Patrole we Wrocławiu

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Re: Patrole we Wrocławiu

Post autor: Marcins »

mnie nie ma na patrolach od jakiegoś miesiąca a jak byłem ostatnio ty też byłeś Janiszku i zmieniłeś na swoją korzyść zasady bo tym dzieciom było wszystko jedno pozwolę również powiedzieć że ty wygrałeś

Awatar użytkownika
Orcus
Chuck Norris
Posty: 386
Lokalizacja: Wrocław / The Gamblers

Post autor: Orcus »

Nie broniąc nikogo, stwierdzam, że Marcin nie mógłby tak powiedzieć :P Gdyż "Marcin nie zdał Terroru przy Dymitrze" (akcja z walizką:P) a znając Janiszka i jego rozpiski i nie mam wątpliwości w to co mówi Marcin....
Strategikon 2010:
Gasior pisze: najlepszy tekst opisujacy rowniez bardzo przyjemna bitwe z Dimitrim i Tomkiem powiedział fisch - "czułem się jakbym grał w warhammera a oni w 40k. Ja na nich z łukiem i mieczem a oni z bolterów i jakiś dział"

:D

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a ja myślęę, że mozna by sie za te nasze patrole wreszcie wziąść i na dobre wystartowac z para-ligą
powiedzcie mi prosze, kto najcześciej jest w sfanie na patrolach? i czemu nie chodzimy do barda, hę?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ja proponuje do sfana nie chodzić do puki do puty nie zmieni się sposób płatności taki strajk :!:
do barda będe chodził reguralnie bo...będe miał czas w tym semestrze
:oops: w środy nie mogę :oops:
nie wiem jak to powiedzieć
ekh...ups...

ooo no więc ekh ekh...
w środy mam pianino :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a jaki jest sposób płatności w BOLTERZE
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Dmtrij pisze:a ja myślęę, że mozna by sie za te nasze patrole wreszcie wziąść i na dobre wystartowac z para-ligą
powiedzcie mi prosze, kto najcześciej jest w sfanie na patrolach? i czemu nie chodzimy do barda, hę?
Zróbmy tak, ze ogłośmy sie z tydzien-2 tygodnie przed jednym patrolem, zróbmy go w bardzi na którym ludzie się pozapisują na ligę, i każdy będzie dawał 4 zł na wejściówkę i 2 zł na ligę. A pod koniec załóżmy 2-3 miesięcy zrobimy turniej dla tych osób, pogadamy z Bardem czy nam podowi stawkę i bedzie git. Problem byłby taki, ze każda osoba musiała by przychodził na ten patrol w czwartek. I oczywiscie zrobic normalny i dostosowany do każdej armii regulamin, a nie tylko do demonów i bretonni, zapominając o gejowiskach i abominacjach.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

niby jak uściślić abominację
i ona kosztuje 250pts. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

czy zdaje mi sie, czy tez moze abomka w zaden sposób sie na patrolu nie miesci:P?

reg. jest i jest całkiem sprawny, tylko trzeba by sie za pyski złapac i ruszyć
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

To co, może umówimy się w weekend i wszystko omówimy/opracujemy?

Awatar użytkownika
frost71
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: frost71 »

Ja proponuje 1 weekend lutego, spotkac sie w pare osob na spokonie pogadac, wychylic co nie co (albo w innej kolejnosci:P). I wtedy bedziemy wiedzieli na czym stoimy. Bo takie gadanie przez neta do niczego nie prowadzi.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jestem za! 1 weekend lutego z checia spedze nad czymś głebszym :D ale oczywiscie pogadac tez moge

Frost, zagrałbys w weekend bitwe na 3000 punktów ze specjal charakterami? ew. ktokolwiek?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

jeśli widzisz we mnie jakiegoś przeciwnika to ja mogę...

Awatar użytkownika
frost71
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: frost71 »

Sluchaj mozemy pyknac na 3000 kola ale bez specjali. Po prostu fanowa bitwa bez zadnych cisnien.. chcialbym w koncu pograc innymi jednostkami niz tylko ''turniejowymi'' yo.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

A co powiecie na takie coś, Frost i Dymitr po 2,5 punktów, kontra ja i Marcin ? Frost, Dymitr? Podołacie temu wyzwaniu ?

Awatar użytkownika
frost71
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: frost71 »

Jak dla mnie bomba. 8)

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

mi też pasi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

extra. sobota? pasi mi w weekendzik
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

mi tak samo.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ok. to będą moje urodziny więc stawie wszystkim pizzę :mrgreen:

Awatar użytkownika
frost71
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 110

Post autor: frost71 »

No to jestesmy ustawieni na sobote. Tylko o ktorej?

ODPOWIEDZ