UWAGA NA ZŁODZIEI!!! SKLEP FANTASYGAMES

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
yedee
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Re: UWAGA NA ZŁODZIEI!!! SKLEP FANTASYGAMES

Post autor: yedee »

Jakie znowu odwieszenie wyroku? Pewno jest niesciagalny i nie ma co mu komornik zajac, przeciez wiekszosc ludzi ktorzy celowo oszukuja nie sa debilami i wiedza jak zabezpieczyc sie przed komornikiem. Sytuacja jest niestety bardzo ciezka, a odzyskanie pieniedzy niemal niemozliwe.

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

Nie jestem juz na etapie zmieniania świata w skali makro, ale chcesz mi powiedzieć, ze koles tak może wałowac ludzi do 65 roku zycia i polski wymiar sprawiedliwości nic z tym nie moze zrobic?

yedee
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Niestety tak to sie najczesciej konczy, najlepiej pojchac do niego z kolegami i "pogadac" - to niestety najskuteczniejsza metoda w naszym panstwie pawa.

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

dlatego szukam kogoś w Tczewie kto poda mi kontakt...dzwonilem na numer z allegro i to ten sam koleś

yedee
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Moze troche pesymistycznie to zabrzmialo co napisalem, wiec sproboje raz jeszcze: :)

Jesli masz wyrok na tego kolesia, to mozesz go szachowac do konca zycia i pieniadze (z odsetkami) prawdopodobnie odzyskasz w koncu. Kwestia tego jak duza to kasa (czy warto tracic czas, pieniadze i zdrowie) i czy bedziesz mial tyle cierpliwosci i determinacji zeby o to walczyc.

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

tryton pisze:dlatego szukam kogoś w Tczewie kto poda mi kontakt...dzwonilem na numer z allegro i to ten sam koleś
To na pewno ten sam koleś, bo ciągle wystawia towar, który został mu w sklepie przed jego definitywnym zamknięciem.

Awatar użytkownika
kotson
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Tarnów\Lublin

Post autor: kotson »

Ja tylko współczuję biednym kupującym, bo ten koleś ma oferty tak na oko na 200 zł w tej chwili
BEER FOR THE BEER GOD
CANS FOR THE CANS THRONE

Awatar użytkownika
Syrob
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Syrob »

kurde, właśnie licytuję tych pikinierów na allegro i zobaczymy, czy da się zamówic przesyłkę pobraniową:) po pierwsze i najważniejsze, dziękuję Panu MichalMaciejski z allegro za ostrzeżenie - teraz baczniej będę sprawdzał jak idzie aukcja itp. Jak coś, info podam na forum czy się udało no i na pewno nie zapłacę z góry - zobaczymy co p. dziubcik zrobi... jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkim odzyskania kasy, zamknięcia oszusta i miłego łamania go wcześniej:P

kurka_z_podworka
Kretozord
Posty: 1568
Lokalizacja: Ad Astra - Zielona Góra

Post autor: kurka_z_podworka »

Ostrzegałem kumpla przed tymi aukcjami, ale zdecydował się na zakup. Figurki dostał, oczywiście wynegocjował zapłatę po otrzymaniu towaru.
Troszku nieregulaminowo za duża ta sygnaturka była, nie sądzisz? -- Tomash

Awatar użytkownika
Syrob
Warzywo
Posty: 11
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Syrob »

godzina 23:44 otrzymuję maila:
Twoja oferta w aukcji: Pikinierzy-metalowi 10szt (nr 884818445), została automatycznie wycofana, ponieważ pracownik Allegro usunął ten przedmiot.
Usunięcie jest na ogół konsekwencją naruszenia przez Sprzedającego zasad obowiązujących w Allegro. Więcej informacji o możliwych powodach usunięcia aukcji znajdziesz w Pomocy Allegro.

no i pokupowane, chyba w końcu allegro robi z nim porządek i zaniedługo pojawi się nowe konto w/w pana:)

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

Napisałem wczoraj koło południa do allegro list przedstawiający szczegóły sprawy i naszego znajomego M. Radke. zobaczymy jak zareagują.
EDIT: Usunięte są wszystkie aukcje, konto zawieszone.
Tyle się udało.

Awatar użytkownika
Kroon
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kroon »

Syrob pisze: dziękuję Panu MichalMaciejski z allegro za ostrzeżenie - teraz baczniej będę sprawdzał jak idzie aukcja itp.

Proszę Bardzo :)
Dwarfs - 3/0/2

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

wole zamówić coś i płacić przy odbiorze :? pare groszy drożej ale zawsze pewniej niż przedłata :wink:

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Nie koniecznie. Zawsze mozesz dostać puste pudełko, a te sprawdzisz dopiero po uiszczeniu opłaty.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Grichalk pisze:Nie koniecznie. Zawsze mozesz dostać puste pudełko, a te sprawdzisz dopiero po uiszczeniu opłaty.
he? otwierasz paczkę przy panu listonoszu i jeśli ci zawartość nie leży to zaklejasz, odmawiasz przyjęcia i "kamyk z jeleniej góry" wraca do nadawcy.
chyba że pozmieniało się coś na gorsze w polskim prawie pocztowym?

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Niestety ostatnio jak zamawiałem za pobraniem to otwieram po uiszczeniu opłaty.

Awatar użytkownika
F.E.A.R.
Wałkarz
Posty: 71
Lokalizacja: Piekło czyli Biała Podlaska

Post autor: F.E.A.R. »

Panowie, proponuje to na wykop dać. Była tam taka akcja że ktoś sprzedawał telefony, "fikcyjne" telefony. Panowie z wykopu go szybko odnaleźli i ustalili adres itp a nawet jakim samochodem jeździ...
F.E.A.R.
First Encounter Assault and Recon

Id: 3011

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Dobrze,że zobaczyłem ten temat bo chciałem kupić na allegro zestawik do warmachine od tego pana ...:>

yedee
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »


Awatar użytkownika
Morghur
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146

Post autor: Morghur »

Dobrze przynajmniej, że stronę ma zablokowaną :D
[CENTER]Obrazek[/CENTER]

ODPOWIEDZ