Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Re: Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Post autor: Lasti »

Takie ma być
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

kiedyś też opowiadałem kawały o Żydach...po wizycie w Gross-Rosen przestałem...
ostatnio przejeżdżałem koło obozu w Brzezince...sam widok wzbudza terror...
sorry Lasti, ale bardzo niesmaczne...

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Borat też się nabija z żydów a sam jest żydowskim kapłanem...

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

nabijać się z Żydów ( jako takich), na zasadzie polish jokes
a nabijać się z tego że gazowano ludzi (Żydów, Polaków, Rosjan, Francuzów, Cyganów itp)
, jest chyba różnica ?

za szybki zapominamy, a to było raptem 65 lat temu... dobrobyt powoduje, że gnuśniejemy...

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Grazbird, we wszystkich innych tematach na PiM nawracaj ludzi, ale tutaj daj sobie siana.

Ten pan obok Hitlera to Aphex Twin... cholera chyba słucham złej muzyki. :D



A propos Żydów to ostatnio słyszałem:

Hitler zabił 2 mln Żydów, Turbodymomen zawstydził Hitlera, zabił 4mln Żydów!
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

tiaa....
ja swoje powiedziałem...ze względów osobistych nie bawią mnie takie żarty.
z mojej strony koniec tematu.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Kalesoner pisze:
Hitler zabił 2 mln Żydów, Turbodymomen zawstydził Hitlera, zabił 4mln Żydów!
Prawie, że śmieszne

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Jak slysze "Turbodymomen" to mnie się niedobrze robi :roll:

Co do demota Lastiego to mnie trochę rozbawil. A że niesmaczny, cóż to niepoprawne rozluźnianie i tyle :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Tomash
Spaministrator
Posty: 7885
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Żartowanie z gazowania ludzi i obozów koncentracyjnych (i innych wielkich tragedii, np. bombardowania Hiroszimy i Nagasaki) jest słabe i niesmaczne. Zabronić Wam tego w tym temacie nie zabronię, ale po prostu świadczy to bardzo słabo o autorze takich postów.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Co tam byście nie mówili mnie to rozbawiło (gaz)
Jak slysze "Turbodymomen" to mnie się niedobrze robi
+1

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

A mnie wkurwiaja dowcipy o Chrześcijanach. I co? I gówno. W takich czasach żyjemy, że ludzie się nabijają ze wszystkiego. Brak autorytetów i wyższych wartości, bla bla bla... nie tu miejsce na tą dyskusję.
Dlatego jak komuś coś nie pasuje, to niech nie włazi do tego tematu.

Awatar użytkownika
Lasti
Falubaz
Posty: 1413
Lokalizacja: Kraków/Azyr

Post autor: Lasti »

Tomash pisze:Żartowanie z gazowania ludzi i obozów koncentracyjnych (i innych wielkich tragedii, np. bombardowania Hiroszimy i Nagasaki) jest słabe i niesmaczne. Zabronić Wam tego w tym temacie nie zabronię, ale po prostu świadczy to bardzo słabo o autorze takich postów.
Tomashu, proszę nie wchodź na moją osobę bo ja nie jestem autorem tego obrazka a to chyba o jego poziomie świadczy treść a nie o moim. Ja po prostu wkleiłem go tutaj co nie oznacza że sikałem ze śmiechu patrząc na niego i biłem brawo autorowi :roll:
Polska grupa zrzeszająca sympatyków Age of Sigmar:

https://www.facebook.com/groups/438370546345173/

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Dokladnie, dajcie se siana z nawracaniem. Wczesniej smialiscie sie z innych mniejszosci narodowych (rowniez z ich tragedii - chocby i z niewolnictwa murzynow) i nikomu to jakos nie przeszkadzalo. To jest niepoprawne, wiec troche dystansu :)

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Kurcze, nie wiem dlaczego ale szczególnie śmieszy mnie data 11 września. :(

Może poprawni politycznie, założą sobie jakiś sekciarski temat, w którym będą krytykować "niepoprawne rozluźnianie" i płakać nad losem homoseksualistów, Żydów i batlowców? To będzie cool!
Obrazek

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

A mi się demot z Hitlerem jakoś podobał :roll:
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »

Tomash pisze:Żartowanie z gazowania ludzi i obozów koncentracyjnych (i innych wielkich tragedii, np. bombardowania Hiroszimy i Nagasaki) jest słabe i niesmaczne. Zabronić Wam tego w tym temacie nie zabronię, ale po prostu świadczy to bardzo słabo o autorze takich postów.
Nie jest ani słabe, ani nie smaczne, to że Tobie się nie podoba (I pewnie większości tutaj osób) wcale nie oznacza że tak jest. Wszystko zależy od punktu widzenia, ilu ludzi tyle różnych gustów, i stwierdzanie że ktoś niesmaczny na podstawie własnych odczuć dopiero świadczy o człowieku :mrgreen: Chwała Ci że nie wywalasz tego, co pewnie nie jeden nawiedzony poprawnością by zrobił :wink: A tak po za tym to szkoda życia na przejmowanie się takimi pierdołami :P

Jeśli zaś chodzi o uber nie poprawne kawały o żydach, nazistach i obozach to ten mi się bardziej podoba:

-Co powstanie po zderzeniu wagonów z Żydami z wagonem przewożącym jabłka?

-Mydło zielone jabłuszko :wink:

Pewnie nie jeden poprawny zrobi takie oczy :shock:
Jednakże życie jest za krótkie żeby się nim przejmować :P

I tylko proszę nie stwierdzać że to jakie kawały człowiek lubi świadczy o jego poglądach na świat lub w tym wypadku o losie Żydów ;)

Pozdrawiam :wink:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

haha, ja tam kawały o żydach (m. in. o polakach też) uwielbiam. :P
Tak mi się przypomniało:

- czym się różni wagon żydów od wagonu z piaskiem?


- wagonu z piaskiem nie przeładujesz widłami
:mrgreen:

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

- jaka jest różnica między martwym dzieckiem, a kasetą vhs?
- kaseta vhs nie zaczyna śmierdzieć jak zostawisz ją na słońcu.

- co trzeba zrobić, żeby 3kg tłuszczu stały się atrakcyjne?
- położyć na nich sutek.

- jaka jest różnica między tamponami, a kapeluszami kowbojskimi?
- kapelusze kowbojskie są do dupy.

- kiedy etiopska kobieta wie, że jest w ciąży?
- kiedy wyciąga swojego tampona, a ten jest w połowie zjedzony.

-Kto ma najkrótszy e-mail w Polsce ? Olisadebe : @.pl

-Co zrobił ojciec Olisadebe jak się dowiedział, że jego syn przyjął polskie obywatelstwo ? : Spadł z drzewa i złamał ogon

-CO to jest 50 murzynów na polu?
-stare dobre czas

Rano, w pracy, przy kawie rozmawiają dwie koleżanki:
- Jak tam Twój wczorajszy sex? -beznadzieja... mąż przyszedł do domu, w 3 minuty zjadł obiad, potem 4 minuty bzykania i po dwóch minutach spał... A u Ciebie?
- No u mnie rewelacja mąż przyszedł do domu, zabrał mnie na przepyszna romantyczną kolację. Później przez godzinę wracaliśmy do domu spacerkiem przez miasto, potem świece i godzina przecudownej gry wstępnej. Następnie godzina nieziemskiego sexu a na koniec wyobraź sobie, ze przez godzinę rozmawialiśmy czule ze sobą. Bajka po prostu!
W tym samym czasie rozmawia ze sobą dwóch kolegów:
- Jak tam Twój wczorajszy sex?
- No zajebiście! Przychodzę do domu, obiad na stole, zjadłem, pobzykałem i zasnąłem! A u Ciebie?
- U mnie? Kurwa, u mnie beznadzieja. Przychodzę-nie ma prądu bo zapomniałem zapłacić za rachunek, zabrałem wiec gdzieś starą na kolację, żarcie beznadziejne było i takie drogie, że nie starczyło mi na taksówkę powrotna i musiałem zapierdalać do domu na piechotę. Przychodzimy kurwa przecież nie ma prądu, więc znowu te cholerne świece. Byłem tak wkurzony, że najpierw przez godzinę nie mógł mi stanąć a potem przez godzinę nie mogłem się spuścić. na to wszystko tak się wkurwiłem, że przez godzinę jeszcze usnąć nie mogłem

-co zrobić żeby dzieci w afryce nie chodziły głodne?
-poobcinać im nóżki

wystarczająco niesmaczne?
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Tłuste :lol2:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Wojtku pisze: wystarczająco niesmaczne?
eee tam, do przelknięcia :D
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Zablokowany