Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Post autor: Kefas »

ale larwy były z pewnością bardzo zadowolone... kurde tak nawiasem pisząc jak można doprowadzić się do takiego stanu?
pomijając fakt statusu społecznego tego człowieka, przecież takie coś nie rozwija się w godzinę...

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Paskudne :-8
Osobiście wole w tym temacie oglądać coś nieoprawnego niż wywolującego wymioty :roll:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Grube
Obrazek

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

O rzesz... normalnie piętno Nurgla.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Kefas pisze:ale larwy były z pewnością bardzo zadowolone... kurde tak nawiasem pisząc jak można doprowadzić się do takiego stanu?
pomijając fakt statusu społecznego tego człowieka, przecież takie coś nie rozwija się w godzinę...
Alkohol, Alkohol, Alkohol, Alkohol, Alkohol, amfa,Alkohol, Alkohol, Alkohol......
Obrazek

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

Alkohol i ciemnota. Był taki przypadek w Białym 1,5-2 lata temu, może nie ten sam, bo według relacji pani docent tamten miał kalosze a nie trampy. Gościu z jakieś totalnej meliny przez 2 miesiace nie zdejmował butów, mimo że go cholernie bolało. Kiedy wreszcie raczył przyjść (bo już nie był w stanie chodzić... coś takiego...) okazało się że pod tą warstą spaczenia nurglowego ma przepiękne ( określenie docentki :o ) owrzodzenie podudzi (powstałe oczywiscie na wskutek %) siegające do czystej kości ( czyli robale wyżarły min. 1 cm tkanki... na szerokości prawie 10cm i długosci ponad 20cm... Szczerze współczuję temu kto miał wtedy dyżur... :|
Obrazek

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

A przypadkiem larwy nie zywia sie martwa tkanka? Kolesiowi musialo cialko zdychac sukcesywnie.... a larwy raczej mu pomagaly niz przeszakdzaly.

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

dokładnie - w polowych warunkach larwy pożerające martwą tkankę to jedyny skuteczny sposób by uniknąć gangreny... koleś leczył się po prostu starymi sprawdzonymi metodami :roll:

Ż.

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

nie wiem co wpieprzają larwale, jeśli martą tkankę to wszystko się zgadza = nieleczone owrzodzenie podudzi na tle zab. tętniczych ( a takie jest najczęściej u facetów oraz alkocholików - gość najpewniej spełnia oba warunki ) charakteryzuje sie miedzy innymi tym że na powierzchni owrz. kumuluje się tkanka martwicza. I tak sukcesywnie, sukcesywnie, głębiej i głębiej... Dziękuję za takie metody leczenia 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Kurwa, może wrzućcie jakieś normalne gołe baby i już skończcie temat, chcecie się porzygać to na ogrisza, to spina raczej poślady niż rozluźnia - przynajmniej można by to wrzucić w linku i ostrzec że obrzydliwe

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Supeł pisze:Kurwa, może wrzućcie jakieś normalne gołe baby i już skończcie temat, chcecie się porzygać to na ogrisza, to spina raczej poślady niż rozluźnia - przynajmniej można by to wrzucić w linku i ostrzec że obrzydliwe
Nie chciało mi się "głębiej" szukać, więc na życzenie:

Obrazek

:D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To z ogrisha?
Co ona ma z twarzą?
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

gęba paskudna. Ale lepsza taka twarz + gole cycki niż śmietnikowy dziad + robaki 8)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

może i paskudna, ale lepiej żeby taka robiła loda niż menel z Białegostoku :D

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

można? można! fajne cyce, a facjata rzeczywiście plastikowa

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

Przecież to jakaś plastikowa kukła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Zaraz się rzucicie, że człowiek gustu nie ma i takie tam, dlatego uprzedzam przed takimi postami: to jest jeden z pierwszych obrazków, który wyskoczył w goglach na jakieś hasło podobne do "gołe baby". :P
Także dla mnie ona może być i ze styropianu. Supeł chciał to proszę ;)

Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Post autor: warkseer »

W pokoju siedzi sobie dziadek i czyta gazetę. Akurat gdy otworzył stronę z nekrologami, do pokoju wpada wnuczek
- Jak tam dziadek, znowu na facebook'u siedzisz?

Przed chwilą popłakałem się ze śmiechu :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Przesadzacie z tym dziadem, mnie tam jakoś nie obrzydził za bardzo, gorzej jakby była jakaś krew, a on ze spokojną miną nic, krwi, organów nie widać, a ta baba to tragiczna.

Awatar użytkownika
Hanabishi
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: Hanabishi »

Supeł pisze:Kurwa, może wrzućcie jakieś normalne gołe baby i już skończcie temat, chcecie się porzygać to na ogrisza, to spina raczej poślady niż rozluźnia - przynajmniej można by to wrzucić w linku i ostrzec że obrzydliwe
Gole baby znajdziesz na google.
Dziada z larwami-tylko na BP

Pozatym na ogrisha trzeba sie rejstrowac, zaduzo roboty
Obrazek

Zablokowany