Szybkie pytania

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szybkie pytania

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bruce_Campbell pisze:Ale myślę że to głównie sprawa gustu i tego jaki dana osoba chce osiągnąć efekt końcowy.
Zgadza się dlatego też podałem swoją alternatywę. Zgodzę się również z tym że Purity Seal nie jest głęboko matowy, zapobiega on jednak zbytniemu świeceniu się figsów a jednocześnie jest na tyle uniwersalny że można go stosować na metalikach nie psując przy tym ich wlaściwości.

Również gorąco pozdrawiam.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Bruce_Campbell pisze:Najlepszy jaki przetestowałem:

KRYLON UV-Resistant Clear MATOWY. (Fiskatyna akrylowa w sprayu z filtrem UV).

Turbo matowy lakier dostępny w sklepach dla artystów. Rewelacja.
W warszawie np. gdzie taki mogę dostać ??
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Bruce_Campbell pisze:Najlepszy jaki przetestowałem:
KRYLON UV-Resistant Clear MATOWY. (Fiskatyna akrylowa w sprayu z filtrem UV).
Turbo matowy lakier dostępny w sklepach dla artystów. Rewelacja.
http://serwetnik.pl/default.asp?kat=32961&pro=429992
Czy to ten?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

KRYLON absolutnie the best.... jak bys poszukal to we wczesniejszych postach napewno byla juz o tym mowa
Obrazek

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

Siema, mam 10 handgunnerów pomalowanych czarnym podkładem, jakiś czas temu miałem okazję malować białym i te modele maluje mi się o wiele łatwiej i szybciej. Czy jak nałożę biały podkład na czarny będą jakieś skutki uboczne? nie wiem za dużo rozpuszczalnika i mi szczegóły powyjada czy coś?
LEAVE NO MAN BEHIND!

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

jeśli ten czarny podkład był nałożony cienko to jakiejś strasznej różnicy nie powinno być widać.
Ogólnie lepiej zmyć poprzednie warstwy bo ryzykujesz zalaniem szczegółów.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

spróbuje nałożyć ten biały... nie jestem fanem zmywania, jakoś nie podobają mi się figurki wyciągnięte z DOT:P
LEAVE NO MAN BEHIND!

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Spróbuj zrobic w tej sytuacji zenital,daje fajne efekty.

Awatar użytkownika
Majones
Chuck Norris
Posty: 480

Post autor: Majones »

jak zrobić takied futro jak te minoski maja na irokezach??
http://sciborminiatures.com/en_,monstro ... php?id=867

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Co do lakierów to ja polecam Dekor Apa do znalezienia u plastyków , cena 25 zł bardzo dobry lakier , mam go już długo i nie narzekam :]

Awatar użytkownika
m.ike
Warzywo
Posty: 10

Post autor: m.ike »

Z tydzien temu byl na forum temat o tanich, drewnianych klockach z obi. Treraz za cholere go nie moge znalezc. Pomoze ktos?

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Mam takie pytanko ze wzgledu ze nigdy nie mialem stycznosci ani potrzeby podkladowania na bialo a wiec:
Czy zamiast podkladu bialego w spreyu moge cinko nalozyc na cala figorke skull white jak nie to jakie sa inne alternatywy podkladu bialego <oprucz sprey>
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Artek'sWorkshop
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Artek'sWorkshop »

Mam takie pytanie, kiedyś przeglądałem zdjęcia na coolmini i sie zastanawiam jaki to jest odcien zbroi tego SW ? możecie stwierdzić jakie to są kolorki farb? bo własnie tak chciałem swoich termosów pomalować... nie an niebiesko tylko własnie tak szaro...
http://coolminiornot.com/129677
I tak przy okazji, ten Battle Damage to jakie to farbki są ? :?: #-o bo tearz niewiem czy to od jakiegoś brązowego idzie czy jakoś inaczej.

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Jak każdy wie są osoby które robią censerów z monków. I ja taką osobą jestem. Censerzy nie wychodzą źle, ale jak wiadomo nie od dziś, flailów zbytnio dużo nie ma w batalionie. Wykorzystałem wszystko, lanuchy rat ogrów, lanuchy z furmanki. I się pokończyło. GS też się skonczyl. Macie jakies pomysly jak zrobic flaile? Byłbym wdzieczny za wszystkie pomysły.

Pozdrawiam

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Może poszukaj sklepu z sztuczną biżuterią,powinni mieć łańcuszki,pozostanie tylko kwestia doboru kształtu i wielkości poszczególnych ogniw.

Awatar użytkownika
Rączek
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Rączek »

Mam pytanko , czy opłaca się kupować Washe citadela czy lepiej samemu rozcienczyć farbe , a jeśli tak to poradźcie ja to najlepiej robić . Chciałem zrobić skrzydła pegazowi i myślę że washe musząt am być .
,, Człowiek człowiekowi wilkiem , a zombie zombie zombie "

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Podejrzewam,że każdy ci je poleci,dawno gw nie wydał tak dobrego produktu.poszukaj w sklepach internetowych gdzie najtaniej za 50 zł można nawet znaleźć,opłaca się.są też washe vallejo ale o nich nic nie wiem z praktyki.temat washy gw był szeroko omawiany na forach,jedyny ich minus to to że na metalikach dają mat,washe to nie inki...A to osobna historia

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

washe to jest coś, co jest niezbędne. przeciętnie jeden słoiczek kosztuje dychę, i to starczy na prawdę na długo.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Goglem
Wodzirej
Posty: 773
Lokalizacja: Koszali, Klub Zad Trola

Post autor: Goglem »

Z czego można robić kawałki ruin na podstawki (takie aby np. figurka mogła nogę oprzeć)?

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Jęli ma to być jakiś kamyczek to np z korka, a jeśli coś konkretnego to można ulepić :wink:

ODPOWIEDZ