Mr Orion what do yaaa think ?

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wujek Kiczu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 145
Lokalizacja: Legion Kraków klub pędraków

Mr Orion what do yaaa think ?

Post autor: Wujek Kiczu »

Powiedzcie mi co sądzicie o Orionku Władcy Wiewiórek i Kun Leśnych ? Kupiłem sobie jakiś dawny czas temy 5to edycyjną figurke typa i postanowilem sie nim bawić od czasu do czasu.
Jak dla mnie w grze gdzie gramy by wygrać jest za mietki ale towarzysko kiedy sie tak nie cisnie to armia Wildów plus On raz okazala sie dla mnie radosna :D Szczegóły poźniej ;)
A wy jakie macie z nim przeżycia ? ;)
Jankiel napisał :
I nie będę komentował postów biednych graczy z BB, którym wyprawa do Żywca jawi się jako równie trudna, co do Mongolii.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Orion sssie !! Jeśli chodzi o speców, to wolę Drychę.
Po prostu, jedna rzecz jest moim zdaniem bez sensu - to "sypanie". Jakby miał normalne Unbreakable, to ok. Z kolei te jego owce to koszmarnie wyglądają - feeee :(
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Scimitar pisze:Z kolei te jego owce to koszmarnie wyglądają - feeee :(
Lepsze niż kotki huntera od ogrów. GW nie ma ręki do takich zwierzątek.

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

Moim osobistym zdaniem, to Orion jest dobry do armii partyzanckiej jaką jest armia we.
Nie ma on może takich właściwości jak slan czy torek lub sam von wampierz, tyrion, ale jego piękno polega na mobilności i terroryzacji.

Jeśli ktoś go używa dla pomocy w szarży np. ładuje go od bolu w jakiś oddział a z przodu, tudzież z drugiego boku na ten przykład wildzi (albo mój ulubiony chwyt na treekiny :lol2: od przodu), wtedy Orion ma tak piękne zastosowanie że głowa boli.

Przy dobrym trafie może pojechać całe zaplecze przeciwnika tylko na pościgach i overrunach. :wink:

pzdr

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

to dobry jest i opłaca się go kiedyś... mieć czy raczej zbędny .. ?
Forza Milan !!!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Zbędny jest na turniejach, bo na nich nie można wystawiać bohaterów specjalnych. Jakbym go wystawiał to w 6 wildów z warbannerem. Żeby miał look outa i nie przegrywał tak łatwo przez CR i się nie sypał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

ja bym nawet nie walczył on bardzo fajnie strzela ma terror to wystarcz a jak szarzowac to blisko przeciwnika zeby panikowac

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

na pewno jest drogi punktowo i mega klimatyczny w końcu to Wild Riders w postaci Boga.. ale czy opłacalny ... w walce wręcz raczej słaby?
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Michał Archanioł
Mudżahedin
Posty: 205

Post autor: Michał Archanioł »

Czy ja wiem czy słaby?? Przy szarży ma siłę 7 :shock: w armii we :lol2: i wypłaca 6 ataków.... do tego ma ws 8, można zatem powiedzieć, że coś może zrobić. Średnio przepycha takie oddziały po 15-stu z szarży w bok. Co do frontu to odpada... bez ścięcia szeregów/liczebności/sztandarów nie ma szans na przeżycie, sypie się ładniej niż zombie bez wampirza.
A jak zawsze wszystko zależy od tego jak się go zastosuje.
IMO świetny do ściągania lekkiej jazdy (świetnie schodzą od jego łuku-można powiedzieć że to taka biegająca balista :lol2: ) no i oczywiście maszynek (z ruchem na 9" może być u przeciwnika w 2 turze- a tam jak już wyżej wspominałem potrafi pojechać całe zaplecze artyleryjsko-strzelnicze z pogoni i najeżdżań)

Have U nice day

pzdr

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

a jaką ma ochrone pancerza? bo nie mam oriona nie wiem czemu drycha jest a oriona nie mam w army builderze... jaką ochronę ? 2 + ? nie mam jeszcze skompletowanej armii ale kaska jest :D.. tzn i tak go wystawiałbym na 2k jak co albo może dopiero na 3 k wiadomo :D
Forza Milan !!!

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Jakiego ma sejva? Hmmm....żadnego? :D
Jako leśny spiryt ma tylko Warda na 5+ przeciwko niemagicznym atakom. słowem- defensywna plewa

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

a to jednak chyba się nie nadaje zbytnio :( ale w wild ridersach to może się sprawdzi :) na pewno klimat ma potężny...
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
fingolfin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 163
Lokalizacja: Łomża - gród nad Narwią

Post autor: fingolfin »

kolo może się nie nadaje, ale jest klimatyczny i posiada zajebista figsę także i tak sobię
go wkrótce sprawie

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

wiem koleś że ma klimat i też go chcę mieć kiedyś :) pozdro
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
Farmer
Pseudoklimaciarz
Posty: 22
Kontakt:

Post autor: Farmer »

Ciekawy temat,
A czy ktoś mógł by mi wytłumaczyć co się dzieje z Orionem w oddziale przegrywającym CC? Orion się sypie i odział stoi? czy całość ucieka razem z nim?

ODPOWIEDZ