PMotM 23 Imperial cannon

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bruenor Battlehammer
Wodzirej
Posty: 703
Lokalizacja: Bendsburg

PMotM 23 Imperial cannon

Post autor: Bruenor Battlehammer »

Zmobilizowałem się i pomalowałem działo do moich middenlandczyków budowanych na podstawie armylista z SoCa. Po prostu ma być TT, żeby podczas domowej gry nie było żal na nie patrzeć, więc nie mieszajcie za bardzo z błotem :wink: Najbardziej zadowolony chyba jestem z samego działa - nareszcie wyszły mi takie odcienie jakie chciałem. A metaliki wyglądają na mocno "wysłużone", co oczywiście znajduje odzwierciedlenie we fluffie jaki piszę pod tą armijkę :) Zdjęcia robiona na szybko, żeby przed północą zdążyć, dlatego swiatło słabe, a aparat też nie jest jakiś mega wypaśny, żeby to nadrobić...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
putoa alasti avantoon! :wink:

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

Działo bardzo fajne, choć osobiście trochę bardziej bym je rozjaśnił (albo to wina zdjęcia). Kolorystyka członków obsługi zbyt bardzo przypomina mi HE, ale tak w ogóle to jest bardzo dobrze. :wink:
,,Cynikiem jest być łatwo... ale nie każdy się na to odważy.''

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4460
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Jeśli celowałeś w TT to osiągnąłeś cel ;) Przyjemna praca :)
Nicpoń pisze:Kolorystyka członków obsługi zbyt bardzo przypomina mi HE, ale tak w ogóle to jest bardzo dobrze. :wink:
Niebieski i biały to kolory Middenheim.

ODPOWIEDZ