Piecyk i Dzwon

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Re: Piecyk i Dzwon

Post autor: Morrok »

sorry chlopaki ale to zenujace, ze gracze skavenscy (do ktorych należę), popierają dla siebie same bonusy i pie*dolą za przeproszeniem o podwojeniu movement kółka- gdby ktoś mi coś takiego wciskał to ok, zgodziłbym się, ale jak patrzymy aż tak RAWowo to nie zaszarzuje na nic, bo RAWowo nie może.


Trzeba ujednolicić czym jest dzwonek/furmanka- cieszcie się, ze nie wypada z oddzialu po zabiciu herosa, bo tak powinno kurde byc.

Wg mnie wszelkie czary obcinajace z metalu/beasta powinny dzialac na dzwon/furmankę- jest to monstrous mount i dodatkowo ma parę zasad maszyny. (ma obsluge etc.)

uwazam, ze to dobry deal w zamian za niewypadanie z oddziału.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Morrok pisze:sorry chlopaki ale to zenujace, ze gracze skavenscy (do ktorych należę), popierają dla siebie same bonusy i pie*dolą za przeproszeniem o podwojeniu movement kółka- gdby ktoś mi coś takiego wciskał to ok, zgodziłbym się, ale jak patrzymy aż tak RAWowo to nie zaszarzuje na nic, bo RAWowo nie może.
taki raw to przegiecie ;) dla mnie co prawda rowniez przegiecie jest pivotowanie kolka w ruchu ale to inna sprawa... (taki malo compulsory wtedy ten ruch)
Trzeba ujednolicić czym jest dzwonek/furmanka- cieszcie się, ze nie wypada z oddzialu po zabiciu herosa, bo tak powinno kurde byc.
mowilem... na szczescie mam 50%, ze tak zostanie uscislone (biorac pod uwage rawowosc faqow to wiecej ale tam zazwyczaj sa kwiatki wiec nie mozna byc tego pewnym)
Wg mnie wszelkie czary obcinajace z metalu/beasta powinny dzialac na dzwon/furmankę- jest to monstrous mount i dodatkowo ma parę zasad maszyny. (ma obsluge etc.)
w zasadzie ja jestem caly czas ciekaw jak wedlug graczy skav dziala dzwon/furnace w challengu :) bo wedlug niech monstrous mountem przeciez nie jest. Steedem ani chariotem tez nie.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Morrok pisze:
bigpasiak pisze:...
2. Ja gram, że furmanka nie bije w challenge'u

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To jest jeden model - osobiście nie widzę powodów, dla których połowa modelu może uczestniczyć w challenge, a druga połowa nie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

A ja nie widzę powodów dla których monster miałby zostać w unicie jak zginie hero.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Imho. ;)
Zostaje w unicie jak zginie heros.
Działa beast cowers.
Bije obsługa w challange.

Czyli generalnie zasady mounta, z tym ze zostaje w oddziale po stracie herosa, prowadzi to tylko do zbyt duzych komplikacji.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

to,, ze obsluga nie bije jest pewne. Mi chodzilo czy sam furnace moze bic (ma te swoje artyleryjke hitow)

pamietaj, ze w np. stegadonie obsluga nie bije w challenge
w rydwanach tez nie

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Shino pisze:Mi chodzilo czy sam furnace moze bic (ma te swoje artyleryjke hitow)
A nie jest tak, że ten "Wrecker Attack" atakuje zawsze ostatni w close combacie czyli również po challengach? Do tego atak jest przeciwko unitowi jako całości, a hity przecież rozdystrybuowane jak shooting, więc nie sądzę, żeby mogło lecieć w challenge.

Co do tego Wrecker Attack - w opisie jest w pierwszym zdaniu "In Your own player turn [...]" - czy to oznacza, że używać tego ataku, gracz skaveński, może tylko jeśli to jest jego tura gry? Trochę to wprowadza zakłopotanie, szczególnie, że zaraz w kolejnym zdaniu jest "This attack happens last in any close combat the Plague Furnance is involved in [...]".
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Mac pisze:
Shino pisze:Mi chodzilo czy sam furnace moze bic (ma te swoje artyleryjke hitow)
A nie jest tak, że ten "Wrecker Attack" atakuje zawsze ostatni w close combacie czyli również po challengach?
challenge sie konczy wraz z koncem walki

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

imo skoro łańcuch spuszcza się w oddział to czelendże w niczym nie przeszkadzają
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

IMO jest tak, że Priest zchodzi z Furmanki do challenga. Nie wiem tylko czy jak akceptuje challange to obsługa i kadzidło może bić w oddział.
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Tak samo jak "obsługa" stegadona czy rydwanu.
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

ODPOWIEDZ