Model maga

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Model maga

Post autor: shabovy »

Jak wiadomo nie ma to jak 3 magów nurgla, oczywiscie na koniach. Niestety z GW widze tylko jeden model konnego maga, a nie chcę wystawiac 3 identycznych. Podrzućcie jakies pomysly, co moze zastąpić konnego maga.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

mogą Tobie zrobić jak chcesz, oczywiście za free... :D

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja mam dwóch koniarzy: ten z kosą na uszatym koniku i facet bez karku z laską w łapie... Trzeba tylko skombinować trzeciego... Ale ja trzecim gram serferem więc nie mam takiego problemu... A jak czwarty to bąbel na piechotę...

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »


Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

juz raczej tylko mo

wez nurgla na szkapie jako maga. Widac, ze jest nurglowy od razu i nikt sien ie przyczepi bo roznica miedzy exaltedem a magiem w chaosie jest nijaka ;)

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

shabovy pisze:http://cfs7.tistory.com/image/18/tistor ... 34407ecb83

Da się go dostać w sklepie?
O właśnie takiego mam... I dobrze przedpiśca prawi... Przecież jest jeszcze lord nurgla który pasuje na maga bez zastrzeżeń... Tylko go na konna podstawkę przestawić...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Grolshek pisze:
shabovy pisze:http://cfs7.tistory.com/image/18/tistor ... 34407ecb83

Da się go dostać w sklepie?
O właśnie takiego mam... I dobrze przedpiśca prawi... Przecież jest jeszcze lord nurgla który pasuje na maga bez zastrzeżeń... Tylko go na konna podstawkę przestawić...
tylko teraz jest praktycznie nie do dostania :)

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Ja używam właśnie Nurglowego Lorda jako maga i jest super. Jako drugiego nurglowca na szkapie mam Zachariasza, który został mi po tym jak podwędziłem mu smoka dla swojego Lorda :D Wydaje mi się, że jest ok, i może robić za nurglowca (tylko mu głowę zmieniłem).
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Za maga nurgla może służyć konwersja z demonów plaguebearer - dajesz mu np ten sztandar z maruderów pieszych z końcówką gwiazdy + dodatki wedle uznania i masz maga. Nogi odginasz i sadzasz okrakiem na konia np od Knightów. Gdzieś na cool mini były takie konwersje.

Druga opcja: Chaos space marines mają ciekawe bitsy. Jednak trzeba by było kombinować z usadzeniem ich na konia. Ja mam z nich zrobionego Maga tzeencha. Wyglada OK ;)

Awatar użytkownika
Niko
Oszukista
Posty: 794
Lokalizacja: Warszawa, Yelonki "GAMONIE"

Post autor: Niko »

ja jako maga mam nurglowca na szkapie... i tego chaosowego maga z z czaszkami (maska u niego i konia i czaszka na staffie i "czaszka familiar") trzeciego nie uzywam :P ale naprawde zrobienie sobie maga jest banalne... na ogol mag od zwyklego rycerza/herosa rozni sie tylko brakiem tarczy wiec co za problem? w dodatku teraz jest latwo zorganizowac bitsy z innych zestawow wiec juz wogole nie ma problemow. rycerz + skrolle z biczownikow albo mnichow zarazy czy czegos takiego rozwiazuje problem w zupelnosci...

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

to się trochę przy pucuje :mrgreen: ,kilka inspiracji ( dwie dokładniej)
http://www.coolminiornot.com/215316
http://www.coolminiornot.com/215315

R.

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

konkret...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No, daje radę :lol2: Pan Zarazy jest zaiste wielki, skoro zsyła Ci takie pomysły Rafix :wink:

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

pierwsza troche naciapana zabardzo ale druga naprawde fajnutka :)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

cobra651 pisze:No, daje radę :lol2: Pan Zarazy jest zaiste wielki, skoro zsyła Ci takie pomysły Rafix :wink:
ja wiem to raczej broszka pana manipulacji, bo za każdym razem podstawia mi pod nos pudełeczko ( a jest bardzo duże ) z napisem "części na rożne takie okazje", a mam tam sporo takich łapek, nóżek, macek i innych takich plastikowych i metalowych rzeczy nadających się na konwersje

Awatar użytkownika
Filup
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3235
Lokalizacja: Bydgoszcz XIII kohorta

Post autor: Filup »

Rafix... zajefajne modele. Tyle ze w tej armii, to taki model moze robic za rycerza, maga, exalted...

ZAwsze problem, zeby ich potem jakos rozrozniac....

pzdr!
"If its made by a Dwarf, keep it. If its made by a Human, sell it. If its made by an Orc, bin it. If its made by an Elf, burn it !!! " - Perv
www.facebook.com/XIIIKohorta

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Myślę, że po drobnych konwersjach mógłby się nadać ;)

Obrazek
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

Filup pisze:Rafix... zajefajne modele. Tyle ze w tej armii, to taki model moze robic za rycerza, maga, exalted...

ZAwsze problem, zeby ich potem jakos rozrozniac....

pzdr!

nie ukrywam ze te modele maja być uniwersalne ale to jest do dogadania przed bitwą, są różnice miedzy nimi więc raczej nie będzie problemu jak w rozpie zapisze który jest który no i są alternatywą dla standardowych magów by GW

rakhama jakoś nigdy nie lubiłem ale niektóre modele są fajne np ten na koniu, aż szkoda go psuć

Awatar użytkownika
PIOTROSLAV
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 156

Post autor: PIOTROSLAV »

Asura jednak bardziej pasuje tutaj na nekromantę, jak juz brać cos Konfrontacyjnego to ja bym dał Corypheusza albo Kayla lub Drahmala

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Koń świetny dla nurglity :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

ODPOWIEDZ