Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Re: Galeria Kamelota

Post autor: kamelot »

Wash jest użyty, a farbę nakładałem kilka razy cieniutkimi warstwami... Wszystko wina zdjęć, których niestety moim aparatem lepszych się ( chyba ) nie da zrobić lepszych...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Washe jakieś... Bo wygląda jakby był pomalowany jednym kolorem. złoto także washnąć. Ja tam dobrze czarną farbę rozwadniam i na złoto nakładam.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Przecież już napisałem, że jest zwashowany, ale zdjęcia są niewyraźne, poza tym na palcach i kolcach ( plecy ) są rozjaśnienia pomarańczowym...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

EEeeee... czym sie różni bialy podklad od czarnego?? :-s
Oprócz tego ze bialego nie da się pedzelkiem nakladac
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Jak pomalujemy figurkę na białym podkładzie to kolory są żywsze, ale za to błędy bardziej rzucają się w oczy...
Ja chyba zostanę przy czarnym i będę miał mroczne demony... :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Akurat bloodletery ładniej by wyglądały na białym podkładzie. Są cale czerwone więc nie ma gdzie robić błędów :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Wiem, że będą wyglądać ładniej, ale czy nie będzie dziwnie wyglądać armia malowana na czarnym podkładzie z dwoma oddziałami malowanymi na białym???
Poza tym jeśli dobrze mi się wydaje to w tutorialu jak malować bloodletterów ( na stronie gw ) jest pokazane malowanie na czarnym podkładzie...
Najlepiej pomaluję jeszcze 4 na czarnym podkładzie i wtedy będzie można ocenić czy dają radę czy koniecznie trzeba im zmienić podkład...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

Słabe zdjęcie żebym mógł jakoś pomóc w ocenie malowania. Wygląda jak by był pomalowany w jednym kolorze i nie widać cieni. Ja swoje modele zawsze maluje na czarnym podkładzie. Nie uznaje białego podkładu. Wszystkie ludki które malowałem na białym lądowały w rozpuszczalniku żeby zmyć farbę i zaczynać od nowa.
Jeśli chodzi o tego lettera na zdjęciu to podoba mi się miecz i język. Chociaż to złote na mieczyku bym poczęstował jakimś washem czy inkiem.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Po co Ty Kamelot pytasz się o cokolowiek ,kiedy każdą naszą radę ,propozycję, ocenę( prócz tych pozytywnych) negujesz?
I believe in Honour.!

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

W sumie to ta figurka wygląda jakbyś pomalował ją całą blood redem i tyle. Monotonna jak cholera. A można by ją łatwo urozmaicić- rogi w kolorze rogów, pomalować pazurki, zmienić może kolor wyrostków na plecach, pomalować jakoś rękojeść miecza żeby nie była czarna, zrobić oczy. Jakim kolorem go washowałeś? Czerwonym? Jeśli chcesz, zeby było coś widać, to washuj czarnym.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

kanister pisze:W sumie to ta figurka wygląda jakbyś pomalował ją całą blood redem i tyle. Monotonna jak cholera. A można by ją łatwo urozmaicić- rogi w kolorze rogów, pomalować pazurki, zmienić może kolor wyrostków na plecach, pomalować jakoś rękojeść miecza żeby nie była czarna, zrobić oczy. Jakim kolorem go washowałeś? Czerwonym? Jeśli chcesz, zeby było coś widać, to washuj czarnym.
Krytykujesz solidnie, a malujesz jeszcze gorzej.
Bez urazy do żadnego z Was :)

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Ja tu się staram tylko coś poradzić.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

Nie wiem jak Kamelotowi, ale takie rady skierowane w moim kierunku, by się mi nie przydały.
O washu już była mowa, a oprócz tego napisałeś tylko jak brzydka jest ww. figurka :)
Podaruj sobie, nabijaj posty gdzie indziej.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Podał całą listę pomysłów na urozmaicenie modelu. Przeczytaj jeszcze kilka razy jego wypowiedź :wink:

No co do nóg to bardzo fajny pomysł, gdyby tak przechodziły w kolor rogów lub jakikolwiek inny pasujący ;)

O washu była mowa - tak, ale coś niewyraźne to jest. Słabe zdjęcie ok, ale tak jak wspomniał poprzednik chyba złego washa użyłeś. Dałoby radę wrzucić jakieś lepsze fotki?

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Odnośnie rad kanistra to wiśnia już wyczerpał temat i nic nowego nie dodam...
Co do washy to przejechałem jeszcze dwa razy czerwonym washem po całości i wygląda o wiele lepiej, tak samo złote elementy przejechałem jeszcze raz złotym, a potem rozwodnionym scorched brown-em i równiez są lepsze...
Postaram się dzisiaj albo jutro wrzucić lepsze zdjęcia juz całej piątki bloodletterów i być może pierwszych psów...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

To pokaż zdjęcia i pozwol nam ocenic, czy jest rzeczywiscie o wiele lepiej...bo zauwazylem, ze masz bardzo wygorowane ego, jesli chodzi o malowanie. a akurat na twoim miejscu radziłbym ci posluchać tych komentarzy, bo moze sie czegos nauczysz :)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

właśnie maluję jedną figurkę na białym podkładzie i jednak mnie przekonał ( wystarczy jedna warstwa blood red-a, a nie jak przy czarnym podkładzie 2 do 3 ), jak skończę to wrzucę fotkę pierwszego ( niestety podkład nakładany pędzelkiem bo nie mam jeszcze spreju )...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Jeszcze Mechrite Red na czarnym podkładzie zrozumiem ale Blood Red to katorga #-o
Biały sprej obowiązkowy, zakup jak tylko będziesz miał możliwość, naprawdę lepiej Ci się będzie malowało :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Biały sprej kupię jutro w Praktikerze, ale zastanawiam się, skoro cała armia będzie czerwona, czy nie użyć czerwonego spreju do podkładu...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

ehhh, Mehrite jest najlepszy, szkoda że nie spróbowałeś np. bestial brown, potem z red gore mieszankę nałożyć, i dopiero pomalutku przechodzić do blood red....każda brązowa/ruda farba ma w sobie odrobinę czerwonego, najłatwiej to zobaczyć jak rozjaśniasz ją białym, wtedy wychodzi czerwień, tak po próbuj nakładać czerwony na czarnym podkładzie, jak na wszystko dasz jeszcze ogryn flesh i baal red potem, to wyjdzie Ci całkiem ładny karmazyn, ale to kupę roboty zajmuje :)

ODPOWIEDZ