MASTER PGA - Lord of the Green! 17/18.X.09

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Re: MASTER PGA - Lord of the Green! 17/18.X.09

Post autor: Żaba »

- You will burn in hell Bernhart !!!!
- I was born there.

:wink:

Ż.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

wiem, że wcześniej sam mówiłem żeby się nie niecierpliwić, ale co z tymi scenariuszami??? :P
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

da sie cos zrobic zeby turniej w tym roku nie byl w glownej hali tylko jakiejs mniejszej i cichszej? :>

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

może przy stoisku z PS3 :) albo na drodze do niego :twisted:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

albo w nim :)

ps3 dla kazdego! :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Shino pisze:da sie cos zrobic zeby turniej w tym roku nie byl w glownej hali tylko jakiejs mniejszej i cichszej? :>

Już się dało :) Turniej odbędzie się w hali 8A Obrazek

a całe PGA w tym "czteropaku" (7, 7a, 8, 8a). Hale będziemy dzielić praktycznie tylko z Allegro (będą na piętrze a my na parterze) i inną stricte fantastyką.

Co do noclegów to mam znalezionych ok 7 noclegów w cenach chyba 22-45 zł ale muszę te linki w jakiś sensowny sposób ogarnąć a dziś już nie dam rady tego zrobić.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

wiedzialem, ze mozna na was liczyc :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajnie, bo w ubiegłych latach po 2 bitwach już czacha dymiła od hałasu :)

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Co do noclegów to kilka uwag ogólnych;
1) Generalnie nie polecam mówić że nocleg załatwiacie bo jesteście na targach, cześć z właścicieli hoteli, hosteli i noclegowni tak dobrze wspomina szczyt z ubiegłego roku że lubą dla targów zawyżać cenny. Mówcie cokolwiek tylko nie impreza na targach.
2) Prawie wszystkie noclegownie mają na swoich stronach mapki a jak nie mają to można na podstawie adresu znaleźć na zumi czy innych mapach. Polecam druknąć sobie taką mapę może wiele ułatwić. Jeśli przyjedziecie PKP to proszę zwracać również uwagę na lokalizacje bo do niektórych (na pewno nr 8) jest masakryczny dojazd MPK w sobotę wieczór i niedzielę rano.

Co do samych miejscówek na początek wrzucam namiary na miejsca z ubiegłego roku, są one dość tanie i cześć graczy na pewno je kojarzy.

1) Agrokola http://www.hotele.poznan.pl/pl/cennik.html dodaje nr z ubiegłego roku do szefa 606 655 310

2) Nocleg na rogu Drzymały i Nad Wierzbakiem. kom 608 317 906 niestety chyba nie ma strony www. W ubiegłym roku cena była 30-35 zł/os

Inne w miarę ciekawe które znalazłem.

3) Hostel na Wildzie http://www.petit.hostelpoznan.pl/

4) Schronisko Młodzieżowe http://hostel.artesya.pl/

5) Schronisko Młodzieżowe http://www.schroniskotpd.d83.pl/

6) Hostel http://www.slowackiego.hostelpoznan.pl/

7) Noclegownia http://www.noclegipoznan.eu/

8) Schronisko Młodzieżowe http://www.eholiday.pl/noclegi-vn4207.html

Jak komuś standardy by nie odpowiadały to w okolicy są hotele Sheraton, Merkury itp. o odpowiednio lepszym standardzie ale oczywiście znacznie droższe. Inne Hotele też myślę bez problemu można znaleźć na google.

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Jak jest Sheraton na przeciwko to sign me in :mrgreen: Nie wiem czemu narzekacie na brak noclegów, skoro w pobliżu jest taki akademik :wink:
A tak na serio to jest to w istocie osobliwe - załatwienie przez orgów noclegu wydaje się być kluczowe, szczególnie że przez targi może być kłopot z czymś, co leżałoby w pobliżu. Pod tym względem Łódź dawała radę.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Pod tym względem PGA też kiedyś dawało radę...
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

przestalibyście narzekać :wink:
a tak na temat to czy pomalowana hydra z trzema głowami będzie oceniania tak samo jakby miała ich pięć???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

A co robisz Hydre z Herosów 3? :mrgreen:

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

tak samo bedzie oceniana, ale zionie tylko z S3

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

chodzi tylko o lenistwo, poza tym chyba jednak zrobię od dawna planowaną hydrę z głowami na magnesy, każdy wound zadany hydrze to odczepienie jednej głowy :)

jak myślicie, czy jacyś umarli, kościści korsarze nadawali by się na obsługę kotła???
nie chce kupować pudła z witchkami by użyć tylko trzech
niby w polskim booku to bohaterka nazywa się pani śmierci, a ja mogę uznać, że będę dyskryminował kobiety w mojej armii i zamiast tych witchek zrobię korsarzy z łapami od szkieletów...
co wy na to???

a do sędziów pytanie czy to przejdzie???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Bez przesady :)

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Pani śmierci...;) własnie dlatego polskie booki to zuo...
A czy przejdzie...odpowiednia koperta i wszystko przejdzie;) Konwersja zawsze łatwiejsza do wytłumaczenia, podejrzewam że jak bedzie kociołek i 3 elfy w poblizu to styknie nawet jesli w środku kociołka bedzie napisane "Enjoy Coca Cola";)
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2009, o 22:00 przez Rzymek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Rzymek pisze: A czy przejdzie...odpowiednia koperta i wszystko przejdzie;)
Rzymek dobrze prawi :D :mrgreen:

A tak na prawdę wszystko zależy od efektu końcowego bo jeśli będzie to spójnie wyglądać i fajnie się prezentować to oczywiście przejdzie a jak będzie się prezentowało jak w 5 min sklejone kawałki przypadkowo znalezionych bitsów to sorry winnetou

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

generalnie planuję zrobić bohatera jako korsarza z łapami z kości, w jednej trzyma kielich, w drugiej sztandar korsarzy ( będzie bsb ) albo jak bsb nie będzie to głowę jakiegoś zdrajcy z ulthuanu :)
a przydupasy z kotła to zwykli korsarze, ale jeden będzie trzymał przed sobą trupa, a drugi będzie celował na wprost zatrutymi ( już ja się postaram żeby tak to wyglądało ) nożami...

jeszcze takie pytanie, do kogo mam wysyłać zdjęcia konwersji żeby dowiedzieć się czy przejdą i czy zostaną uznane za konwersje?
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1557
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

No i co z tymi scenariuszami:)

ODPOWIEDZ