Dark Elves 1650

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MichalW
Wałkarz
Posty: 92

Dark Elves 1650

Post autor: MichalW »

Po kilkuletniej przerwie znalazłem trochę więcej czasu na powrót do hobby i ponownej zabawy ciemnymi elfami. Przedstawiona rozpiska powstała na podstawie przelotnego przeglądu działu de i innych rozpisek.

Master 119
heavy armour
sea dragon cloak
cold one
soulrender

Sorceress 180
2lev
seal of ghrond
tome of furion

Sorceress 185
2lev
2x dispel scroll


5 Dark raiders 92
muzyk
5 Dark raiders 92
muzyk
5 Harpies 55
5 Harpies 55

5 Cold one knights 210
dread knight
ring of hotek
muzyk
sztandarowy
standard of slaughter
15 Black guards 290
tower master
crimson death
muzyk
sztandarowy
standard of hag graef
11 Shades 198

War Hydra 175

razem 1651

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Master kiepsko złożony. W tej ed dwurak daje tylko +1 do S modelom na mountach więc się nie opłaca. Dał bym przynajmniej jednym DR kusze, wywalił muzyka z BG, zmniejszył ilość Shadsów i dał im ahw. Poza tym właściwie standard, czyli ok :wink:

Awatar użytkownika
janior123
Wałkarz
Posty: 85

Post autor: janior123 »

ja bym może dał kociołek zamiast shadsow.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

ja też bym wsadził kociołek, tylko wywal jedna sorke, z drugiej zrób 1lvl i dwa scrolle i już są punkty na kocioł :D. Jeszcze możesz wywalić muzyka i jednego black guarda( żeby było 14 w oddziale), zmniejsz liczbę shades i daj im drugą broń. Master może być na Co ze słomką i pendantem i już jest całkiem niezle 8).Antymagia i tak jest silna bo masz 3DD 2 scrolle i hoteka :P

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Moze daj 3 czarodziejke, albo zamist 2 czarodziejek daj jedna i asasina do shadesow i daj im dworaki, nie wiem sam pijany jestem hi hi, zmien przedmioty na masterze, daj mu pendanta. Stawiam dolary przeciw kasztanom ze mu sie przyda.

ODPOWIEDZ