Szpanowanie uzytkownika Ice-T kolekcja figurek swoich kolego

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Re: Szpanowanie uzytkownika Ice-T kolekcja figurek swoich kolego

Post autor: r0m »

abstrahując od zachowania i przechwałek Ice-T-przecież porównywanie tej armi z wątku na Galerii, ze zdjęciami umieszczonymi tutaj to tak jakby porównywać bolka i lolka z terminatorem w kategori zabójca! przecież ta kolekcja gniecie pałąka.

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

W tym temacie dawno przestało chodzić o ta kolekcję figsów. Ziemko się wściekł (trudno żeby nie swoją droga) ze się w temacie w ktorym maja być jakieś ultra figsy zamieszczane śmietnik robi i założył osobny temat w którym mozna I-T pognębić jak komuś się bardzo nudzi a jak on się będzie bronił to tylko to ludziom więcej radości da, wiec po prostu temat poleży a potem przygaśnie. :wink:

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Niestety jak ktoś na forum ma inne zdanie to po nim jadą, a tym co sobie chcą poprawić ego to polecam dupnąć własną matkę napewno poprawia sobie ego i może nawet uwage nakręcą ;)

Chciałem pokazać że tamta kolekcja wymięka przy Bielskiej a że niektórzy mają klapki na oczach i widzą w tym przechwałki to już ich nie zmienię.

@rOm dzięki że jako jeden z nielicznych ogarniasz o co mi chodzi i jako pewnie jeden z nielicznych oglądałś zdjęcia :D

pozdr dla Skavena

Awatar użytkownika
Krzyek
Mudżahedin
Posty: 292
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzyek »

Mnie to wszystko jedno czy kolekcja duża czy mała. Nie obchodzi mnie czy są unikaty i rarytasy. Wolę mieć dobrze pomalowaną, małą armię z różnymi konwersjami, ale przede wszystkim z klimatem.

Parafrazując S.O.A.D. "My army is much bigger than yours" jest infantylne i bezsensu. Dla mnie obydwie kolekcje wyglądają OK tylko druga jest nie skończona i tyle. Po co się napinać?
Mój IMPERIALNY LOG - klasyczne imperium do WFB
Pora na przygodę! - różne różności

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2987
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Mówiłem Ice, nie broń się bo sprawę pogarszasz? :D :wink:

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1472
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

@Krzyek
Ja wręcz przeciwnie wole oglądać duże armie z unikatowymi modelami, które naprawdę są ozdobami kolekcji. Bo mieć małą jednolitą armię to w dzisiejszych czasach nie jest problem. Niektórzy w kilka miesięcy gdy pojawi się nowa przegięta armia potrafią sprzedać poprzednią i kupić odpowiednie modele sami pomalować lub dać do pomalowania. Ale posiadać dużą armię którą się zbiera kilka lat, unikatowe modele na które długo się polowało dla mnie jest to ważniejsze. Mając jedną i tą samą armie znamy jej klimat, mamy do niej sentyment a każda unikatowa figurka coś znaczy. A że nie wszystkie modele są nie pomalowane? To tylko kwestia czasu.

Obie kolekcje są piękne i warto je pokazywać.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Ice-T pisze:Niestety jak ktoś na forum ma inne zdanie to po nim jadą, a tym co sobie chcą poprawić ego to polecam dupnąć własną matkę napewno poprawia sobie ego i może nawet uwage nakręcą
Przemyśl lepiej zanim coś takiego spłodzisz.

Odmienne zdanie a sposób jego przedstawienia to drugie.
Ludzie zachwycili się "stołową kolekcją" a ty im na to że G wiedzą i G widzieli a twój kolega to ma to czy tamto.Na przyszłość przemyśl najpierw temat.
Ps.myślę że już starczy "rzeźni" dla Ice.

Szambonur Ponury
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: Szambonur Ponury »

Hmm, nie chcialem spamowac ale skoro temat przeniesiony to i ja sie wypowiem...

Po pierwsze chcialem pogratulowac Ice-T ze ma takich kumpli, ktorzy wydaja tyle kasy na figurki i pozwalaja je Tobie fotografowac a nawet dotykac. Gratulacje.

A teraz przechodzac do glownej kwestii, to uwazam ze kolekcja to raczej jakis przemyslany, dopracowany i konsekwentnie pomalowany zbior figurek, moze byc na 3k moze na 10k pkt czy wiecej, ale slowo kolekcja raczej odnosi sie do podejscia wlasciciela a nie liczb.
Dlatego gdy patrze na zdjecie stolu wypelnionego "zwyklymi" dobrze pomalowanymi figurkami bije brawo, a gdy widze zdjecia pulek na ktorych kurza sie setki figurek pomalowanych, niepomalowanych oraz takie na ktore wiekszosc nie moze sobie pozwolic, to moge jedynie pozazdroscic wlascicielom srodkow przeznaczanych na ich zakup.

Pozdrawiam

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Takie stwierdzenie-gdybym miał wybór dostać za darmo którąś kolekcje, wybrałbym tą na stole by ją -posiadać-i cieszyć oko oraz wzbudzać zachwyt kumpli,gdybym wziął tą drugą to kilka modeli bym może zostawił ...reszte upchnął

Awatar użytkownika
Gregor
Chuck Norris
Posty: 402
Lokalizacja: Ósma bila

Post autor: Gregor »

Szambonur@

Bliźniacy całe życie poświęcili figurką, to jest ich pasja i prawie niczym innym się nie zajmują i na nic innego raczej nie wydają pieniędzy.Poza tym zbierają tą kolekcje już bardzo długo i kiedyś walneli w totka(nie 6) ,a z tego co mi wiadomo większość kasy z wygranej przeznaczyli właśnie na fxsy.

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

Ice-T pisze:Kolega Valten zgodził sie na pokazanie zdjęć, jesli zajdzie potrzeba walnie dokładne zdjęcia modeli (bo w takiej masówce trudno dostrzedz rarytasiki)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
O kurcze... chyba się zesrałem... :lol2:

Ice-T Mianuję Cię na króla Nerdów. A Twojego kumpla vel kuzyna mianuję komendantem melanżu.

Gratulację! Nerdastic Man, Nerdastic! :lol2:

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

Z tej całej kolekcji najbardziej interesuje mnie ta wyśmienita mapa. Idealnie wkomponowuje się w otoczenie, przyciąga wzrok i skłania do namysłu i artystycznego orgazmu.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1390
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A jest tam chociaż jedna figsa pomalowana na TT?! :shock:
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1722
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Ciężko określić na tych zdjęciach :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Zeppelin pisze:A jest tam chociaż jedna figsa pomalowana na TT?! :shock:
Zdjęcia są fatalne, nie jest to ładnie poukładane – poprzednia kolekcja była ładnie zebrana i robiła wrażenie natomiast ta wygląda przypadkowo a przypadkowa nie jest.

Właściciele malują, konwertują i modelują naprawdę bardzo ładnie (niejednokrotnie wygrywali nagrody za najładniejszą armię czy najładniejszy model) . Gdybyś Tularian widział ich armie na żywo to nie zadawałbyś takich pytań. Po prostu jak się ma tyle figurek to nie da się ich wszystkich pomalować (bo non stop się coś jeszcze kupuje) nawet poświęcając na to kawał życia...

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Laik pisze:
Zeppelin pisze:A jest tam chociaż jedna figsa pomalowana na TT?! :shock:
Właściciele malują, konwertują i modelują naprawdę bardzo ładnie (niejednokrotnie wygrywali nagrody za najładniejszą armię czy najładniejszy model) . Gdybyś Tularian widział ich armie na żywo to nie zadawałbyś takich pytań.
Mogę tylko potwierdzić słowa Laika. Oglądałem armie bliźniaków nie raz, kilka razy miałem też przyjemność oglądać je z drugiego końca stołu (np. DE wymodelowane na ... drowy. I to wymodelowne, a nie "korpusy łiczek poprzyczepiane do pajonków ze skulpasa").
Tu link do jednej z armii: http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... mitstart=0

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

KrzysiekW pisze: http://www.zgielk.pl/index.php?option=c ... mitstart=0
Szacun.
Mroczna ekipa tak jak lubię.
Duże =D>

Awatar użytkownika
wep-wawet
Wałkarz
Posty: 70

Post autor: wep-wawet »

Kolekcja robi Duże wrażenie :shock:.

Nie dziwię się iż trudno wyrobić się z malowaniem.

A Ja myślałem iż widziałem już prawdziwych wyznawców... cóż - updatuje swoje poglądy.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

dla tych co chcą zobaczyć modele z bliska, jak są pomalowane, bynajmniej nie jest to TT, imo daprawde dojebiaszczo malują
kilka sznadarów
http://www.pegazbielsko.ok1.pl/viewtopic.php?t=106

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

Ice mam prośbe - mógłbyś wrzucić foty chaos dragona braci - o ile zgodzą sie na to ? i jeśli mają jakieś myszy pomalowane też był bym za fotke wdzięczny :) szukam pomysłów a widze że twoi koledzy to ... no pasjonaci to troche za mało :) fanatycy prawdziwi :) pozdrawiam

ODPOWIEDZ