Czego słuchacie !REAKTYWACJA!

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Czego słuchacie !REAKTYWACJA!

Post autor: Kalesoner »

Z wyrastaniem z zespołów chodzi o to, że jak osiągniesz już jakiś poziom wtajemniczenia w muzyke (12lvl na czarnoksiężniku albo jak masz więcej niz 12 lat) jak poznasz już dużo nowych i ciekawych rzeczy, to te stare wydają Ci się nie dość dobre, nieciekawe, nudne kiepskie. I tak mniej więcej ma większość normalnych ludzi np. z Linkin Parkiem. Sorry chłopaki. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Kalesoner pisze:I tak mniej więcej ma większość normalnych ludzi np. z Linkin Parkiem. Sorry chłopaki. :D

Ja to podaję jako klasyczny przykład zespołu, z którego się wyrasta :P Myślę, że do nich ogólnie zalicza się raczej te mniej ambitne muzycznie i tekstowo. Innym przykładem myślę, że może być The Razmus, Green Day (pożal się boże #-o ), ManOwar :D Nie żebym się nabijała z zespołów, ale cóż... :wink:
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

A mnie tam ostatnio naszło na pierwszego Linkin Parka, sporo dna ale np I`m about to break zapowiadał całkiem konkretny zespół ;) Z wiekiem po prostu zmienia sie podejście do muzyki i pewnie dlatego czasem zmieniamy fav bandy.
Release the Przemcio!

KubaP
Plewa
Posty: 6

Post autor: KubaP »

Szukałem czegoś spokojnego, ostatnio poznałem klika utworów Charlie'go Winstona. Nie jest to metal, którego słucham na co dzień, ale daje rade.
Polecam http://www.youtube.com/watch?v=9nOd5_Bdc8I .
plewa :?

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

bem pisze:
Kalesoner pisze:ManOwar :D
mimo ze sam tego nie slucham, to znam wiele osob majacych raczej przed 30stka niz po 20stce, ktore za taki tekst bylyby w stanie przejsc do aktow silowych ;)

pzdr

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to bardzo dojrzale z ich strony :)

anyway tylko z hardcorowego rapu się nie wyrasta :

http://www.youtube.com/watch?v=C3EvItbj ... r_embedded

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mooooooc! :lol2:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »


Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

zależy od kapel które się sucha.

z ac/dc, motorhead, deep purple, black sabbath się nie wyrasta :D ja od tego zaczynalem. Slucham tego od pierwszych dni mojegi życia i juz 22 lata tego sucham i nie zanosi się na żadną zmianę. Czasem odkrywalem cos nowego np. Danzig, Motleye, wasp ale juz od 10 lat nie odkrylem zadnej nowej kapeli, która by mi sie podobala ;)

kocham klasyczny, heavy, hair metal :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Kosa pisze:zależy od kapel które się sucha.

z ac/dc, motorhead, deep purple, black sabbath się nie wyrasta :D

AC/DC i Deep Purple też słucham od urodzenia :)

najlepsza solówka gitarowa EVER! Deep Purple Child In Time

http://www.youtube.com/watch?v=PfAWReBmxEs
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

a ja słucham U2 a tu przykładowa piosenka : http://www.youtube.com/watch?v=zHzLWLFTPPI&translated=1

generalnie U2 to największy zespół Rockowy na świecie i zarazem najlepszy i po prostu unikatowy jestem pod wrażeniem że osiągnęli bardzo wiele a ciągle poszukują nowych wyzwań i nie robią odgrzewanych kotletów na płytach . To muzyka która nadaje sie na zabawe, pogrzeb, oraz na to że chcesz po prostu poczuć że żyjesz, ich muzyka ma niesamowity klimat i ktoś kto posłuchał tylko ONE z radia bądź innego hitu nie zna U2 tak naprawdę ... U2 na zawsze <3
a najlepsze jest to że u2 nie boi się eksperymentować co pokazały płyty : Achtung Baby, Zooropa, POP .
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

spoko jest judwa :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Sympatyczny pokaz slajdów. Wczułam się :D

I na dokładkę (uwielbiam): Róże Europy Marihuana

http://www.youtube.com/watch?v=bdFa3sL0HP0
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

kozackie :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Nowa płytka Black rivera się pojawiła.
http://www.youtube.com/watch?v=9bb7Idsk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=7WQWlS-B ... re=related
Kosa pisze:zależy od kapel które się sucha.

z ac/dc, motorhead, deep purple, black sabbath się nie wyrasta :D ja od tego zaczynalem. Slucham tego od pierwszych dni mojegi życia i juz 22 lata tego sucham i nie zanosi się na żadną zmianę. Czasem odkrywalem cos nowego np. Danzig, Motleye, wasp ale juz od 10 lat nie odkrylem zadnej nowej kapeli, która by mi sie podobala ;)

kocham klasyczny, heavy, hair metal :D
No i jak tu się nie zgodzić! do tej listy jest jeszcze jedna osoba którą bym dodał: Jimi Hendrix (to wprawdzie nie metal no ale i tak Jimi miażdży)
a Black sabbath to najlepsza kapela ever :)
a co do Danzigu to też daje rade, zwłaszcza lubię Twist of cain

Awatar użytkownika
Watcher
Chuck Norris
Posty: 393
Lokalizacja: Chodzież

Post autor: Watcher »

Ostatnio słucham niemal wyłącznie Paradise Lost, ich ostatnia płyta (Faith Divides Us - Death Unites Us) wtłoczyła mnie ponownie w nostalgię za czasami gdy kupowałem Icon na kasecie i cedeka z Draconian Times :) Zastanawiam się w sumie, czy bez tych nostalgicznych nawiązań płyta podobałaby mi się tak samo :)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

ODPOWIEDZ