Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Ice vs Bless :D starcie ostateczne

Post autor: bless »

Sorki, dawno nie zagladalem do tego tematu (juz z 3 godziny).... Wiadomo juz kto wygrał w tym ostatecznym starciu? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Dębek.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Captain Kocoń
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Captain Kocoń »

rzućcie na 4+
Kapitan KOCOŃ stół nr. 6 xD
Bis dat qui cito dat.

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Kalesoner pisze:JH przygotowują armie na DMP
kurde ten z tyłu w czerwonej koszulce to jak nic Zielony:D
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a ja myslalem ze darek :D
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Hobbit
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: O(j)pole

Post autor: Hobbit »

Oj pasiaku, nie unoś się od razu tak. To, że idea jest jasna dla ciebie wcale nie znaczy, że musi być jasna dla twojego przeciwnika. Idea Ice-a też pewnie dla niego jest oczywista.

Ale ja oatrze na twoje działo pierwszy raz w życiu i co widzę? Interesującego treemena z wydrążoną ręką, dwie driady z doczepionym wyciorem do fajki jako jakimiś lianami i staroedycjnego elfa ze spearem. Z czego ci trzej ostatni niezależnie od tego jak będą się różnili od pozostałych twoich modeli to pozostaną dla mnie trzema randomowymi modelami, bez śladu konwersji.
Skoro też przekazałeś mi swój pomysł jak to działa (jestem w stanie sobie to wyobrazić) to powiedz też w jaki sposób ta obsługa, ma "obsługiwać" tego treemana, po co ona tam stoi, czy treemen jako duch lasu nie jest w stanie sam za siebie myśleć, że potrzebuje pomocników a bez nich staje się brokułem?
Podobnie mętna jest koncepcja Ice-a, bo póki on nie przekaże ci swojej wizji armii to ja widzę w niej action-many i baby ze skrzydłami, a potem... w zasadzie też niespecjalnie to widzę.
O największy z wielkich! Co będziemy robić w tej edycji? To samo co w każdej głupcze... Opanowywać świat!
Opolski klub gier bitewnych "WarAcademy"

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Myślisz że miałbym problem żeby wystawić zwykła armatę i zwykłych załogantów? Figsy od ręki można zalatwić a przy kasie jaką wkładam w konwersje np. jednego biegacza to ta armatka to pikuś.
I dlatego uważam swój argument o kasie za bardzo trafiony. A może Ty, Pasiak, oceń, czy sfinks rzucający fireballami mógłby udawać hydrę, czy nie?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Jankiel pisze:A może Ty, Pasiak, oceń, czy sfinks rzucający fireballami mógłby udawać hydrę, czy nie?
No i tu zaczynają się schody.
Skoro ma przypominać "hydrę" to powinna chociaż w minimalnym stopniu wyglądać jak hydra.
Wg mnie już meduza z naprawdę wyj..anymi wężami zamiast włosów by bardziej pasowała a Sfinks to kurcze zupełnie co innego...
Gdyby miała 3 głowy to wg mnie no problem bo już wiesz co to może być w danej armii. Twoje DR z Witchek też świetnie pasują ale już te z pistoletami... niekoniecznie.
Tu nie kasa jest problemem a model który nie bardzo pasuje...
IMO Blood elfy raczej w konwencji HE by można zrobić niż DE...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Jankiel, czemu podajesz argument z kasa? dla mnie jest wogole neizrozumialy, przyklad:

mam 3 orginalne fiendy - metal i 3 zrobione z tyranidskich wariorów, czy ravenersów - plastik, + szczypce metalowe od fiendów - pare zł taniej wyszło od orginalu.

z drugiej strony w przygotowaniu mam 20 metalowych inzynierów do dolepienia 20 strzelb gwardii z wh40k. wyszlo z 5-6 x drożej od plastików.

Dlaczego jedno mialoby byc z automatu skazane na bycie proxem? :?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Kołek
Falubaz
Posty: 1147
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Kołek »

Ja nie wiem może jestem inny od was ale odrazu wiedziałem, że ten model to Hydra. Nie wiem o co wam chodzi, armia Ice-T ma jakiś motyw przewodni i IMO jest zajebista, armię Pasiaka również za taką uważam(wymieniam go żeby się nie obraził :P :lol2: ). W sumie nie jest ciężko ogarniać co jest co(jak masz 2 hydry to raczej nie ciężko się ogarniać jak masz dwa modele na dużych podstawkach,jak ktoś takich rzeczy nie ogarnia, to może świadczć o umysłowej ociężałości niektórych battlowców). Z drugiej strony nie dziwie się blessowi ............ a w sumie co ja tam się będe produkował i tak nikt tego nie przeczyta :mrgreen:

PS pozatym cieńka jest granica między konwersją a proxem bo tak naprawde pogląd zalezy od osoby i jej gustu, więc nigdy nie znajdzie się jakiegos konsensusu w tej sprawie
PPS rozkręcajcie flejm dalej 8)

Awatar użytkownika
Raptor
Kretozord
Posty: 1990
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Mhroczny Rycerz pisze:Dębek.
buahaha :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Raptor pisze:
Mhroczny Rycerz pisze:Dębek.
buahaha :lol2:
Co to?
Śmiech przez łzy. Szlifuj teksty stary, może też kiedyś ktoś Cie doceni. :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Byłem na masterze pierwszego dnia jako widz i mogę napisać tyle.
Pierwsze spojrzenie na armie Ice-T wywołało u mnie konsternacje gdyż nie wiedziałem na co patrze. Z jednej strony ładnie pomalowana, zadbana armia ale na pierwszy rzut oka nie wiedziałem jaka to armia. Były Phoenix Guardzi, były witchki na konikach i dwa giganty (moje pierwze skojarzenie). Dopiero gdy zobaczyłem u jednego z gigantów kociołek na podstawce domyśliłem się, że to może być od DE ale w dalszym ciągu nie wiedziałem czy to DE czy HE.
Kiedy usłyszałem, że Bless zdjął komuś całą armię od razu pomyślałem, że to armia Ice'a.
Jeżeli znudziło Ci się granie HE to może spróbuj zacząć jakąś inną armie a nie przerabiaj HE na inne elfy bo w efekcie figurki masz takie same. Chcesz koniecznie grać w klimacie Blood Elfów z WoWa? Nie ma sprawy. Przemaluj HE na czerwono, włócznikom daj tarcze od elfów Haldira z Lotra. Klimat HE bardziej pasuje do BE imo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Wiadomo już dokładnie kiedy będzie WI? Pisałbym w temacie o turniejach ale ten ma z pewnością większą „oglądalność” :D

Awatar użytkownika
Deather
Chuck Norris
Posty: 444

Post autor: Deather »

Drogi użytkowniku, jeżeli czytasz ten temat od początku i zmarnowałeś już całkiem sporo swojego czasu na niego, nie czytaj go dalej. O gustach się nie dyskutuje a własnie od gustu zależy różnica między proxem a konwersją. Szkoda Twojego cennego życia na czytanie tego spamu. Spór poruszany na tych 21 już stronach jest nierozstrzygalny, dlatego wątek wije się po "okołotematycznych" kwestiach niczym wąż w edenie. Flejm może i jest ciekawy ale zwalcz pokusę i poswieć następne 5 minut sobie. Będziesz człowiekiem szczęśliwszym

Amen.

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Chrupki mi się skończyły, idę po nowe, kupię sobie też browca lub dwa. Napierajcie dalej koledzy. =D> =D> =D>

Awatar użytkownika
jachu_ka
Chuck Norris
Posty: 497
Lokalizacja: Bray, Eire

Post autor: jachu_ka »

vanswirr pisze:Chrupki mi się skończyły, idę po nowe, kupię sobie też browca lub dwa.
ty byś lepiej dzieckom zabawki siakieś nowe kupił alboco. :mrgreen:

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Mały miał ostatnio urodziny, dostał furę ciaćków nowych, a córka na dodatek do dragon age czeka, mogę se browca kupić.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

vanswirr pisze:Mały miał ostatnio urodziny, dostał furę ciaćków nowych, a córka na dodatek do dragon age czeka, mogę se browca kupić.
Fajną masz córke. Jaką armią gra w battla?
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Nie gra w battla.

Zablokowany