Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Skaven

Moderator: Hoax

Zablokowany
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Skaven 7ed AB - czyli co wyszło z kanałów...

Post autor: Morrok »

kanister pisze:W zasadach jest napisane, że kiedy zginie, w następnej turze rzucasz czy wstanie. Jeśli wstanie, to żyje i może znowu zginąć. Więc pewnie za każdym razem.
dostanie chociaz jednego wounda z flaming attack i juz sie nie odradza.


btw, ci co sie nastawiaja na magie: scorch ma S4 np....

@Mlody- ile masz modeli w rozpie? ;D Mi wychodzi kolo 120....

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

No ale jeśli dwa razy zginie bez woundów od flamingów to może się za drugim razem odrodzić.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Co jak co ale mi w rozpie i mlodemu wepaon teamy sie nie mieszcza:P

I jezeli to prawda (brak one use only) to szczurki maja jeden przegiety bound spell :)

Wczoraj rozpaczalem nad armia ale bedzie dobra. No i klimatyczna.

Fajne jest to ze nie ma jednego slusznego schematu skladania herosów (lub 2och) jak w zeszlym booku (czyli 4 inzynierów lub seer, 2 inzynierow i storm banner).

A Power Stony sa za 20 pkt wiec mozna seerem sie pokusic jak przeciwnik wytraci DS o rzucanie czaru 25+ na 6 kosciach.

PS. Nie tylko scorch ma S4 ale plaga ma 13+ a nie 12+ casting jak bylo w plotach pisane.Ale plaga lepsza od starej.

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

Mógł by ktoś przesłać mi na pm link z tym pdf'em ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Ze skleceniem rozpiski jest straszliwie ciężko. Tyle dylematów do rozwiązania. Prest świetny, ze dwóch by trzeba... ale jeden inżynier tez by się przydał... Censerzy ze stubbornem więc bsb też byłby wskazany... i jeszcze mięso... abominacja... dzizas... dlaczego te jednostki takie drogie! :D
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Szkoda że rat ogry dalej plewne :?

Co do skladania rozpisek to mnie się żaden lord na 2500 nie bardzo mieści O_o
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Bartas
Chuck Norris
Posty: 640

Post autor: Bartas »

była tu publikowana lista przedmiotów z kosztami? Bo już robicie rozpiski a z tych danych którymi ja dysponuje to nawet nie wiem ile kosztuje 2lvl na priescie itp

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

My tez nie wiemy.

IMO inzynier jest oki.Ja bym chcial 2och ale trzeba miec Priesta do noszenia bounda a ze bsb przydatny nie mowiac o seerze to sie robia dylematy:P.

A Censerzy maja stubborn od furnace a to sie nie miesci w rozpie zazwyczaj:P. Zreszta dla mnie ten stubborn w pierwszej turze nie powinien byc przydatny bo chlopcy maja pi....niecie a dalej juz tylko z sila 3 wala.Mozna uzywac ich jako przytrzymywacza ale to zbyt duzo punktow idzie w taka zabawe.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Wystarczy wystawić 6 albo 7 plage censerów z championem, mieć ich w pobliżu Furnace i łapiesz smoki oraz greater daemony ;)

A jak nie wlecą w censerów to w monki, abosy lub zgarniaja z jezzaili/globkow/verminlorda ;)

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

A ja wiem :P
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Matusz pisze:była tu publikowana lista przedmiotów z kosztami? Bo już robicie rozpiski a z tych danych którymi ja dysponuje to nawet nie wiem ile kosztuje 2lvl na priescie itp
Jak już ktoś wspomnial: na Emule krąży Army list i Magiczne przedmioty z nowego booka. Ja na tym opieram budowe nowej rozpy :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Chory
Oszukista
Posty: 815
Lokalizacja: GDYNIA - Snot

Post autor: Chory »

Morrok pisze:Wystarczy wystawić 6 albo 7 plage censerów z championem, mieć ich w pobliżu Furnace i łapiesz smoki oraz greater daemony ;)

A jak nie wlecą w censerów to w monki, abosy lub zgarniaja z jezzaili/globkow/verminlorda ;)
Z poczatkujacym owszem ;).

Sa lepsze rzeczy niz globy i verminlord w tej armii. ;)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Ktoś może podać linka by ściągnąć lub przynajmniej zobaczyć ten armylist?
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Obrazek

:oops:

Awatar użytkownika
gervaz
Kretozord
Posty: 1517

Post autor: gervaz »

czyli znamy już rozmiar podstawki do rat ogre bonebreakera - dobrze:)
Kolejne kluczowe informacje, to rozmiar podstawki do hellpit abomination i dzwonu/plaguefurnace. Jeśli ktoś, kto czyta te słowa, wie, jakie będą te rozmiary, to niech koniecznie napisze :)

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Abos to prawdopodobnie rydwanowa(lub smocza 50% szans), dzwon i to drugie to na 100% rydwanowa
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
MUKER
Falubaz
Posty: 1172
Lokalizacja: 4 piramida od lewej

Post autor: MUKER »

Z tego co słyszałem, to w zasadach jest, że zajmują 15 miejsc. Więc pewnie 3x5 szczurków czyli 6 cm x 10 cm.
And the ground did tremble as the king marched to war...
********
Dziecko jest idealnym przykładem rządów mniejszości!

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3158
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

@Kefas, bardzo ciekawa konwersja :-D Podoba mi się ten pomysł. Jedyne co, to ta tarcza na klacie ogra mi nie pasuje, ale to oczywiście kwestia gustu. Jak dla mnie tam by się bardziej przydała jakaś płyta czy inne żelastwo. Albo może po prostu inna tarcza? Ten warlord siedzi bezpośrednio na plecach, czy zrobiłeś mu jakieś "siodło"/uprząż/coś a'la pomost? :-)

Ktoś gdzieś widział zdjęcia dzwonu i obliczył, że zajmuje on tyle miejsca co napisał Muker. O abomination na razie plotki milczą.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

W zasadach jest nawet napisane, że dzwon i furnace zajmują 15 miejsc... 3x5

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Myth pisze:Ten warlord siedzi bezpośrednio na plecach, czy zrobiłeś mu jakieś "siodło"/uprząż/coś a'la pomost? :-)
Niestety to konwersja ze strony GW :mrgreen:

Zablokowany