Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Post autor: Kosa »

no Unded, ktoś napisal, że Bless Kolacie nie pozwolil wystawić orkili, więc tak trochę za dużo napisaleś :)

Ale z resztą się zgadzam calkowicie.
@Remx
jego harpie są akurat fajne. Jak mialem kiedyś ochotę zbierać DE to o harpiach myślalem jako o witchkach ze skrzydlami, bo dla mnie harpie to powinny być niezle, uwodzicielksie laseczki, a nie jakieś maszkary.
BG ci czarni z mieczami jak dla mnie dobrze pasują na BG, w ostateczności zrobić im halabardy...
Mogę tak do końca ale po co? Wrzuć na luz, to tylko ludki są :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Undead
Falubaz
Posty: 1241
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Undead »

jachu_ka pisze:
Undead84 pisze:sory ale organizator turnieju chyba nie jest od tego aby mi dyktował jak ma być skonwertowana moja armia...
Nie, nie jest od tego, ale jak najbardziej jest od tego, żeby ci tej armii nie uznać - jego turniej, jego prawo, wyraźnie określone w regu, nie?
pod warunkiem że ma racje a nie że taki jest jego widzimiś...
Undead84 pisze: Ice może tylko żałować ze nie jest kolegą klubowym blessa bo wtedy by spokojnie mógł sobie dograć swojimi ludkami do konca...
Jedziesz komuś, że jedzie komuś, że rzeźbi jak 8-10 latek a sam zachowuje się jak 8-10 latek a potem sam piszesz jak 8-10 latek. Historia się lubi powtarzać.[/quote]

10 cio latek by tego nie wymyslił...a prawda jest jaka jest tylko nikt o tym nie mówi głośno
Yudokuno pisze:
Undead84 pisze: Ps: Ice może tylko żałować ze nie jest kolegą klubowym blessa bo wtedy by spokojnie mógł sobie dograć swojimi ludkami do konca...
a to już poniżej pasa jest! Może i to sciągnięcie armii było sprawą dyskusyjną, ale Bless napewno nie jest świnią. Takie teksty to buractwo, nie dyskusja.
czytaj wyżej...

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

dobra żeby skończyć tę niekończącą się dyskusję:
niech bohater tego wątku ma na tyle odwagi, zeby wkleić zdjęcia figurek z armii DE, którą był na bazylu. niech tłum oceni...

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Hurtmaker pisze:dobra żeby skończyć tę niekończącą się dyskusję:
niech bohater tego wątku ma na tyle odwagi, zeby wkleić zdjęcia figurek z armii DE, którą był na bazylu. niech tłum oceni...
ale po co? przeciez Ty juz oceniles. chyba ze dla kolejnych 20 stron flejma...
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

@Undead84, byłeś? widziałeś co było? widziałeś jak było?

@Hurtmaker, kto jest tym bohaterem? bo Ice-T najmniej się wypowiada na temat oceny malowania na Bazylu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Aldean pisze:
Hurtmaker pisze:dobra żeby skończyć tę niekończącą się dyskusję:
niech bohater tego wątku ma na tyle odwagi, zeby wkleić zdjęcia figurek z armii DE, którą był na bazylu. niech tłum oceni...
ale po co? przeciez Ty juz oceniles. chyba ze dla kolejnych 20 stron flejma...


jak to po co? powodów jest multum ale może żeby nie być gołosłownym chociażby?
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

Aldean pisze:
Hurtmaker pisze:dobra żeby skończyć tę niekończącą się dyskusję:
niech bohater tego wątku ma na tyle odwagi, zeby wkleić zdjęcia figurek z armii DE, którą był na bazylu. niech tłum oceni...
ale po co? przeciez Ty juz oceniles. chyba ze dla kolejnych 20 stron flejma...
z szacunkui do Blessa? z ludzkiej uczciwości? a Ty widzialeś tę armię?
jak się zaczyna jakiś wątek, pisząc ICE-T Vs. Bless ostatnie starcie- i pisze się w nim o wielkiej niesprawiedliwości w skali mikro i makro, forumowi "koledzy" kwestionują obiektywizm Blessa ,to chyba wypada przedtsawić jak wyglądała cała sytuacją naprawdę...ICE-T zaczął ten temat, śledził go i nie strofował swoich kolegów...a nawet dziękował za obronę swoim "ambasadorom"...

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Undead84 pisze:pod warunkiem że ma racje a nie że taki jest jego widzimiś...
Jak dobrze wiesz, nie ma tu jednoznacznych kryteriów 0-1, dla jednego dany model jest konwersją, dla innego proksem.
Jeśli robisz sobie unikatową armię to potencjalnie masz z tego korzyści (uznanie od innych) jak i straty (niedopuszczenie przez sędziów) i każdy kto tak robi musi być tego świadom. Ice-T zaryzykował i umoczył. Pasiak ryzykuje i zbiera nagrody. Życie.

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

no właśnie - po raz kolejny sedno...dlaczego jeden moczy, a drugi zbiera nagrody? ;)
nazywasz to życiem? ;)

Piszę tu po to by wyrównać ocenę i reguły i możliwość wystawiania takich armii przez RÓŻNYCH graczy, nie po to by winić Blessa za podjętą decyzję
Ostatnio zmieniony 4 mar 2010, o 14:57 przez tryton, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1997

Post autor: Aldean »

Hurtmaker pisze: z szacunkui do Blessa? z ludzkiej uczciwości? a Ty widzialeś tę armię?
jak się zaczyna jakiś wątek, pisząc ICE-T Vs. Bless ostatnie starcie- i pisze się w nim o wielkiej niesprawiedliwości w skali mikro i makro, forumowi "koledzy" kwestionują obiektywizm Blessa ,to chyba wypada przedtsawić jak wyglądała cała sytuacją naprawdę...ICE-T zaczął ten temat, śledził go i nie strofował swoich kolegów...a nawet dziękował za obronę swoim "ambasadorom"...
powtarzam po raz kolejny. nie zarzucilem nic blessowi. regulamin byl jasny. mial prawo usunąc armie, co zrobil.
kontynuuje dyskusje w tym temacie zeby w przyszlosci mozna bylo takie armie dopuścić do gry. Armie pomalowane, tematyczne, z jajem. Taką armią jest gobotonnia, jak i armia Ice-T.
a jezeli dopuscilbys tylko gobotonnie to masz problem natury interpretacji i zrozumienia.
Ktos tu dal linka to armii tyranidow z grand turnament!!! dlaczego na to nie psioczysz?:Q
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

czy pisałem coś o Tobie? przejrzyj cały wątek od poczatku i bedziesz miał pełny obraz sytuacji. nie obchodzi mnie gobotonia, ale sytuacja z bazyla. jak zobaczysz blood elfy Ice'a z Bazyla - to może uzyskasz odpowiedx odnośnie gobotonii.

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

tryton pisze:no właśnie - po raz kolejny sedno...dlaczego jeden moczy, a drugi zbiera nagrody? ;)
Bo obaj powzięli ryzyko w kategorii, w której wiele zależy od oka patrzącego. Poza tym Pasiak mniej nagiął konwencję, bo u niego chodzi tylko o jeden model, reszta to WE pełną dziuplą. Ice-T zrobił armię nieistniejącą nawet w realiach WFB - poszedł dalej w innowatorstwie, odszedł dalej od konwencji, powziął większe ryzyko, niestety umoczył.
Tak, ja to nazywam życiem :)

tryton
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157

Post autor: tryton »

i znowu w kółko - w MOIM odczuciu Hurtmaker ten temat już dawno nie dotyczy tej konkretnej sytuacji, co wiele osób już podkreślało. Prawo nie działa wstecz, decyzja sędziowska podjęta, zrealizowana, nie podlega dyskusji w sensie cofnięcia turnieju. Podlega duskusji przyszłościowej

Awatar użytkownika
Hurtmaker
Chuck Norris
Posty: 448

Post autor: Hurtmaker »

znowu w kółko - w MOIM odczuciu Hurtmaker ten temat już dawno nie dotyczy tej konkretnej sytuacji.
też tak myślałem - ale jakieś 6 postów niżej, ktoś zarzucił Blessowi subiektywizm a nawet kolesiostwo..więc temat nie umarł...pisałem parestron wcześniej- chcecie prowadzić dyskusję o granicach konwersji, to założcie osobny temat a ten skasujcie i zamknijcie. ja tez mogę założyć temat decyzja sędziowska pana x na ostanim turnieju, a potem pisać o czymś innym...

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Aldean pisze:Taką armią jest gobotonnia, jak i armia Ice-T.
a jezeli dopuscilbys tylko gobotonnie to masz problem natury interpretacji i zrozumienia.
Ktos tu dal linka to armii tyranidow z grand turnament!!! dlaczego na to nie psioczysz?:Q
Co do gobotomii to nie dopuściłbym z niej graali, bo nie mają wysiwigu (chyba, że jako questy). To co pokazane jest na pierwszej stronie nie spełnia wysiwigu w większości przypadków. Weź człowieka który widzi armię pierwszy raz w życiu i pokaż mu model:
Obrazek

Po czym zapytaj czy to co widzi to:

a) Cauldron
b) Hydra
c) Smok
d) Abominacja
e) Gigant

Jeżeli bez większego zastanowienia odpowie poprawnie to nie ma problemu.
Ostatnio zmieniony 4 mar 2010, o 15:13 przez Hobbit, łącznie zmieniany 1 raz.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Aldean pisze:Ktos tu dal linka to armii tyranidow z grand turnament!!! dlaczego na to nie psioczysz?:Q
Richard przeleciał z tą armią 2k kilometrów - zaryzykował, nie umoczył. Ale zwiększył swoje szanse np. wydrukowanymi pdf-ami ze zdjęciami i opisem każdej jednostki i tym, że absolutnie nikt nie miał podejrzeń, że będzie to wykorzystywał do zyskania przewagi nad przeciwnikiem - nie wiem jak to wyglądało z Icem, po prostu takie argumenty padały w dyskusji po turnieju.
Ja ze swoimi grotami lecąc 1k km na ETC w zeszłym roku zwiększyłem swoje szanse dbając o pełen wysiwyg. Nie zaryzykowałem tak bardzo jak Richard, nie odszedłem tak daleko od konwencji, nie zebrałem nagród, ale nie było ryzyka, że umoczę.

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Ice-T zaryzykował i umoczył. Pasiak ryzykuje i zbiera nagrody. Życie.
:D :D :D :D Pasiak ryzykuje :lol2: :lol2: :lol2:. Ryzyko Pasiaka polega na tym że ludek mu może spaść ze stołu w każdej chwili na turze, a to ogromna strata by była.
Hurtmaker pisze:z szacunkui do Blessa? z ludzkiej uczciwości? a Ty widzialeś tę armię?
jak się zaczyna jakiś wątek, pisząc ICE-T Vs. Bless ostatnie starcie- i pisze się w nim o wielkiej niesprawiedliwości w skali mikro i makro, forumowi "koledzy" kwestionują obiektywizm Blessa ,to chyba wypada przedtsawić jak wyglądała cała sytuacją naprawdę...ICE-T zaczął ten temat, śledził go i nie strofował swoich kolegów...a nawet dziękował za obronę swoim "ambasadorom"...
Chyba trafiłeś w sedno...
Podobno od cycka niedawno odstawiony a umie się zachować. Mam wrażenie że niektórych "ambasadorów" Blessa od tego cycka za szybko zabrano.

a) Cauldron - nie bo nie ma kotła(naczynia z krwią) jest 2 a nie trzech handlerow
b) Hydra - najbilżej ma do hydry-> korpus hydro-podobny, do tego ogniste elementy świadczące o tym że ma coś wspólnego z ogniem. 2 handlerow, a na bolca to na pewno nie wygląda.
c) Smok- nie siedzi na nim jeździec, ma handlerow wiec odpada.
d) Abominacja - niema szczurzych elementów, ma handlerow wiec odpada.
e) Gigant - to nie jest gigant każdy noob to widzi
Ostatnio zmieniony 4 mar 2010, o 15:28 przez Raptor, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Raptor pisze:Pasiak ryzykuje
Z tego co się orientuję ma 4 modele, które mogłyby zostać uznane za proxy - działo i 3 obsługantów, więc ponad dopuszczalny limit. Coś mi umknęło?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jachu_ka pisze:
Raptor pisze:Pasiak ryzykuje
Z tego co się orientuję ma 4 modele, które mogłyby zostać uznane za proxy - działo i 3 obsługantów, więc ponad dopuszczalny limit. Coś mi umknęło?
Tak,
w regulaminie chodziło o oddział a nie model. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

Asassello pisze:Tak,
w regulaminie chodziło o oddział a nie model. :)
Aha. No to w takim razie @tryton masz odpowiedź czemu jeden moczy a drugi nie. ;)

Zablokowany