Codex 7 edycji dla besti?

Beastmen

Moderator: Dibo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Re: Codex 7 edycji dla besti?

Post autor: Dibo »

Kozy maja frenzy tylko jak siedzi u nich duzy byczek. Nie ma byczka nie ma frenzy. Frenzy zdobyte z bloodgreeda - zostaje.

@ Klops - Działa jak stone trower czyli ma siłe standardową jak w podręczniku 4(8) a jabber strzela - więc BS ... jeśli nie to dziwne - bo nie ma info że to autohita ma :wink:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

z Doombullem i zarażaniem frenzy to fajna sprawa jest :D

a co powiecie na taką taktykę.. załóżmy, że na ponad 2k

bierzemy Doombulla lub beastlorda i pakujemy go tak by był jak największym rzeźnikiem i nie musiał zdawać fear chowamy go przed ostrzałem gdzieś pomiędzy skir-ungorami tak by podejść jak najbliżej "cenności" wroga i je zniszczyć typu rary i herosy wszelkiej maści bo nasi Lordowie mają takiego kopa że HuH! :twisted:

do tego 1-2 pumbagor.. dla robienia dylematu przy ostrzale bo postawi się jeszcze 4 minosy. 2 świnie nieby nie groźne.. ale jak już wjadą w bok albo w archerów to będą w staanie sporo naciachać
w rarach klopa wiadomo, jabber wiadomo
i harpie jeszcze w specjale bym wcisnął...

cory skirmisz-ungor + rydwany i teraz cholera brakuje bestigorów :|
a psy bez fasta i ten Ld to mało przekonują... choć za takie punkty to może gdzieś się miejsce znajdzie

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Klops pisze: Specjalnie wrzucam tutaj swoje pytania by LS mogła je uwzględnić w uściśleniach wię jak wy macie jakieś pytania to także wrzucać.
załóż do tego nowy temat

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

bierzemy Doombulla lub beastlorda i pakujemy go tak by był jak największym rzeźnikiem i nie musiał zdawać fear chowamy go przed ostrzałem gdzieś pomiędzy skir-ungorami tak by podejść jak najbliżej "cenności" wroga i je zniszczyć typu rary i herosy wszelkiej maści bo nasi Lordowie mają takiego kopa że HuH! :twisted:

do tego 1-2 pumbagor.. dla robienia dylematu przy ostrzale bo postawi się jeszcze 4 minosy. 2 świnie nieby nie groźne.. ale jak już wjadą w bok albo w archerów to będą w staanie sporo naciachać
w rarach klopa wiadomo, jabber wiadomo
i harpie jeszcze w specjale bym wcisnął...

cory skirmisz-ungor + rydwany i teraz cholera brakuje bestigorów :|
a psy bez fasta i ten Ld to mało przekonują... choć za takie punkty to może gdzieś się miejsce znajdzie
Genialne! Pierwszy raz słyszę o czymś takim ! Ucz nas, młodych padawanów.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Bohater wychodzi z oddziału i oddział traci te właściwości - frenzy. Ale ciekawa nawet ta armijka, można pokombinować nieźle. Fajniejsza niż WoCh - więcej kminienia :D
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Poprosiłbym tez o przesłanie wiecie czego na divine83@op.pl . Z góry dziekuję :)
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: EvilOne »

Besty są świetną armią, acz ma strasznie drogie rary więc obok jabbera będę używał działo z dow, właśnie przerabiam działo imperialne motywami bestów będzie występować jako zdobycz wojenna


PS.
Likaon za ile robisz jabbery.

Awatar użytkownika
minosso
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: minosso »

Pytanie do Malina ;) Jak tam po pierwszym turnieju na nowych zasadach? Jak sprawdzily sie JabbASY?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

gral gorgonami i odnosze wrazenie ze dokonal dobrego wyboru

nie poszlo mu najlepiej, w tym z moim srednim wochem na remis

a ambusz jest niezly, w sumie nawet rzucajac 1 przeciwnik wybiera tylko krawedz a nie dokladne miejsce wiec tak czy inaczej mamy sporo opcji :) szkoda ze nie dali jakiegos wyposazenia/przedmiotu ktory w jakis sposob poprawialby ambusza dla danej jednostki albo dawal przerzut itp.

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Ja walczyłem już na 1550
trafiłem na VC(1350 ale graliśmy bez BP) na Coachu 2 wampirach i nekrosie 19:1 ,trzeba było tylko przez 2 tury skutecznie blokowac popychaczki w jabbra na tyłach wroga i ostał się tylko Coach którego nie miałem za bardzo jak ugryżść.
OK na Leadbleczerach z strzelaniem z BP i 14 6 dla opa ( mogło być różnie bo zapomniałem o ramchorm helmie i przegrałem komat o 1 i oczywiście się zbrejkowałem.
Demony na korni moja 2 szarża furii na 6 ungorów i zniszczone minosie i 2 szamanów, mimo to gorbul szarżowany zabił 1,5 heralda na jagerze.
Jaber jest fajny tylko miałem pecha co do przeciwników.

symek
Chuck Norris
Posty: 523

Post autor: symek »

tak ku ścisłości Klops to wypłaciłeś wtedy ten jeden atak z zdanego seiwa ale rzuciłeś chyba 1 czy 2 na ranienie :wink:

i pozatym myśle że jakbyś tym jaberem szarżował od tyłu moje ogry to byłbym poskładany bo z pewnością jaber by się przebijał przez trójki bulli albo dwójki leadów, a miałeś chyba ze 2-3 okazje żeby zaszarżować od boku i wyszerdłbyś na tym lepiej niż latanie dookoła i zadawanie mi po jednym woondzie na oddział z aury

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3291
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

acz ma strasznie drogie rary więc obok jabbera będę używał działo z dow
weź od razu steam tanka :roll:

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Problem w tym że mógłbyś dać flle i byłbym wtedy w czarnej dziurze dlatego tak długo zwlekałem, a zapomniałem o dodatkowym ataku po wygranej walce.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

przegrałeś z ogrami, rispekt dla armii i skilla...
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Właśnie brawo ogry!
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Po wstępnych oględzinach uważam Beasty za najlepiej napisany AB do Warhammera. Mnóstwo równorzędnych opcji. Masa grywalnych jednostek. Ciekawe kombinacje. Ani free frag ani overpower. Jakby wszystkie AB takie były... (Oczywiście zmora całej armii: latające LT.... i znowu działka DoW will come in handy)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

szafa@poznan pisze:przegrałeś z ogrami, rispekt dla armii i skilla...
Żaba też przegrał, i to z OK bez BP ;)
Release the Przemcio!

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Co zrobić jak nie można się do leadbleczerów zbliżyć, a to była moja 2 bitwa nowymi bestyjkami i na przykład jeszcze nie umiem wykorzystywać harpii w 100%.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

czytałem nowego WD

i tam phil wypowiada się czemu nie ma raidersów, skirmishu i poruszania się przez las, otóż jest to proste wyjaśnienie w 6 ed beasty były bardziej bandą a teraz są armia i dlatego armię chce się widzieć w klockach :P

jest też napisane, że nie może się doczekać na nowe modele rarów, czyli można to interpretować jako zapowiedź 2giej fali

Awatar użytkownika
Dziki
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 150
Lokalizacja: Limanowa

Post autor: Dziki »

war2bone pisze:otóż jest to proste wyjaśnienie w 6 ed beasty były bardziej bandą a teraz są armia i dlatego armię chce się widzieć w klockach :P
No tak. Z pewnością to wszystko wyjaśnia :roll: . Już wszystko wiem :roll: .
war2bone pisze:jest też napisane, że nie może się doczekać na nowe modele rarów, czyli można to interpretować jako zapowiedź 2giej fali
Oby to była prawda. Ale do premiery pozostało kilka dni więc niech się śpieszą.
"...And in that time of darkness,
Man became Beast and Beast became Man..."

ODPOWIEDZ