magią albo championem black guardów z crimson death-em
za te 200pkt. chyba wstawię korsarzy, za to wywale kuszników i dopakuję kloc black-ów
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

a jakie masz prawdopodobieństwo ,że BG będą walczyć z wrightami? Niedopatrzenie z tymi warriorami :oops:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Dobrze powiedziane, ale skoro nie zabroniłeś wraithów to teraz cierp.
Zresztą twój kapitan w BG niby ma te 3 ataki itd. ale nawet jak przeciwnik wystawi tylko 5 wraithów to kapitan Ci padnie w 2 tury...
WE odradzam, korsarze lepsi, bo mają AS, co z tego że na 5+, przynajmniej nie będzie Ci ginąć po 5-10 modeli na turę...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

mój przeciwnik pomylił się i ułożył rozpiskę tak jakbymzabronił mu black nightów i grave guardów, ja nie protestowałem i ogólnie wyszło 12-8 dla mnie :D
jego oddział 7 blood nightów z wąpierzem rozpieprzyłem 19 black guardami z assassinem, potem tylko uciekałem przed klocem 40 ghouli z wampirem ( tyle wskrzesił ) :P
stracił tych blood nightów, baty, wilki, a ja harpie i oddział 20 korsarzy
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Czesc, czym byscie grali przeciwko ogrom na 1500 punktow?

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

to zależy czy chcesz ugrać 20-0 ,czy tylko 19-1. sprawdza się praktycznie wszystko, ja lubię szybkie i strzelające armiie na grubasów
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ja se wziałem exe i coldy i wszystko raniłem na 2+ :D
Obrazek

Micz
Warzywo
Posty: 10

Post autor: Micz »

Exeki z Tullarisem, sztandarem rzezi i +1 atak z kotła wydaje mi się być dobrą zaporą na ciężko opancerzone jednostki. Mówię o Tullarisie bo nie grywam na turniejach a w domu wiadomo, special characterow nikt mi nie zabroni ;) Probowal ktos moze takiego wariantu ??

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

A jak bym chchial uzyc magii to jakiej najlepiej ?
Czy warto brac asasina i czy ma on szanse z bruiserem w pojedynku ?
Napewno wezme harpie, dark riders i black guard. Nie wiem co na grubasy lepsze hydra czy bolce??
No i jak zlozyc bohaterow?
Aha nie chce brac COK i COC bo nie lubie glupoty.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

1. Najlepiej śmierci albo cienia, ew. naszej, mrocznej.
2. Nie
3. Obydwa gniotą je jak chcą, ale bolce nie spotkają się z bruiserem mega odpicowanym, co zwiększa szanse na jego spotkanie z Magią i bolcami.
4. Wziąłbym herosa w BG, jakiś silny, bo asfa dostanie, 2 magiczki, trochę antymagii i power stone'y

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

tetsuo pisze:Czy warto brac asasina i czy ma on szanse z bruiserem w pojedynku ?
Zbyslaw pisze:2. Nie
Zbysław grałeś kiedyś na Ogry?

Daj mu Rune Khaina i Manbane to go pokroisz...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Mysle zeby wziazdz mastera na pegazie z lanca +3 do sily, zeby miec sile 7 na ewentualna scraplauncha.
Chyba wezme 2 bolce.
Asasin bedzie mial w takim wypadku 5-7 atakow, trafia na 3+ z przerzutem i dzieki manbane bedzie ranil na 3+, nie jestem pewien czy to wystarczy na 5T i 4W, bo jak mi bruiser odda to nie zyje.
Kiedys widzialem gre DE vs Ogry i mangil manflyers praktycznie sami rozwalili grubasow, moze na nich postawic?
Dzieki za rady.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

GarG pisze:
tetsuo pisze:Czy warto brac asasina i czy ma on szanse z bruiserem w pojedynku ?
Zbyslaw pisze:2. Nie
Zbysław grałeś kiedyś na Ogry?

Daj mu Rune Khaina i Manbane to go pokroisz...
Grałem, ale...

tetsuo pisze: Asasin bedzie mial w takim wypadku 5-7 atakow, trafia na 3+ z przerzutem i dzieki manbane bedzie ranil na 3+, nie jestem pewien czy to wystarczy na 5T i 4W, bo jak mi bruiser odda to nie zyje.
Moim zdaniem to za mało . na te 3+ masz szanse, ze z hatredem nie trafi ci jedna na trafienie, do tego 1-2 na zranienie. Jeśli kiepsko wylosujesz to możesz mieć tylko 5 ataków, Brusier może mieć też warda na 5+ albo innego Szatana

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

z Ogrami sprawa jest prosta - rozstrzelać (jeszcze lepiej robi to Empire) - w HtH też można ale po dawać im szansę :wink: , ogry walczą nawet,nawet więc mogą nam coś tam poranić... generalnie strasznie boli ich smok - poza Hunterem z Kuszą i imieniem podwajającym rany vs duże cele, nie za bardzo mogą co mu zrobić (ew. Tyran - ale ma dużą szansę na zgon). Możliwa jest też twórcza kompilacja - strzelanie + czarowanie + walka ale na naszych warunkach :mrgreen: - generalnie z Ogrami nie jest jakoś strasznie :lol2:

miłego,
Ż.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

W tym tygodniu bede mial bitwe z grubaswami na 1500 pts. Sprubuje wystrzelac.
Biore kusznikow, DR, harpie, bolce, shades i do tego bg z asf i chamiponem z crimson death jako bufor.
Nie wiem jak zlozyc bohaterow. Postawic na magie? Brac asasina czy nie?

ODPOWIEDZ