BIG Mac

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
danysatan
Wałkarz
Posty: 83

BIG Mac

Post autor: danysatan »

Moja pierwsza figurka z W40, troszke fotki przeswietlone przez tło, ale trudno jak zrobie lepsze to poprawie
pozdrawiam i czekam na krytyke

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Bardzo ładna skóra orka, metal jak dla mnie za jasny. W sumie reszta bardzo fajna :)

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Moim zdaniem fotki są prześwietlone nie tylko ze względu na tło, ale też na źródło światła, tak mi się wydaje (to chyba dzienne światło). Ale nie jest źle :) Taka mała uwaga: jak robisz fotki na białym tle zrobionym ze złożonej kartki (lepiej w poziomie, niż w pionie), to model proponowałbym Ci ustawić bliżej załamania tej kartki. Powinno trochę pomóc, tak myślę, no i dobrze jest jeszcze unikać ostrego (np. południowego) słońca padającego prosto na model. I jeszcze jedno: ciemna figurka na jasnym tle będzie jeszcze ciemniejsza ;)

A co do samego modelu: ładne malowanie, podoba mi się skóra, no i rdza na metalowych częściach. Ten mechaniczny topór moim zdaniem jest trochę za jasny (kolor stali), ale to Twoja koncepcja :) Nie pasuje mi za to bardzo krzaczek na podstawce, ani kolorem, ale wyglądem, jak dla mnie, to jest zbyt "tropikalny" jak na klimat Big Meka :) Poza tym bardzo ciekawie zaznaczyłeś ślady otarć, rysy i inne uszkodzenia na modelu, to mi się podoba :D A tak w ogóle to figurka jest świetna sama w sobie :)

Aha, no i trzeba dodać, że model jest pomalowany bardzo starannie i dokładnie :) Ale zdaje się, że nie opiłowałeś linii łączenia formy produkcyjnej ;)

Pozdrawiam
Sławol
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2007, o 20:39 przez Sławol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
zator
Wałkarz
Posty: 59

Post autor: zator »

nom nie mozna zauwazyc zadnych bledow i IMO figurka superowa :) oprocz tego ze te kulki na tym dziwnym plecaku sa chyba niedopilowane

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

skora wyjebista calosc tez prezetuje sie dobrze

ODPOWIEDZ