BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: BAZYLISZEK 27-28 II Łomianki 2350pkt

Post autor: Shino »

bigpasiak pisze: Pamiętaj, że tego typu mapki mają sens jak masz zasady terenów skąd się je bierze.
wybacz... zadnego wchodzenia do domku przxez prawie piechote ani gorek do nieba nie bedzie.

Imo te mapki maja sens takze w innych wypadkach. Co jest w nich niby nie tak?

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

to proste Pasiaku zasady terenów do Euro ssą - tereny są spox :wink:

Ż.

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Siweusz pisze:
Cudowne ozdrowienie dyslektyka. :wink:
Śmiechu jestem, pod dużym wrażeniem. =D>
Ehhh.
Poprostu są słowa które są proste do napisania poprawnie, a są te bardziej z dupy których sie żadko używa i nie ma sie wyrobionej pisowni ;p

Jak hcerz to bende pisał tylko z błendami coby wam sie lepiej czytało moje odpowiedzi i cobyście niewpadli w zatracanie w ópominanió mnię :p
Kórde - tylko czasem jak bende hciał popełńć ómysilnie błond to morze czasem wyjsić coś poprawnego.

W Skrócie:

Ssssssssijjjjjjjjjjjj :p

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Wie ktoś może ile się jedzie z Warszawy Centralnej do Łomianek i czy dojazd jest bardzo skomplikowany?
Obrazek

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Zależy czym.
Samochodem z 20 minut.
Komunikacją miejską z jakieś 45 minut.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

samochodem 20 minut. autobusem pewnie ze 40 minut. zajebiscie łatwy :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

z regulaminu
Publiczny: metrem do Metra Marymont, tam na pętli autobusowej przesiadka do specjalnego autobusu linii Ł, Ł-bis lub Ł-Sadowa. Tym autobusem jedzie się jakieś 20-25 minut do przystanku ICDS, który jest już miejscem docelowym
To jest oddzielna komunikacja, trzeba kupić bilet ulgowy za 1,60 albo normalny za 3,20 w kiosku na Marymoncie albo u kierowcy autobusu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1560
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

A ile wyjdzie mniej wiecej taxówka?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Drogo, to druga strefa już będzie, ale patrz w regulaminie, będzie sztafeta dla osób z poza wawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1560
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

zdefiniuj "drogo"?

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Między 40 a 50zł, tak mi się wydaje.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1560
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

na 4 osoby to nie tragedia;) dzieki za info:)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Powiedzcie mi proszę dwie rzeczy: kto będzie na miejscu już w piątek i będzie miał ochotę na kulturalne spotkanie (wbijamy do Łomianek z Butanem dzień wcześniej, prawdopodobnie do tego miejsca, które polecaliście na nocleg) przy jakimś soku owocowym względnie wodzie mineralnej? :D Oraz czy trzeba martwić się o liczbę miejsc, tzn. wysyłać wcześniej rozpiskę/zgłoszenie niż wyznaczony deadline? Z innych rzeczy: czy obuwie zamienne to mogą być po prostu czyste trampki albo adidasy, czy konieczne jest granie w ekwipunku a'la Pasiak :mrgreen: Aha i czy działka DoW są dozwolone, bo już tyle razy przeglądałem regulamin, że sobie zapomniałem :oops:
Z góry dziękuję z nadzieją, że nie otrzymam w zamian komentarzy "przeczytaj se regulamin" :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Rzymek pisze:na 4 osoby to nie tragedia;) dzieki za info:)
Jak będziecie jechać spod Centralnego to uważajcie na stojące pod nim taksówki. Sk$#@Qny często mają bardzo zawyżone ceny albo próbują was okantować, lepiej dojeżdżając na dworzec zamówić taxi, dzwoniąc np. do Grosik Taxi (22 6464646).

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

ksch pisze:Powiedzcie mi proszę dwie rzeczy: kto będzie na miejscu już w piątek i będzie miał ochotę na kulturalne spotkanie (wbijamy do Łomianek z Butanem dzień wcześniej, prawdopodobnie do tego miejsca, które polecaliście na nocleg) przy jakimś soku owocowym względnie wodzie mineralnej? :D Oraz czy trzeba martwić się o liczbę miejsc, tzn. wysyłać wcześniej rozpiskę/zgłoszenie niż wyznaczony deadline? Z innych rzeczy: czy obuwie zamienne to mogą być po prostu czyste trampki albo adidasy, czy konieczne jest granie w ekwipunku a'la Pasiak :mrgreen: Aha i czy działka DoW są dozwolone, bo już tyle razy przeglądałem regulamin, że sobie zapomniałem :oops:
Z góry dziękuję z nadzieją, że nie otrzymam w zamian komentarzy "przeczytaj se regulamin" :wink:
Są dozwolone działka.
Miejsc starczy dla wszystkich na turnieju.
Trampki albo adidaski będą w sam raz.
Krzysztofie, ja mieszkam w Łomiankach, wiec chętnie z wami skoczę na jakieś piwko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5110
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

myślę że w piątek kulturalne piwko jest wskazane także będzie się można gdzieś spiknąć w stolicy. :)
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

a i zapewne czesc Bialegostoku bedzie juz w piatek... :)

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Też bym wolał piątkowe piwko w samej Warszawie, będzie więcej możliwości noclegu. Sam przygarnę parę osób

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Kalesoner pisze:Są dozwolone działka.
Miejsc starczy dla wszystkich na turnieju.
Trampki albo adidaski będą w sam raz.
Dzięki :mrgreen:
Kalesoner pisze:Krzysztofie, ja mieszkam w Łomiankach, wiec chętnie z wami skoczę na jakieś piwko.
Pierwsze super!
Gąsior pisze:myślę że w piątek kulturalne piwko jest wskazane także będzie się można gdzieś spiknąć w stolicy. :)
Drugie super!
CzarnY pisze:a i zapewne czesc Bialegostoku bedzie juz w piatek... :)
Trzecie super!
Viatroof pisze: Też bym wolał piątkowe piwko w samej Warszawie, będzie więcej możliwości noclegu. Sam przygarnę parę osób
Czwarte super!

Zatem jesteśmy umówieni. 19:00, 20:00? No i gdzie. Niby się nie pali, ale można by sprawę domknąć od razu :mrgreen:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1560
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Jak będziecie jechać spod Centralnego to uważajcie na stojące pod nim taksówki. Sk$#@Qny często mają bardzo zawyżone ceny albo próbują was okantować, lepiej dojeżdżając na dworzec zamówić taxi, dzwoniąc np. do Grosik Taxi (22 6464646).
THX:) bedziemy uważać Chyba ze dziadek mróz odpuci to przyjedziemy autem

ODPOWIEDZ