KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Post autor: Ziemko »

mlepkows pisze:Chciałbym się poskarżyć na punktację za malowanie. Znów ktoś wpadł na genialny pomysł karania 4 punktami za brak konwersji/konwulsji, niezależnie od jakości wykonania armii :( . Doświadczenie podpowiada, że znaczna część "konwersji" na armiach turniejowych służy tylko wyciąganiu punktów za konwersje więc można by się spokojnie tego punktu pozbyć i dawać po prostu więcej za fajnie wyglądającą armię.

Maciek

Mysle, ze Twoje zdanie jest w znacznej mniejszosci do reszty graczy i NA PEWNO ten punkt nie zostanie zmieniony. Konwulsje czy male konwersje na wyciaganie punktow nie dostana duzo pktow... Natomiast trzeba docenic ludzi takich jak Pasiak, ktory ma cala armie przerobiona czy Bartas, ktory robi cuda w gsie ze swoja armia.

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Spora grupa Animosity zawita :D

Dopiszcie mnie - Lucas 8)

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Coedil pisze:Spora grupa Animosity zawita :D

Dopiszcie mnie - Lucas 8)

Pozdrawiam

Macie mega blisko porownujac do innych masterow ;)
To, ze spora grupa zawita to jakos mnie nie dziwi - wy w malych grupach nigdzie nie przybywacie ;)

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Justyna i ja też wpadniemy. Toż to tylko 1 rzut moherowym beretem ;)

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Ziemko pisze:
mlepkows pisze:Chciałbym się poskarżyć na punktację za malowanie. Znów ktoś wpadł na genialny pomysł karania 4 punktami za brak konwersji/konwulsji, niezależnie od jakości wykonania armii :( . Doświadczenie podpowiada, że znaczna część "konwersji" na armiach turniejowych służy tylko wyciąganiu punktów za konwersje więc można by się spokojnie tego punktu pozbyć i dawać po prostu więcej za fajnie wyglądającą armię.

Maciek

Mysle, ze Twoje zdanie jest w znacznej mniejszosci do reszty graczy i NA PEWNO ten punkt nie zostanie zmieniony. Konwulsje czy male konwersje na wyciaganie punktow nie dostana duzo pktow... Natomiast trzeba docenic ludzi takich jak Pasiak, ktory ma cala armie przerobiona czy Bartas, ktory robi cuda w gsie ze swoja armia.
Ok, doceńcie dużą ilością punktów, ale bez wtłaczania w tego w ramy X punktów za konwersje, Y za malowanie. Tylko o to mi chodzi.

Maciek
PS. Proszę o dopisanie do listy uczestników, rozpiskę doślę jutro.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Ziemko pisze:
mlepkows pisze:Chciałbym się poskarżyć na punktację za malowanie. Znów ktoś wpadł na genialny pomysł karania 4 punktami za brak konwersji/konwulsji, niezależnie od jakości wykonania armii :( . Doświadczenie podpowiada, że znaczna część "konwersji" na armiach turniejowych służy tylko wyciąganiu punktów za konwersje więc można by się spokojnie tego punktu pozbyć i dawać po prostu więcej za fajnie wyglądającą armię.

Maciek

Mysle, ze Twoje zdanie jest w znacznej mniejszosci do reszty graczy i NA PEWNO ten punkt nie zostanie zmieniony. Konwulsje czy male konwersje na wyciaganie punktow nie dostana duzo pktow... Natomiast trzeba docenic ludzi takich jak Pasiak, ktory ma cala armie przerobiona czy Bartas, ktory robi cuda w gsie ze swoja armia.
a ja sie zgadzam z Maćkiem, konwersje robione na sile sa o kant dupy... zeby docenic armie w stylu Pasiaka starczy zrobic wiecej pkt za szeroko rozumiana kategorie WOW, kazdy mniej wiecej ogarniety czlowiek jest w stanie ocenic co jest wow a co nie wow, natomiast liczenie sztuk konwersji i robienie pozniej takowych przez bardzo doroslych graczy tylko po to zeby uciulac 2 pkt wiecej na malowaniu jest IMO conajmniej smieszne

pzdr

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

popieram Thuriona , to raczej ludzi takich jak Pasiak jest znikomy procent : ] a większość leszczyków robi konwersje aby były pkt : )

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

thurion pisze:
Ziemko pisze:
mlepkows pisze:Chciałbym się poskarżyć na punktację za malowanie. Znów ktoś wpadł na genialny pomysł karania 4 punktami za brak konwersji/konwulsji, niezależnie od jakości wykonania armii :( . Doświadczenie podpowiada, że znaczna część "konwersji" na armiach turniejowych służy tylko wyciąganiu punktów za konwersje więc można by się spokojnie tego punktu pozbyć i dawać po prostu więcej za fajnie wyglądającą armię.

Maciek

Mysle, ze Twoje zdanie jest w znacznej mniejszosci do reszty graczy i NA PEWNO ten punkt nie zostanie zmieniony. Konwulsje czy male konwersje na wyciaganie punktow nie dostana duzo pktow... Natomiast trzeba docenic ludzi takich jak Pasiak, ktory ma cala armie przerobiona czy Bartas, ktory robi cuda w gsie ze swoja armia.
a ja sie zgadzam z Maćkiem, konwersje robione na sile sa o kant dupy... zeby docenic armie w stylu Pasiaka starczy zrobic wiecej pkt za szeroko rozumiana kategorie WOW, kazdy mniej wiecej ogarniety czlowiek jest w stanie ocenic co jest wow a co nie wow, natomiast liczenie sztuk konwersji i robienie pozniej takowych przez bardzo doroslych graczy tylko po to zeby uciulac 2 pkt wiecej na malowaniu jest IMO conajmniej smieszne

pzdr
+1.
ja sam przyznaje sie, ze robie konwersje wbrew woli - nie lubie tego, ale punkciki trzeba miec...
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5910
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Ja lubie zrobić w swojej armii kilka fajnych konwersji, plus może pare pomniejszych na regimentach, ale dawanie punktów za skonwertowaną 'prawie cała armie' jest dla Mnie bez sensu tak jak to było w Poznaniu o ile dobrze pamiętam

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

niestety to sztywne zasady ocen malowania wymuszają na graczach robienie na sile konwersji nawet na bardz ładnych modelach :(
tak jak kiedys na siłę trzeba było mieć historię armi i maczane rozpiski w herbacie ;] ala turion :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
sebol
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: sebol »

Proszę ponownie o dopisanie mnie do listy.

Pzdr Sebol

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Robson pisze: tak jak kiedys na siłę trzeba było mieć historię armi i maczane rozpiski w herbacie ;] ala turion :P
ja szedlem po latwosci, pacialem woda z chestnut inkiem :mrgreen: historii nigdy nie pisalem, raz mi Mlody napisal o ile dobrze pamietam :P

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

chodziło mi a ta herbate tylko ;] bo pamiętam, że nie raz o tym pisałeś :D

imho w ocenie malowania powinny decydować jakość malowania - detale, techniki, unikatowość armi i wysiwig. konwersje nie powinny tak wpływać na ocenę :) bo tak wszyscy mają demonetko-furie/harpie zamisast zwykłych furii/harpii nie wiadomo po co ;]
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

Dopiszcie mnie.

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

Robson pisze:imho w ocenie malowania powinny decydować jakość malowania - detale, techniki, unikatowość armi i wysiwig. konwersje nie powinny tak wpływać na ocenę :) bo tak wszyscy mają demonetko-furie/harpie zamisast zwykłych furii/harpii nie wiadomo po co ;]
zgadzam sie

a ocena za konwersje/modelowanie to własnie WOW. bo własnie jak się widzi jakś fajna "konwersacje" to się mówi "wow stary, jak ty to zrobiłeś" i to własnie one wpływaja na to ze armie się miło oglada, ale nie mozna zapominac żeby DOCENIC PRACE LUDZI!!
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1289
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Robson pisze: imho w ocenie malowania powinny decydować jakość malowania - detale, techniki, unikatowość armi i wysiwig. konwersje nie powinny tak wpływać na ocenę :) bo tak wszyscy mają demonetko-furie/harpie zamisast zwykłych furii/harpii nie wiadomo po co ;]
Bo sa tansze? :wink:
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

SlanesH pisze:
Robson pisze: imho w ocenie malowania powinny decydować jakość malowania - detale, techniki, unikatowość armi i wysiwig. konwersje nie powinny tak wpływać na ocenę :) bo tak wszyscy mają demonetko-furie/harpie zamisast zwykłych furii/harpii nie wiadomo po co ;]
Bo sa tansze? :wink:
Nie konecznie, ze starych drozej wychodzi, ale lepiej wyglada :)

Aaa prosze o zapisanie i mnie :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja się zapiszę jak mi się uda pożyczyć bestie :roll:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Proszę o dopisanie Wrubel

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Proszę o dopisanie. :)


EDIT:

A czemu taki dziwny pierwszy schodek w punktacji?
Ostatnio zmieniony 1 gru 2009, o 23:45 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

ODPOWIEDZ