Bastionowy Pre Bazyliszek- Warszawa 30.01.2010.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Re: Bastionowy Pre Bazyliszek- Warszawa 30.01.2010.

Post autor: Manfred »

10 kuszników i armatka potrzebni :P moze ktoś posiada ? :)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

4 duelistow potrzebuje.

Awatar użytkownika
Embir
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Embir »

Dobra. O 23:52 wysłałem zgłoszenie. Mam nadzieję, że jutro będę mógł zagrać. :mrgreen:
http://manticblog.com/
KINGS OF WAR FULL BETA ARMY LISTS AND MAGIC ITEMS LIST: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... /htmlview#
KINGS OF WAR ARMY BUILDER BETA: http://kow2.easyarmy.com/

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1878
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Pierwszy turniej od listopada.
Alez emocje, alez awantura.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

a bialystok nie dojechal, tir nam zrobil niespodzianke i wywalil sie po calej szerokosci drogi.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Przepraszamy Panowie, że się nie pojawiliśmy, ale próbowaliśmy.
Ósemka była dziś zablokowana przez parę godzin.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Sorka :( , że daliśmy ciała, ale ten pie....ny ruski tir z owocami zablokował drogę. :evil:

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

no to aldnie sie zabawiliscie tyle bezbronnych owieczek na drodze:D
Obrazek

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

Fajny turniej
Shino w imperium i w dwarfach to zło ;)
1 Bitwa DE Tigerius aka Bolo aka Brzydal :D
DE, bardzo słabiutki teren do tego przegrany rzut i o ile dobrze pamiętam nie miałem komety na dużym magu
Generalnie DE tak złożone bardzo Mnie bolą przy okazi przegranego rzutu i takiego terenu (Smok z Pokiem, hotek na pegazie, 4 bolty+shadzi i śmietnik)
ciężko było, ale dostałem 2 reboundy z caddiego :P pomogło mi to w jakimś stopniu osiągnąć remis z tą podłą armią :D
10:10


2 Bitwa Dwarfy Bartysa
Kolejne założenie które boli Moje Empire
Kowadło + Shino 3 katapy, klocek longów, runa challengu organy, Moutain Rangerzy, klocek slayerów + troche śmiecia
Do tego znowu przegrałem rzut, teren natomiast do przeżycia
pojedynek strzelecki dośc komiczny, 2 działa stracone 1 wysadziło sie samo, Bartys po moim ostrzale stracił 1 klope a drugą sobie wysadził, trzecia spadła od komety. Czołg jeden stracił połowe ran z ostrzału a dobity został przez slayerów, drugi społowiony przez ostrzał i klocek z herosami
10:10 znowu remis :/

3 Bitwa nowi Beastmeni jakiś Anonimowy Gracz ;)
Bestie tak jak sądziłem najmocniejszą armią nie będą, 2 cygory, duży minos, mały minos BSB, 2 magów, minosy, 2 razy pumbasy, jedne harpie, 2 rydwan, klocek ungorów i chyba 7 małych brygad kóz z łukami
Crus próbował napierać, ale imperialna artyleria + potężni czarodzieje, a do kontrowania tanki nie pozwoliły bestiom na zbyt duże pole do popisu :mrgreen:
w przed ostatniej turze straciłem dużego maga, zapomniałem o łuczniku bezpolitosnym ;P, duży minos przeżył na jednej ranie, cygor i jeden szaman skitrani i wyszło tylko
14:6 myslałem że będzie więcej

Chyba na stałe wracam do imperium, coraz bardziej podoba mi sie granie na 2 pegazach, co prawda dla obu były to ciężkie bitwy, a kapitan niestety czarów nie pokradł :) bo nie było właściwie komu :P

Supcio turniej pozdro !

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Macie farta! O godzinie 6 z hakiem Tir wiozący 20ton owoców wypierdolił się na drogę w poprzek i nie było jak przejechać... Inaczej byśmy was tam rozpierdolili ;-) Upiekło się wam, ale co się odwlecze to nie uciecze...
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1878
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

Dzieki dla orgow za turniej.

Troche kiepsko mi sie dzisiaj gralo, pewnie glownie przez katar. ChD maja potencjal, chociaz ja tej armii jeszcze nie ogarniam. (kilka razy zapomnialem o strzelaniu z dziala generala, fastami czasem kretynsko gralem etc.)
Gratki dla przeciwnikow za dobre gry, zwlaszcza za udany desant WE z lasu.

pozdro

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Opowiedzcie cos o Bazylach i o najemnikach. Gratki dla Zbyszka. Kasa wplacona?

Awatar użytkownika
Manfred
Postownik Niepospolity
Posty: 5907
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Manfred »

shino fajny da się go chronić generalnie, ale z 1 przeżutem tylko w swojej turze nie jest aż tak złyyyy
jasio daje niektórym armiom to czego im brak Dębek zachwalał ;)
łucznik fany wspomagacz nie wiem tylko czy ward aż na 3+ jest mu potrzebny może zmienić na 4+ ?
więcej nie powiem bo nie wiem :P

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5351

Post autor: Tutajec »

dogsów było strasznie dużo samemu to paskudztwo wystawiłem i co gorsze strasznie wzmacniało moją rozpę.

z bazylów miałem 4 rewolwery i powiem że są skuteczne w VC i TK, szczególnie w TK bo dodatkowe strzały są niezłą opcją.

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Dzięki wszystkim za przybycie. Szkoda tylko że te plewy z Białego nie przyjechały :mrgreen:

Mam nadzieje że Wszyscy bawili się dobrze i że wkrótce będzie możliwość zorganizowania tura z lepszą frekwencja.

Szersza relacja za chwile.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Turniej bardzo fajny chociaż mi osobiście nie szło dzisiaj za bardzo :?
Jedyne co mi się nie podobało to ustawienie terenów na nie których stołach- bez sensowna jest gra z dwarfami gdzie tereny są tylko w deployach....

Prosiłbym organizatorów o wklejenie wyników

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Mówisz masz.

1. Zbyszek Łobocki
2. Darek Polit
3. Piotr Dębkowski
4. MIchał Rusinek
5. Tomek Szwedow
6. Błażej Misztal
7. Konrad Jabłoński
8. Michał Matejuk
9. Krzysztof Fischer
10. Piotr Wald
11. Piotr Fąfara
12. Kuba Kotela
13. Adam Zielony
14. Aleksander Jaworowski
15. Daniel Gronowski
16. Karol Sosnowski
17. Bartek Lewandowski
18. Marcin Zakrzewski
19. Michał Żywczyk
20. Łukasz Śmiechowski
21. Rafał Bieliński
22. Tomasz Tutaj
23. Darek Olczak
24. Michał Dębowski
25. Marcin Sommer
26. Mariusz Koziel
27. Daniel Moczulski
28. Piotr Nowak
29. Maciej Bogusławski
30. Maciej Świątkiewicz
31. Stanisław Scheiner
32. Marek Golan
33. Mateusz Pudzianowski
34. Rafał Chmura
35. Piotr Kozłowski
36. Krzysztof Żak
37. Patryk Lenart
38. Konrad Sosnowski
39. Andzrzej Wiatrow
40. Mateusz Czaja


Relacje napisze jutro rano.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

jeszcze raz przepraszam, ze Was zawiodlem i nie wstałem na blatowanie

jak zwykle po melanzu piątkowym udalem się na turniej i było fest

była ekstra ekipa, śmiechy, żarty, utarczki słowne z kumplami (też o Tobie Darek) i świetne bitwy moją turbo rozpą DoW wspomaganą ulubionym battlowcem i bazyliszkiem Shinuxem:


z WE i kolegą, który wraca do Warhammera po długiej przerwie, niestety nie pamiętam imienia. Oczywiście mial działko DoW obsługiwane pewnie przez leśne duchy, mnóstwo oddzialów driad, wildów i łuczników. Ja losuję popychaczkę i co turę smok zgarnia swoje żniwo. Po emocjach w ostatniej turze, spowodowanych nieudolnością manflayerów, wyszło 18:2
Jego łucznik bezpolitosny nie strzelił ani razu. Runa w mengili zabiła jednego. Moim zdaniem teraz to słaby wybór dla większości armii.


z VC Mateja. Wraciaki i Karabiny to samo zło. Musiałem brać Lighta i niestety nie wylosowałem obszarówki. Zastawiałem wampiry Maneaterami i zacząłem partyzantkę. Manflayersi punkty nabili w combacie, Pegazista z piką przy pomocy Volandów zgwałcił Wraciaki a Karabiny zdjąlem magią. Niestety okupione było to sporymi stratami i wyszło tylko 11:9
Karabiny okazały się mega mocne. Jednym strzałem zdjęły mi jeźdźca spod smoka. Podobnie można próbowaćz caddymi... Chyba najmocniejszy Bazyliszek combatowy


Z DE Dastorka. Rozpa funowa jak na DE. Mało shadów, kociołek, hydrant, duża Gwardia i mega kloc Korsarzy z frenzy i assasinem w środku! Zacząłem od popchnięcia Maneatera w dwa regony shadów i poszatkowalem je na cząsteczki. Dastor ogarnąl, ze w ten sposób moge mu co turę zdejmować oddział na ture i zaczął trochę kombinować. Zacząl nawet mądrze napierać armią, bardzo bolał mnie jego PoK i hydrant. Potem stało się coś niemożliwego i wybuchł mi duzy mag z hoeth mimo przerzutu Shinuxa i totalnie zgłupiałem. Dałem sobie dojsć do mengili i ich przegonić. Wyszło 8:12 Gratki :wink:
Turoń prawie nie zszedł od jednego strzału Mengili!! Może ma potencjał na defensy ale też średnio mi podchodzi ten bazyl.


Podziekowania dla organizatorskiej ekipy BASTIONU i do zobaczenia na Bazyliszku!! Choć zagrałbym jeszcze jednego lokala na te zasady.
Obrazek

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Fisch pisze: Choć zagrałbym jeszcze jednego lokala na te zasady.
zapraszam 20/02/2010 na ostatnie warszawskie pre przed Bazylem

Awatar użytkownika
Piotr P.
Falubaz
Posty: 1389
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Piotr P. »

Jeszcze raz Wszystkim serdecznie dziękuje za przybycie. Mam nadzieje że się podobało.

Gratulacje dla Barba za zwycięstwo, Dalmara za 2 miejsce ( puchar i dyplom dla Ciebie ma Shiniacz) i dla Dębka za trzecie.

Turniej był generalnie przygotowany zgodnie z planem. Niestety mieliśmy mały poślizg na poczatku, ale było to spowodowane przez spóźnialskich graczy. W zasadzie każda bitwa kończyła się o czasie, więc dalej już szło zgodnie z rozkładem jazdy.

Co do testu wiedzy to generalnie nie chciało mi się nad nim myśleć i z założenia nie miał być liczony do klasyfikacji generalnej. Niektórzy gracze zbyt poważnie do tego podeszli ( Jakby to Fisch określił - "luzujcie poślady" ), ale większość potraktowało to z humorem. Połowicznie trafiły tylko 3 osoby. Dostały po 2 punkty, ale mimo to nie weszły do top 10.

Było w miarę spokojnie, co mnie cieszy.

Pozdrówka dla:
- chłopaków z klubu za pomoc i spotkanie po turnieju. "Mobi kręcisz" :mrgreen:
- Wiatrowa, Krzyśka Żaka i Shina za pomoc. Fischu daliśmy rade bez Ciebie.
- Barba, Dalmara i Dębka za podium.
- chłopaków z Bialego za dobre chęci.

PS. Wielki minus za palenie w kiblu. Kto palił to wie. Nie róbcie tego w przyszłości bo podniosą nam czynsz za wynajem i będą wyższe wejściówki na tura. To jest już chyba jedyna szkoła w Warszawie która nas przyjmie, a szkoda by wkrótce nie było lokali w Warszawie.

Do zobaczenia następnym razem.

PS2. Wieczorem wrzucę zdjęcia i szczegółowe wyniki.
Skupuje 5 edycyjne modele Bretończyków.

ODPOWIEDZ