De 2250

Poczytaj jak słaby i dziurawy jest dany pomysł na armię, zanim nie przyniesie on wygranej na następnym masterze.

Moderatorzy: Yudokuno, PAWLAK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Re: De 2250

Post autor: Zeppelin »

ta 6 Exe jest raczej kiepskim pomysłem.Bardzo łatwo się przebić przez coś takiego dlateg byle fast to rozwali ,a przeciwnik jeszcze może ich wykorzystać ,żeby się rozpędzić ,a wątpie ,żeby zby często dochodzili do hth ,kiedy ich wysttzelać może nawet 5 Fastów goblińskich.

P.S Macie pocoś PW ,żeby się umawiać na gry
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tularian pisze:ta 6 Exe jest raczej kiepskim pomysłem.Bardzo łatwo się przebić przez coś takiego dlateg byle fast to rozwali ,a przeciwnik jeszcze może ich wykorzystać ,żeby się rozpędzić ,a wątpie ,żeby zby często dochodzili do hth ,kiedy ich wysttzelać może nawet 5 Fastów goblińskich.

P.S Macie pocoś PW ,żeby się umawiać na gry
Jak się nie umie wykorzystać tej jednostki to na pewno jest jak mówisz widać coś o tym wiesz...

To jego temat wiec jeśli Ciebie nie dotyczy to po cholere się odzywasz?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Sorki mistrzu...nie wiedziałem ,że tylko ty się możesz wypowiadać. ty się lupisz pluć o wszystko ,to ci napisałem o PW ,tak jak ty często piszesz

P.S raz mi się taka 6 sprawdziła ,ale wtedy miałem kociołek - jedna udana szarża i się spłacili dwukrotnie ,ale nie wydaje mi sie ,aby oni byli aż tak znaczącym elementem hth tej rozpy ,a np. rydwan zamiast nich ,czy kolejna 10kusz sprawdziłaby się lepiej ( choć niechcę urazić Garga bo on pewnie taką 6 Exe to potrafi nawet rozwalić 18 WL z bsb )
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Oni nie maja nawet dotykac takich odziałow .... Chodzi tu raczej o kontre na bok czegoś. Odgięcie szarży. Jest to odział za 72p. wiec raczej nie bedzie głównym celem przeciwnika ale niemoże tez go komplenie olać sa to jednak Ataki z S6 Ws5 Hate i KB.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Nie chce wywoływać kłótni wiec powiem tylko tyle, cichaj cichaj ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

no dobrze ,ale każda armia ma coś na rozwalnie śmieci , a to jest śmieć który wyjątkowo łatwo zniszczyć (1 salwa , 1 szarża - właściwie byle czym) , chyba ,że liczysz właśnie ,że przeciwnik ich oleje i da Ci się zaszarżować ,albo uda ci sie tak wykorzystać harpie to spoko. A grałeś już kiedyś takim odziałem ,na jakimś turnieju ,czy tak czysto teorytycznie mówisz?
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Czysto teoretycznie mówie.Tak więc jest to jeszcze do potestowania :)

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

COC ma 5T i dobry save, impacty strasza, cena porownywalna do 6 exekow a COC o wiele wiecej zrobi.
6 exekow to zasmiecanie specjali, w sumie gorsza opcja byloby tylko wziecie 6 witchek :)
Tutaj niema co sie klucic poprostu 6 egzekow to strzaszny syf. Jak juz ktos napisal byle co go zdmuchnie, czy to magic misle czy byle fast, nawet 5 harpii jak w nich wleci to ma duze szanse ze ich zlamie. Egzeki sa na tyle tanie ze warto z nich zrobic porzadny regiment z rankami i sztandarem, wlozyc assasina i mozna sie bawic. A tak to kazda opcja jest lepsza.

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

Jak się ma CoBa to albo się ich wytnie albo stoisz. Chciałbym zobaczyć fasta zjadającego ich w szarży (no... poza DR :P). Statystycznie jest to najtwardszy śmieć (bo save ten sam a więcej luda :P). Z resztą... Jak ktoś zajmuje się nimi to znaczy, że nie zajmuje się innymi oddziałami. 6 Exe ma większy power niż szarżujący CoC a wsparta kotłem o niebo większy, nie schodzi od byle działa, jest niepozorna.
No i jeszcze jedno. Czasem nie starczy punktów na CoC a na szósteczkę execów tak.
Żeby nie było. Nie uważam, że ten oddział jest lepszy od rydwanu. Jest inny i ma inne zadania.
Po prostu jak patrzę na posty Tulariana czy tetsuo to mam wrażenie, że są nieco... Oddalone od rzeczywistości.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Torres - jak ktoś ma klapki na oczach? ;) i jest "dzieckiem standardu"? :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Jak się przekonacie do rydwanu to mam 2. na sprzedaż :mrgreen:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Sory Rydl ale niestety mnie nie będzie.. sprawy na uczelni ... heh ale mam całą wolną sobote co ty na to? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ