Pytania początkujących i niepewnych

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Re: Pytania początkujących i niepewnych

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Zadałem to głupie pytanie, ponieważ kolega powiedział mi, że nie może i kazał sprawdzić w RB. Nie znalazłem tam tego zakazu więc sie upewniałem. Teraz tak myśle, że jemu chodziło o zbroje w momencie, w którym ja mówiłem o broniach.


Czarka nie może mieć magicznej zbroi. Jest to opisane w RB, że czarodzieje nie mogą nosić, magicznych pancerzy, jeżeli nie mogą założyć zwykłego pancerza. POZDRO
Ostatnio zmieniony 17 paź 2009, o 09:20 przez Mhroczny Rycerz, łącznie zmieniany 1 raz.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

musisz mieć możliwość wykupienia danej zbroi/tarczy aby móc korzystać z jej magicznego odpowiednika (wyjątkiem hełmu tu musisz móc nosić jakąkolwiek zbroję), chyba że zasady specjalne mówią co innego (np. zbroja dla magów - armour of Tarnus w Imperium)

miłego,
Ż.

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

A jak wytłumaczysz, że w WoCh mag może mieć e.shielda, a normalnej tarczy już nie? :wink:
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

to jest pytanie na forum WOCH, a że nie mam pod ręką AB dla nich to nie odpowiem - aczkolwiek szczerze mówiąc to wątpię żeby mogli mieć - nie bez powodu wystawia się ich na konikach... - jak dla mnie wał.

Ż.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

@Żaba to nie wal :wink: mogą nosić magiczne tarcze. Mają to napisane w swoim FAQ'u.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

to macie odpowiedź... Roma locuta causa finita :wink:

Ż.

P.S. to wyjątek :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Magowie mogą swobodnie używać wszystkich magicznych przedmiotów (w tym broni) oprócz pancerzy dlatego czasami daje czarce magiczną kusze. Wyjątkiem są magowie WoCh którzy mogą spokojnie biegać w magicznych zbrojach, w tym i z tarczami.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

To fajnie sie mają :?
... kurczę
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Wierz mi, że jak mój mag pozamiatał Warrior Priesta na kuniu w pojedynku to gracz Empire do końca turnieju chodził z szeroko otwartymi oczami :twisted:

Ogólnie wszystko od niego spier...



Czy Death Hag będąca BSB i mająca magiczny sztandar może mieć też kociołek?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

oczywiście, kocioł to tylko upgrade
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2177
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Szkoda, że Czarowince nie mogą brać giftów Khaina, dodatkowe D3 ataków dla każdej to było by to :twisted:
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

pytanko, gify nie mogą się powtarzać?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Na jednym modelu nie możesz dublować, ale w calej armii mogą się powtarzać (oprócz plaszcza i miecza za 75pts. bo to są jednocześnie magiczne przedmioty)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Tullaris pisze:Szkoda, że Czarowince nie mogą brać giftów Khaina, dodatkowe D3 ataków dla każdej to było by to :twisted:
Nie mogą? Przecież w faqu napisali, że mamy je traktować jak championki oddziału, mogą rzucać/przyjmować challenge. Na tym sie kończy podobieństwo?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Po prostu przy profilu kotła nie ma wzmianki że nie mogą, a jak nie pisze że mogą to nie mogą :)

W sumie nie wiem po im dodatkowe k3 ataków, po mojejmu manbane byłoby lepsze. Zwłaszcza że i tak każda ma na start 2 ataki + 1 od dwóch broni + 1 od frenzy

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Takie pytanie, na co najlepiej przykleić głowy hydry, aby nie było ryzyka, że odpadną?
Planowałem to zrobić na zwykły klej, ale po przyjrzeniu się modelowi wydaje mi się że nie jest to zbyt trwały sposób.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Najlepszy i najtrwalszy sposób jaki znam to piny+szary poxipol. Jest z tym trochę roboty ale gwarantuję że hydra nie rozpadnie się, chyba że będziesz w nią walił pół godziny młotkiem :wink:

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Sposób Andronicusa jest bardzo dobry, choć ja osobiście pinuje i kleje kropelką i też nie narzekam :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

A co z kropelką ;)?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Przeca napisalem że kropelka+ piny są OK. Sama kropelka to bardzo kiepski pomysl :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Zablokowany