Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Prowokator
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: ZGora

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Prowokator »

Ile kuszoli warto wystawić na 1000/1200 punkciorów? I czy zwykłych warriorów ze spearami i shieldami też się opłaca i jeśli tak to w jakiej ilości? Gram głównie z mortal chaosem, orkami i bretką.
,,Everybody lies...''

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

10 kuszników IMHO styknie. Normalnych warriorów bym nie brała.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Eh nom niby urok jest grania 4-oma Bolcami ale czy opłacalny ten urok hehe :)

Z racji ze mało kasy mam ostatnio planuje wyprzedać wszystko czym nie gram i za tą kasę zakupić coś czym gram a jeszcze nie mam :D
czyli Smok, Kociołek, Dark Riders, Harpie a i BG :P bo narazie to moi Execy zastępują ich lub gnomy z włóczniami hehe :P



Wariorrow można brać w zależności od stylu gry ;] i oczywiscie klocek z 20sztuk ;]
coś tam im dać do środka i nie jednego przepędzić mogą :) lub utrzymać :]

Niby słabi :D ale tak faworyzowani BG też potrafią nieźle się sypnąć :D
Miałem taki przypadek ze jakiś Hero w rydwanie wbił mi się w klocka BG 15 sam impet Rydwanu od razu chyba 3-4 zdjął a z racji posiadania przedmiotu jakiegoś tam który dawał to że wszyscy co z tykają się z podstawką Hero dostają Hita z siłą 4 nie pamiętam czy z save czy bez ale spadło kolejnych 3-4 w rezultacie z samego styknięcia się straciłem z połowę lol :) od tamtego czasu jakoś wole zamiast BG wystawiać dodatkowych CoK heh :) tylko co mnie w nich nurtuje ze maja tylko po 1Ataku :( gdzie u innych przeważnie jest po 2 :/
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Remx pisze:tylko co mnie w nich nurtuje ze maja tylko po 1Ataku gdzie u innych przeważnie jest po 2 :/
Zawsze zostaje kocioł/bsb ze sztandarem hydry :wink:
I po mojemu to BG są najlepszą piechotą DE, wystarczy dac save od kotla i można rozwalać i 9 fanatyków (mi się kiedyś udało, tracą jakieś 3 modele :D ).

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Ja nie mowie że są słabi tylko że niby najlepsza piechota a potrafią wsiąknąć przy pierwszym styknięciu z wrogiem :)

Co do kotła zgadza się fajny, ale dla tego go mamy bo inne rasy mają juz bonus na stałe :P
Przykład Chaos Knight mają 2 ataki jeszcze mogą dostać z Worshaina czy jak to ta się zwie blesa lub z maga regeneracje a my damy sobie warda lub +1A i nic więcej.

Szkoda że nie mamy w magi jakichś wzmacniaczy na siebie a nie tylko na przeciwnika :) zaobserwowałem że wiele osób dispeluje przeważnie czary które coś robią dla ich jednostek a czesto olewają te wzmacniające przeciwnika hehe :)
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

A to zależy.
Bo ja zwykle daruję sobie takie, co mi ściągną 3-4 modele, a rozpraszam wszystkie wardy/ASF(VC) i inne...
Co do kotła to nie ma co narzekać, zauważ że chaos knights muszą zagonić/wybić przeciwnika aby dostać jakiś bonus, a kocioł działa niezależnie od tego czy rzezisz czy dostajesz w d***....

Awatar użytkownika
Prowokator
Wałkarz
Posty: 70
Lokalizacja: ZGora

Post autor: Prowokator »

Co to znaczy, że możesz rozproszyć wardy i ASF?
,,Everybody lies...''

|RaV|
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: |RaV| »

czary dające wardy/ASF jednostkom

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Stan pisze:I po mojemu to BG są najlepszą piechotą DE, wystarczy dac save od kotla i można rozwalać i 9 fanatyków (mi się kiedyś udało, tracą jakieś 3 modele :D ).
Rozwalałeś fanatyków black Guardami?
|RaV| pisze:czary dające wardy/ASF jednostkom
Od kiedy Vampiry mogą dawać warda z czarów?
Obrazek

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Szkoda że nie możemy używać czegoś z chaosu z racji ze Khain to Khorn :) czy jakoś tak :D hehe
Daemons, X-Wing & Black Tea

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Czy Assassin moze na raz wykupic kusze i dodatkowa bron ?

I czy jak ma kusze/gwiazdki i Manbane to czy efekt Manbane jest tylko na broni do walki wrecz czy na obu ?

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Po pierwsze offtop, po drugie nie, khorne to nie khain. Prędzej z powodu kultu slaanesha moglibyśmy mieć coś z WoC, choć GW chyba się wycofało z tego.

Tak, może. Na wszystkie bronie.
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Manbane na kusze nie działa bo kusza ma swoją siłe, Manbane dotyczy siły assasina czyli jak używasz broni miotanej lub walki wręcz.
Dla przypomnienia broń miota wykorzystuje siłę modelu a kusza nie :)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2009, o 19:21 przez Remx, łącznie zmieniany 2 razy.
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Remx pisze:Szkoda że nie możemy używać czegoś z chaosu z racji ze Khain to Khorn :) czy jakoś tak :D hehe
.....
Ale mam ochote cie teraz zjechac i przyjebac :twisted:

Jak chcesz dalej grac DE to zapamnietaj sobie jedno

KHAIN TO POD ZADNYM POZOREM KHORN
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

LoL :/ Cały czas kumpel mnie wkręcał że to jest ta sama osoba ale pod inną nazwą heh :/

WYBACZCIE.....
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Eltharion weź się nie gorączkuj, kolega Remx miał po prostu do czynienia z niewłaściwą propagandą :mrgreen:

Swoją drogą, tak jak Pitagoras jestem ciekawy i Stan mógłbyś powiedzieć jak Ci się udało rozwalić tych fanatyków BG :shock:

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Ward na 5+ od kociołka i fart...
No bo żeby na jakieś 15 kostek(gościowi coś nie poszły rzuty) rzucić 12 piątek i szóstek to nic innego jak fart.
A z tym że rozwaliłem ich BG to tak jakoś wyszło, że postanowiłem gonić orki, a przy okazji zaszarżowałem na 3 regimenty NG...
Inaczej nigdy bym nie szarżował gwardią na fanatyków...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No to rzeczywiście miałeś szczęście :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Remx pisze:Manbane na kusze nie działa bo kusza ma swoją siłe, Manbane dotyczy siły assasina czyli jak używasz broni miotanej lub walki wręcz.
Dla przypomnienia broń miota wykorzystuje siłę modelu a kusza nie :)
Kid pokaż mi cytat a uwierzę... Bo tak się składa ze nie znalazłem nic o tym co piszesz...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

GarG pisze:
Remx pisze:Manbane na kusze nie działa bo kusza ma swoją siłe, Manbane dotyczy siły assasina czyli jak używasz broni miotanej lub walki wręcz.
Dla przypomnienia broń miota wykorzystuje siłę modelu a kusza nie :)
Kid pokaż mi cytat a uwierzę... Bo tak się składa ze nie znalazłem nic o tym co piszesz...
Na wstępie jest napisane "Model" czyli odnosi się do siły modelu.
Zresztą jak masz ToD'a (jest napisane) model zyskuje KB ale w tym sęk że nie broń zasięgowa.

Tak samo było by można dać z kotła +1A dla kuszników i mogli by 2x strzelać a z multiplem x4 bo niby daje dodatkowy atak hehe :)

Nom ale może więcej graczy się odezwie bo sam na 100% nie jestem pewien, wiem tylko tyle że tak grałem cały czas i nikt mi uwagi nie zwracał że źle liczę :P
Daemons, X-Wing & Black Tea

Zablokowany