Pre-Bazyl jednak z Bazyliszkami - Kraków 6 II

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pre-Bazyl jednak z Bazyliszkami - Kraków 6 II

Post autor: ksch »

Nie, nie - to jest jego, skądinąd słuszna, propozycja, natomiast jutro gramy -2 to lub to.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

No i po turnieju...
Bober, Cosmo i RaptoroOscar.... =D> =D> =D> graty za pierwsze 3 miejsca...
Sam turniej wypadł zajebiaszczo zero obsówy...
Moje TK to totalny anal...żal gniot i ogólna masakra...nie chce mi sie opisywac bitew bo mi poprostu wstyd...
Dzieki za turniej

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Undead84 pisze:No i po turnieju...
Bober, Cosmo i RaptoroOscar.... =D> =D> =D> graty za pierwsze 3 miejsca...
Sam turniej wypadł zajebiaszczo zero obsówy...
Moje TK to totalny anal...żal gniot i ogólna masakra...nie chce mi sie opisywac bitew bo mi poprostu wstyd...
Dzieki za turniej

Juz załujesz sprzedanych O&G? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

Nie nie Bless....TK mi sie gra o wiele lepiej ale ten turniej po prostu był total nie udany.I co gorsza to nie wina rzutów ani jakiegoś niefarta poprostu dałem dupy w każdej bitwie co sie odbiło na wyniku :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

A ja nie nazekam ... 8:12 z Krissem, 0:20 z Wokalem :wink: , X:X dla mnie z Qlpinem (?) Pozegnanie Kózek w starym dobrym Dibowym stylu. Z tego miejsca chiałem przprosić Butana i innych za wybitnie powolne granie w moim wykonaniu. Nie udało mi sie zagrać do kokńca 6 rund zarówno z Krisem jak i Qlpinem.
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Oskar
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Kraków / Żabiniec Imperium Zła

Post autor: Oskar »

Bardzo fajny turniej Butan rozkminił i gratki mu za to .Komu sie należały karniaki ten dostał :D Statuetka mega wypas :P
Szkoda , że baj w pierwszej bitwie a tak to orki bez czy z bp ssa palke :)
Wyniki orków to 1 punkt z dwóch bitew dzieki niesmiertelnemu bretonskiemu rycerzowi :wink:
Beka na maxa

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

Turniej wypadł bardzo w porządku - nie ma się do czego przyczepić, nawet obsuwy nie było :).
Po 11:9 ze szczurami w pierwszej bitwie uwierzylem że można orkasami na turnieju cos zdzialać, ale w drugiej bitwie przyszedł Oskar z DElfami i sprowadził mnie na ziemie (udalo mi się nie przegrać do zera ;) ). Na koniec 12-8 z lizzy na slanie.

Dzieki orgom za turniej, przeciwnikom za gre i do nastepnego...

Awatar użytkownika
vocal
Masakrator
Posty: 2096
Lokalizacja: kraków
Kontakt:

Post autor: vocal »

supcio turniej, bardzo fajna miejscówka, zero problemu z parkowaniem;) wreszcie coś się dzieje w krakowie i widać że zapotrzebowanie jest;]
stestowałem pierwszy raz turniejowo nowe szczurki, pobawiłem się paroma nowymi zabawkami ale musze się ograć na tym jeszcze:P z Dibo jakoś poszło bo bestyjki znam, z Charkim i Demonami Bąka (ma jakąs ksywę?) już gorzej bo ofensik nie przebił sie przez magię i shooting a jeszcze błędy popełniałem..
I parę osób z forum zacxzynam kojarzyć wreszcie:P

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Dzieki wszystkim za obecnosc na turnieju oraz pomoc w odniesieniu blatów (nie musielimy z Krisem zostawać za długo). Minusem miejscówki jest odgórne ograniczenie czasowe, przez co jest bardzo mało czasu na bitwy. Co do karniaków to następnym razem ich nie będzie, będę dawał dodatkowe punkty za skończenie bitwy przed czasem (efekt ten sam ale nie będzie płaczu za to, że ktoś został ukarany).

Wyniki (w nawiasie punkty z bitew)[pkt karne]:

1. Bober, Demony na GUO, Sexmaszyna, 57(51)[-2]
2. Cosmo, Skaveny, Rocco i Cocco, 57(50)[-1]
3. RaptorOskar, DE, Rocco i Cocco, 56(51)
4. Marek Bąk, Demony na Wronie, Sexmaszyna, 51(46)[-3]
5. Skavenik, Liz, 4 Karabiny, 50(45)[-3]
6. Solo, Demony na KOS, Sexmaszyna, 47(40)
7. Gruby, Liz, Rocco i Cocco, 38(31)
8. Lech Wokal, Skaven, 4 Karabiny, 37(32)[-3]
9. Kosmo, WoCH, Sexmaszyna 36(31)[-1]
10. Trupank, OnG, Rocco i Cocco, 36(30)[-2] +767 - gratisowy pkt karny za gumowanie karniaków
11. Ice-T, DE, Łucznik, 36(30) +100
12. Gregory, Demony na GUO, Sexmaszyna, 35(29)[-1]
13. Gremlin, WE, Łucznik 35 (27)
14. Ksch, WE, Rycerz, 34(27)[-1]
15. Fluffy, Dwarfs, 4 karabiny, 33(28)
16. Charki, OnG, Rycerz, 32(25)
17. Cinek, WoCH, Łucznik, 31(26)
18. Confractus, Emp, 4 Karabiny, 30(23)
19. Marek Rymarowicz, Liz, Sexmaszyna, 29(22)
20. Arbaal, Demony na GUO, Rocco i Cocco, 29(21)
21. Undead, TK, 4 Karabiny 28(21)
22. Dibo, BoCH, Yaś, 22(24) [-6]
23. Qlpin, OnG, Rocco i Cocco, 15(14)[-4]
24. Torkil, Liz, Sexmaszyna, 8(1)
Ostatnio zmieniony 8 lut 2010, o 11:10 przez c4h10, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Gratuluję udanej imprezy. :) Na następnej mam szczery zamiar się pojawić. Fajnie, że kolejny org ma twarde serce i egzekwuje czas kończenia.
c4h10 pisze:10. Trupank, OnG, Rocco i Cocco, 36(30)[-2] +767 - gratisowy pkt karny za gumowanie karniaków
O k...wa. :shock2: :lol2: :lol:
vocal pisze:(...) i Demonami Bąka (ma jakąs ksywę?)
Nie, nie ma. To po prostu Marek. :)

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Siemka, co do spraw organizacyjnych to turniej bardzo spoko, dużo miejsca, blisko do sklepu, ogólnie ok. Co do karniaków to co do karniaka w pierwszej bitwie to osoby które miały znać moją opinię ja już poznały, a co do karniaków w trzeciej bitwie to je moge przyjać bo zasłużyłem z Boberem na nie bo trochę nam sie przeciągnęło :wink:

Co do samych bitewek to zagrałem lizaczkami na slanie z 2 działkami i co ciekawsze z kroxami ;)

Bazyliszki nie bardzo mi się trafiły bo 4 rewolwery nie bardzo na demony działaja.

1 Bitwa - Gregory DoCH 20:0:

0 scrolli, 0 furii, ogólnie wiedziałem jak ta bitwa będzie wyglądać, najpierw lekkie wyczucie stylu gry, potem parę decydujących ruchów i gra skończona. W pierwszej turze zrobiłem standardowy plan z 2 działkami a mianowicie pierwszym działkiem juggerowi bsb ściągłnąłem look outa w 5 psach strzelając w ich bok, a drugm, odstrzeliłem juggera. Man of the game to scar który wsysnął 5 psów, 2 fiendy i zabrał sztandar z demonetek ;)
Gra ogólnie bardzo miła i bezstresowa

2.Bitwa -Solo Doch 16:4

Generalnie Solo dobrze zaczął, ale zrobił jeden błąd i wystawił się psami bokiem na szarże mojego scara z piranią, w skutek czego je wszystkie stracił, po drugiej turze kiper został na 1 woundzie, ale mimo to przyfarcił i przeżył 3 wybuchy z engina :D
Jako ze z kiperami dość dużo grałem wiedziałem jak się do tego zabrać i poszło w miare gładko.

3 Bitwa Bober DoCH 9:11

Cóż o tej bitwie moge powiedzieć, Bober farcił jak nigdy w życiu akcjami w stylu mały pocisk z horrorów na 2 kościach w TG i co 2x6 if a potem 7 hitów z siłą 7 i ginie 6 templi :D Potem 4 rewolwery strzelają w herlaka na sprężynie w demonetkach a bober oczywiście 2 wardy zdaje , następnie kupa uciekła 2 razy z pitki a scar nie mógł psów zabić mimo tego ze bober zrobił błąd wystawiając się na szarżę. Bitwa w sumie bardzo wyrównana, gdyby nie farcenie Bobera, wyszło by jakieś 11:9 dla mnie, max 12:8 myślę. Jak zwykle z Boberem fajna bitewka, dużo radości i dobra gra na dobrym poziomie.

Pzdr

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ale parowanie to miałeś pikne, tyle Ci powiem. :) Dobrze, że przynajmniej greatery się różniły... :lol2:

GoblinNadGobliny
Mudżahedin
Posty: 324

Post autor: GoblinNadGobliny »

Namowili mnie krakowiacy ! Przeciez wszyscy wiecie, ze w moim sercu jest samo dobro :D i bym czegos tak niecnego sam nigdy nie wymyslil ! Swoja droga to oszustwo jak nie wiem co, wszyscy ktorym bandyta butan dal karniaki w 1 bitwie wymazali je sobie, a jak sie zrobil szum to podmienili karty i wyszlo, ze to ja jestem bad boyem polskiego wfb. to skandal jest !

A tak powaznie - za problem organizacyjny uwazam wynik OscaroRaptora. Jesli ktos zdobywa 39/40 z bitew i jest trzeci (ze wzgledu na baya) to cos z tym bayem nie tak, trzebaby punktacje przemyslec zeby bay nie wylaczal opcji wygrania turnieju.


O swoich bitwach rozpisywac sie nie bede - jestem debilem ktory nie umie czytac i cala rozpiske oparlem o zasady, ktore nie istnieja :D Takze moge jeszcze raz tylko publicznie przeprosic RaptoroOskary za wala mojego zycia. W gruncie rzeczy dobrze, ze mnie uswiadomiliscie jak sie w te zolnierzyki gra, dzieki temu na SW juz rozpiske przebudowana o 180 stopni wystawie ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

GoblinNadGobliny pisze: A tak powaznie - za problem organizacyjny uwazam wynik OscaroRaptora. Jesli ktos zdobywa 39/40 z bitew i jest trzeci (ze wzgledu na baya) to cos z tym bayem nie tak, trzebaby punktacje przemyslec zeby bay nie wylaczal opcji wygrania turnieju.
Nie do końca. Zdobyli tyle samo pkt z bitew co Bober. Tylko, że z Raptora pacynki niepomalowane, nieposklejane oraz brak pełnego przygotowania do gry przez co dostał mniej za sekcję hobbistyczną.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

c4h10 pisze: 22. Dibo, BoCH, Yaś, 22(24) [-6]
Uczcie sie misie jak sie karniaki zdobywa !! ... i to bez oszukiwania :mrgreen: Tak czy siak wykonałem 220% normy liczyłem na jakieś 10 p. a tu surprajz - jestem lepsiejszy niz myśalłem !! a jak widzicie karniaki wsumie nic mi nie zmianiły ... no OK przeskoczyłbym Undeada ale to by tylko zrobiło mu przykrość i przyczyniło do powiekszenia jego frustracji poturniejowej - Widzisz undead jakim jestem dobrym kolegą i jak sie poświęcam dla ciebie :twisted:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Zdobyli tyle samo pkt z bitew co Bober....
Butan dobrze wiesz o co chodzi :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
MiSiU
Plankton
Posty: 2
Lokalizacja: Ze wsi....

Post autor: MiSiU »

Jak rozumiem blaty wzięliście od 40k, a tereny od Maćka? Bo raptor oczywiście miał oddzwonić i cisza po nim...

Catafractus
Mudżahedin
Posty: 231

Post autor: Catafractus »

Chwała organizatorom za wysiłek i fajny turniej.
Dziękuje przeciwnikom za fajne bitwy. Mimo kiepskiej lokaty jestem zadowolny z gry: dwie bitwy wygrałem (11-9 przeciw WE, 12-8 przeciw DoCH, jedna totalna czapa przeciw O&G).

Awatar użytkownika
Charki
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Charki »

I jeszcze raporcik ode mnie:

I. bitwa - Vocal Skaveny
Oboje wystawilismy mocny srodek – bitwa to typowe szachy piechoty. Zbrejkowalem clan raty z warlordem, mnie uciekł klocek boyzów z bobbkiem. Abominacja złapała 4 rany z ostrzały – 5tą klepły troli i na szczęście nie wstała :) . Furmanke udało się odstrzelić zanim monki wpadły w kombat. 40 stormów z banerem +d3 złapało overruna od gobasów z bsb'kiem – naszczescie dzileny goblin zabij szczurzego dzierżyciela szmaty – nie pamiętam kto wygrał to starcie ale nic sie nie brejkło.
11-9

II. bitwa – Oskar i DE
Mroczniaki na smoku z hotekiem, bsb'eku z pendantem, 4 bolcach, 2x15 shadów 2x darki i 10 kusznikow – czyli najgorszy build na jaki moja armia mogła trafić – bez hoteka można z tym powalczyć, z hotekiem - no fuckin way ;) . Maszyny probowaly odstrzelic smoka lae nieudało im sie to w jedną ture wiec zostałem wystrzelany – ostały się tylko trole, oddział nocników z bsbkiem i Rycesz którego Oskar niepotrzebnie chciał zabić w walce swoim bsb'kiem zamist odstrzelic.
1-19

III. Bitwa – Lizaki i kolega ktorego imienia nie pamietam
Klopa w pierwszej turze wyłączyła operatora na silniku, hopki flankowały ale dzieln skinki z 2-3 ataków jakie mogły wypłacać zabijały mi po 2-3 hopki na ture ;( i wkoncu oba oddziały hopków zostały zanihilowane zabijając wsumie 2,5 oddziału skineczków. Slann z gwardia napierał srodkiem dopadając wkonu moj oddzial z bsbkiem, szarza bretonskiego rycerza przyniosla chwilową odsiecz ale potem chlopak zginal, trole dzielnie pol bitwy trzymaly steg'a na flance w kocu go zabijajac – saurski kowboj zabil szamana, BOBB'ka i wkonu za czwartym razem sie zbrejkował.
12-8


Edit:
Chris wrzucisz gdzieś foty które pstrykałeś ?

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Charki pisze:Abominacja złapała 4 rany z ostrzały – 5tą klepły troli i na szczęście nie wstała :)
Hyhyhy ;-D Oj vocal vocal.. Przyfarciles troche Charki, bo Abominacja ma 6Wo ;-)

ODPOWIEDZ