Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Re: Niepoprawne Rozluźnianie Pośladów

Post autor: Supeł »

bueheheh, wytargali dziada przez drzwi - rispect :D :D

Awatar użytkownika
PiotrekN
Chosen of Tzeentch
Posty: 999
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: PiotrekN »


G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

pamięta ktoś jak szedł ten żart ze słynnym oj tam, oj tam?? chciałem go swej ładniejszej połówce pokazać a za chiny nie mogę go znaleść o sklerozie nie wspominając :mrgreen:
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

wpisz na googlach: dowcip oj tam oj tam :badgrin:

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

1wszy link, znajdziesz.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Obrazek

G'N'R
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 123
Lokalizacja: Łódź

Post autor: G'N'R »

żeby to jeszcze była ta wersja :( :mrgreen:
Gime more Guns! Guns'N'Roses

(...)now holidays come,and then they go,nothin new to gain,collect another memory..when I come home, late at night, don't ask me where I've been, just count your stars I'm home again..you could be mine, you could be mine,you could be mine, mine, mine(...)

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Kalesoner pisze:http://www.youtube.com/watch?v=BqfZUX5svCg
świątecznie
Poplakalem sie ze smiechu =D>

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a ja nie, głupie na mase,
teraz jakaś moda taka żeby negować wszystko i wyśmiewać, nawet jak nie jest śmieszne
tylko czekać jak ktoś napisze taka samą piosenkę o Sobiborze albo Treblince

tak samo jak ten pseudo kabareciarz amerykański z siwym łbem, słabiutki koleś jest ale jak powie "jebać Jezusa", to go ludzie oklaskują i się cieszą co najmniej jakby się zesrał sobie samemu na głowę

starzeje się

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

a ja nie, głupie na mase,
teraz jakaś moda taka żeby negować wszystko i wyśmiewać, nawet jak nie jest śmieszne
tylko czekać jak ktoś napisze taka samą piosenkę o Sobiborze albo Treblince

tak samo jak ten pseudo kabareciarz amerykański z siwym łbem, słabiutki koleś jest ale jak powie "jebać Jezusa", to go ludzie oklaskują i się cieszą co najmniej jakby się zesrał sobie samemu na głowę

starzeje się
+1

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Wszystkim nie dogodzisz. :(

Macie chłopaki
+1
w niebie za obronę krzyża i polskich wartości. :*
Obrazek

Awatar użytkownika
Arqueek
Chuck Norris
Posty: 380

Post autor: Arqueek »

Supeł pisze:a ja nie, głupie na mase,
teraz jakaś moda taka żeby negować wszystko i wyśmiewać, nawet jak nie jest śmieszne
tylko czekać jak ktoś napisze taka samą piosenkę o Sobiborze albo Treblince
Wiesz, sa gusta i gusciki. Ciebie smieszy akcja policji, w ktorej wytargali ziomka przez drzwi, a mnie piosenka o bezsensownosci swiat ;)

Gremlin
Masakrator
Posty: 2428
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

To was pogodze, przy piwie, co prawda nic w tym niepoprawnego...

http://www.youtube.com/watch?v=bmVcJ8nGHrI

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Supeł pisze: tak samo jak ten pseudo kabareciarz amerykański z siwym łbem, słabiutki koleś jest ale jak powie "jebać Jezusa", to go ludzie oklaskują i się cieszą co najmniej jakby się zesrał sobie samemu na głowę

starzeje się
Ja tam nigdzie o jebaniu Jezusa nie widze...
Dla mnie to raczej wyraz sprzeciwu wobec skomercjalizowanego swieta, ktore sluzy przede wszystkim nabijaniu kasy sprzedawcom prezentow, oraz wymusza masę sztucznych, meczacych zachowań (zamkniete koło przysług i zobowiązan, wzmocnione motywem silnych wiezi emocjonalnych w rodzinie, gdzie zazwyczaj nikt nie chce nikomu wyrzadzic przykrosci). Jebanie dotyczy tu wszystkich przejawow tego komercyjnego show - od grubego Mikolaja po renifera z czerwonym nosem. Ktorego wiekszosc nie lubi ale malo kto mu sie sprzeciwia.
Ale cos z tą starościa jest na rzeczy... wzrok się pogarsza i zaczynasz widzisz to, co chcesz widziec, a to, co jest pokazane, Supel. ;)

A nabijanie z religii.... ze wszechmiar sluszne. Oczywiscie z mojego punktu widzenia. Jeden z lepszych skeczy w tym temacie w wykonaniu Dave'a Allena (juz byl na forum, ale warto przypomniec): http://www.youtube.com/watch?v=W_rx1Ex2FqY
Zarty, nawet niewybredne, pozwalaja spojrzec na pewne rzeczy z dystansu i zobaczyć ich absurdalność. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

http://www.youtube.com/watch?v=pkRYaMiP4K8

tak jeszcze w temacie, nie zgadzam się ze wszystkim co mówi ale uwielbiam jego styl. prorok chaosu.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

bless pisze:
Supeł pisze: tak samo jak ten pseudo kabareciarz amerykański z siwym łbem, słabiutki koleś jest ale jak powie "jebać Jezusa", to go ludzie oklaskują i się cieszą co najmniej jakby się zesrał sobie samemu na głowę

starzeje się
Ja tam nigdzie o jebaniu Jezusa nie widze...
Dla mnie to raczej wyraz sprzeciwu wobec skomercjalizowanego swieta, ktore sluzy przede wszystkim nabijaniu kasy sprzedawcom prezentow, oraz wymusza masę sztucznych, meczacych zachowań (zamkniete koło przysług i zobowiązan, wzmocnione motywem silnych wiezi emocjonalnych w rodzinie, gdzie zazwyczaj nikt nie chce nikomu wyrzadzic przykrosci). Jebanie dotyczy tu wszystkich przejawow tego komercyjnego show - od grubego Mikolaja po renifera z czerwonym nosem. Ktorego wiekszosc nie lubi ale malo kto mu sie sprzeciwia.
Ale cos z tą starościa jest na rzeczy... wzrok się pogarsza i zaczynasz widzisz to, co chcesz widziec, a to, co jest pokazane, Supel. ;)

A nabijanie z religii.... ze wszechmiar sluszne. Oczywiscie z mojego punktu widzenia. Jeden z lepszych skeczy w tym temacie w wykonaniu Dave'a Allena (juz byl na forum, ale warto przypomniec): http://www.youtube.com/watch?v=W_rx1Ex2FqY
Zarty, nawet niewybredne, pozwalaja spojrzec na pewne rzeczy z dystansu i zobaczyć ich absurdalność. :)

spoko, mi chodziło o innego typa z tym Jezusem, jest taki niby komik w czarnym golfie, niby śmieszny, amerykaniec chyba, nazwiska nie starałem się zapamiętać nawet

nie ważna sprawa

ps - a ja lubię mikołajów i jałowiec i prezenty też lubię

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

prosisz i masz Supełku :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=7DtiehFD ... L&index=31 link poprawiony :P

no cóż w kontrowersyjny sposób czy też nie ale gość ma nieco racji :mrgreen:

no offence
Ż.

P.S. a czarne pająki z watykanu do domu :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony 22 lis 2009, o 17:35 przez Żaba, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Jasiuuu pisze:http://www.youtube.com/watch?v=pkRYaMiP4K8

tak jeszcze w temacie, nie zgadzam się ze wszystkim co mówi ale uwielbiam jego styl. prorok chaosu.
Doskonale!
Dzieki za link, Jasiuu. Obejrzalem kilka filmów zwiazanych z religijnymi kwestiami. Koleś wymiata i nie bierze jezdzcow! Mistrz. =D>

PS. Żaba, Twoj film sie nie wyswitla, ale mysle, ze to, co chciales pokazac mozna znalezc na youtube.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Żaba pisze:prosisz i masz Supełku :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=7DtiehFD ... L&index=31 link poprawiony :P

no cóż w kontrowersyjny sposób czy też nie ale gość ma nieco racji :mrgreen:

no offence
Ż.

P.S. a czarne pająki z watykanu do domu :!: :!: :!:
Zmarł jakiś czas temu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

on z tego powodu że wiedział że umiera podjął takie temat w swoich występach (tak słyszałem)

Zablokowany