Szpanowanie uzytkownika Ice-T kolekcja figurek swoich kolego

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Re: Dżezi stuff z innych stron

Post autor: Raptor »

Ej Herbaciak jak na standardy 8 bili i Bielska-białej jesteś zajebisty. Niestety tu jest cała Polska i twoja zajebistość nikogo nie zauroczy :P . Zluzuj ziom :mrgreen:
Obrazek

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Raptor pisze:Ej Herbaciak jak na standardy 8 bili i Bielska-białej jesteś zajebisty. Niestety tu jest cała Polska i twoja zajebistość nikogo nie zauroczy :P . Zluzuj ziom :mrgreen:
+1

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Widzę ,że skromność nie jest tu w cenie, trzeba koniecznie się nadymać własną dumą "ile to ja" albo lepiej "mój wspaniały kuzyn łał" ma figurek, przypomina to przechwałki z przedszkola "a mój tata jest taaaaaaki silny" "a mój jest taaaaki mądry" szkoda tylko ,że ta ilość w figurek nie idzie w jakość malowania, a rozmowa z kimś kto się tak nadyma raczej też przyjemna nie jest, więc po co tyle tego? Kompleks małego penisa, przedłużenie go czy co?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

EOT Panowie , kto sie chce popisywac jaki jest zajebisty niech sobie temat w Plotach zalozy , od tej chwili tne zbedne posty nie na temat.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Kolega Valten zgodził sie na pokazanie zdjęć, jesli zajdzie potrzeba walnie dokładne zdjęcia modeli (bo w takiej masówce trudno dostrzedz rarytasiki)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dalej stwierdzam , że tamta kolekcja lepsza . Tutaj nie jest 100% pomalowane , a rarytasy to nie jakaś podstawa mega kolekcji.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Imo pomalowanych jest figurek mniejwiecej tyle samo co u tamtego. Jesli to wszystko było by malnięte to nie byłoby z czym porównywac. A to co jest pomalowane jest na wyższym poziomie niż u tamtego. Wystarczy spojrzeć na Keeperkę albo GUO u tamtego nie ma żadnego tak pomalowanego modelu

To co dla ciebie gokish jest podstawą kolekcji 1/2 w plastikowych skinkach z 5ed 200szt za 50$ na ebay? Dla ciebie posiadanie większosci zajebistych modeli z FW to nie osiągnięcie? Ilu w Polsce ma choćby 2 duże modele tej firmy? Od czasu do czasu na masterze widzę jakiś ale na zasadzie nie mój tylko od kogoś pożyczony...
A dla mnie dobra kolekcja powinna zawierać unikatowe modele, dużo ciekawych figurek itp.

@Bless myślę że tu już bedizesz miał jak porównac kolekcję (rzeczywiście trudno ocenić całość na podstawie kilku modeli z FW)
@ Raptor myślisz że tylko warszawka może się czymś tu pochwalić? ;P
@Ziemko nie gniewaj się po prostu udowadniam niedowiarkom że w Polsce są kolekcjonerzy a nie jedynie armie na 3k
@Flameon zastanów się co piszesz bo mnie śmieszysz... co ty się na NK urodziłeś?
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, o 16:32 przez Ice-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Ja tam widze sporo szarego plastiku, który psuje efekt.

Jak chcecie się porównywać to policzcie ilość modeli piechoty, kawalerii, średnich i duzych figurek i dopiero się porównajcie.

A czy ktoś ma 12 czy 20 k w modelach to nic nie znaczy w kolekcjonerctwie- jeden bohater jest wart 100 pkt a drugi podobny 500.

Dla mnie lepsze jest 2-3k w ciekawie i jednolicie zrobionej armii, z konwersjami i unikatowymi modelami niż 20 k średnio pomalowanej i świecącej plastikiem armii.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

No to właśnie tu jest o wiele więcej unikatowych modeli i konwersji, a w dodatku jest tego wiecej. Prawie każda jego armia jest na wysokim poziomie pomalowana (2-3k) a że do tego ma drugie tyle nie pomalowane to już chyba na jego plus

to np armia chaosu 2 strony fajnego blogu armijnego http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... &Itemid=34
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, o 16:41 przez Ice-T, łącznie zmieniany 1 raz.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Z tego co pokazałeś widać tylko że jest tego dużo i nic więcej.Jako kolekcja prezentuje się tak sobie.Wygląd całości psują nie tylko poustawiane szaraczki ale brak jakiegoś ogólnego planu.Modele poustawiane w podgrupach i tyle.Brak wyraźnie oddzielonego miejsca na szczególne rarytasy.Co do samej wielkości kolekcji to Mój koleś ma porównywalną ilość i jakość tyle że figurki niepomalowane trzyma w piwnicy(wyjątek modele nad którymi aktualnie pracuje).

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ja nie wiem za bardzo poblazliwy sie zrobilem ostatnio. Kilka postow wycialem , Ice-T zaloz sobie temat i tam przechwalaj sie armiami kolegow , a ten zostaw w spokoju ostatnie ostrzezenie.

Awatar użytkownika
Flameon
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Flameon »

Ice-T pisze: @Flameon zastanów się co piszesz bo mnie śmieszysz... co ty się na NK urodziłeś?
Dowartościowuj się dalej, jakoś zwalczać kompleksy trzeba

A w tym temacie z założenia miały być chyba prezentowane wyjątkowo fajne sculpty/pomalowane figurki czy może się mylę?

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

Mylisz się, ludzie przeczytajcie sobie pierwszy post tematu. Administrator też o tym chyba zapomniał.

Co do amii bliźniaków to kolekcja jest imponująca i wydaje mi się ,że lepsza od taj pokazanej pare stron wcześniej ,choć nie powiem tama też jest imponująca. Może dlatego armia braci nie zrobiła na was wrażena ,bo nie jest wzięta do kupy i pokazane są nie pomalowane modele.
grabz pisze:Z tego co pokazałeś widać tylko że jest tego dużo i nic więcej.Jako kolekcja prezentuje się tak sobie.Wygląd całości psują nie tylko poustawiane szaraczki ale brak jakiegoś ogólnego planu.Modele poustawiane w podgrupach i tyle.Brak wyraźnie oddzielonego miejsca na szczególne rarytasy.Co do samej wielkości kolekcji to Mój koleś ma porównywalną ilość i jakość tyle że figurki niepomalowane trzyma w piwnicy(wyjątek modele nad którymi aktualnie pracuje).
Tak na tamtym stole z!#%&3nym fxsami jest po prostu masa miejsca wydzielonego na rarytasu, model z FW i pokazuje coś więcej niż to ,że jest ich dużo. #-o

Co do armii krasnali ,o których mówił Ice-T to nie jest tak imponująca jak "tamte" armie choć nie zaprzeczam ,że brat zbiera krasnale (ponownie po bardzo długiej przerwie) dopiero od pół roku i ma całkiem sporą kolekcję ,w której większość model jest dość unikatowa .Na razie jest jednak nie pomalowania w 100% ,ale jak będzie to poproszę brata ,żeby cyknoł kilka fotek.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

miałem okazję ten model nawet trzymac w rękach skaven. W rzeczywistości nie ma tylu gałązek wystających ale jest przepiękna. Możesz ją pomacać w Gnomie jak wpadniesz kiedyś na turniej, no i to malowanie tutaj dodaje tekiej delikatności tej Treewoman jak bym miał WE to tylko taką kobietkę za brokóła

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

a ja stwierdzam ze ta kolekcja i ten pokoik rwie łeb i czochrze moszne tak że ojojoj ! kurcze twój kolega bank obrobił a może ma swój bank ??? :shock: moja opinia jest taka - co z tego że ta kolekcja jest nie pomalowana ! zawsze jest czas na pomalowanie tego wszystkiego i dopieszcenie w każdym stopniu a nie na szybko zeby było poprostu pomalowane, ja mam odział 2k szczurków i nad 1 clan ratem potrafie siedzieć 2 dni żebym jak go odstawie mi pasował. a takiej ilości miniatur nie da sie za szybko pomalować - gratuluje koledze kolekcji , zapiera dech naprawde ! w skali 1 - 6 odemnie ma 100000000000000000 ! i uj ze nie pomalowane kiedyś pomaluje :) zawsze jest co robić w takim pokoiku , nie ma co zazdroszcze jak nie wiem co =P~ kiedyś też dorobie sie takiej kolekcji no może 1 /1000 :) mam prośbe czy mógłby mi ktoś powiedzieć co to za smoczysko stoi przy mastodoncie i wielkim brudasie i jak jest możliwość podeślijcie jego fote ??????

Awatar użytkownika
Pretor
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Wrocław/Edinburgh

Post autor: Pretor »

Emperor Dragon by FW
120GBP

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

http://www.hussar.com.pl/galerie-zdjeci ... -husarskie
Powyższe proszę traktować raczej jako ciekawostkę(to się nazywa kolekcja)walory estetyczne takie sobie ale i tak robi wrażenie.
Gregor pisze:Tak na tamtym stole z!#%&3nym fxsami jest po prostu masa miejsca wydzielonego na rarytasu, model z FW i pokazuje coś więcej niż to ,że jest ich dużo.
Chyba nie porównywałem obu kolekcji? #-o
Co do surowej oceny zbiorów prezentowanych przez Ice - niewątpliwie wpływ miał pierwszy post w sprawie "stołowej kolekcji".
Skaven pisze: jak dla mnie najlepszym figsem jakiego kiedykolwiek widziałem
+1 =D>

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

http://www.forgeworld.co.uk/dragon.htm

to jest ten szmoczek imo najbardziej odpowiednia skala do battla przynajmniej mansized model mieści się mu do paszczy. Nie raz miałem przyjemność grać przeciwko niemu. Prawda jest taka że bez dział nie da się w praktyce bydlaka zabić. Ma 10W 8T 8S Terror i 30US...

Pretor dokładniej 135 +20 przesyłka :D robi się drogo :D

Awatar użytkownika
Lordzik
Mudżahedin
Posty: 260
Lokalizacja: z Mrocznej Wieży na Froncie Wschodnim

Post autor: Lordzik »

Czytając te chłopięce zagrywki odniosłem wrażenie, że to tylko kolejny sposób na rekompensatę męskiego ego... i to w dodatku armią znajomego...

no-ofenca - tak to wygląda :wink:

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Heh jak ja lubie takie tematy, można sobie posiedzieć, poczytać i się pośmiać. To się piaskiem dzieci rzucają, to się chwalą kto ma ładniejsze zabawki, albo kto ma kolege z ładniejszymi zabawkami, jakiś flejmik, jakiś banik, po prostu czysta radość obserwacji :D

Na prawdę wygląda to z perspektywy osoby trzeciej tak jak napisał Lord_Vampyre. Do Bielska nic nie mam bo robi fajne turnieje ale no cóż, jako że niestety na polu battlowym nie ma zbyt wielkich osiągnięć to tu nam Lipton-T chce podkreślić ze Polska, no ba, Świat się z Bielskiem musi liczyć ;)

Niech nikt nie traktuje tej wypowiedzi osobiście, to taka dygresja po prostu.

Ty Nes-T też bo mimo że plewką w battla jesteś to przynajmniej lansujesz swoje crew :D :wink:

Pzdr
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, o 23:39 przez Skaven, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ