Galeria Kamelota ( 09.03.10 - kilka nowości :P )

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Re: Galeria Kamelota

Post autor: kamelot »

Ja skórę maluję tak:

Na białym podkładzie:
- całość na blood red
- rozjaśnienia blazing orange
- rozjaśnienia tylko kilku miejsc golden yellow
- na całość dwie warstwy washa baal red

Na czarnym podkładzie tak samo, ale na samym początku zamierzam dodać jakąś czerwona farbkę fundation...

Niestety tej farbki fundation jeszcze nie mam ( dopiero jutro kupię ), więc wyszło tak jak wyszło i zastanawiam sie jeszcze czy lepiej malować na białym i nie kupować tej farbki czy na czanym i po prostu ją dodać na początek...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

Wisnia pisze:Nie wiem jak Kamelotowi, ale takie rady skierowane w moim kierunku, by się mi nie przydały.
O washu już była mowa, a oprócz tego napisałeś tylko jak brzydka jest ww. figurka :)
Podaruj sobie, nabijaj posty gdzie indziej.
Sorry Wiśnia, ale w sumie to nie rozumiem o co ci chodzi x_x Nie pisałem wcale ze ta figurka jest brzydka, napisałem tylko co można zrobić zeby łatwo urozmaicić model. Ale ok, rozumiem, takie rady są do dupy, a "kup ode mnie biały sprej" już są fajne. :F

NO OFFENCE OFC!
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

kanister pisze:
Wisnia pisze:Nie wiem jak Kamelotowi, ale takie rady skierowane w moim kierunku, by się mi nie przydały.
O washu już była mowa, a oprócz tego napisałeś tylko jak brzydka jest ww. figurka :)
Podaruj sobie, nabijaj posty gdzie indziej.
Sorry Wiśnia, ale w sumie to nie rozumiem o co ci chodzi x_x Nie pisałem wcale ze ta figurka jest brzydka, napisałem tylko co można zrobić zeby łatwo urozmaicić model. Ale ok, rozumiem, takie rady są do dupy, a "kup ode mnie biały sprej" już są fajne. :F

NO OFFENCE OFC!
+1 :lol2:

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Wisnia pisze:Podaruj sobie, nabijaj posty gdzie indziej.
Może sobie darujecie, od czego jest PW :roll:
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Na razie odłożyłem demony i pomalowałem bsb do mojej armii DE:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sztandar i spodnie są w rzeczywistości bardziej czerwone, spodnie są cieniowane, ale bardzo delikatnie i średnio to widać na zdjęciach... :oops:
Podstawkę będę jeszcze poprawiał, oprócz tego dodam trochę śniegu i jakąś czaszkę.
Obojętnie co, zapraszam do komentowania. :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Jest kilka hmmm... syfów, np. Na mieczu coś chyba drybrush ci nie wyszedł, na dole tarczy, w niektórych miejscach jest nie do linii(choć w moim "TT" jest prawie zawsze :mrgreen: ). Reszta git =D>
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Rzeczywiście tarcza jest trochę niedokładna, a miecz był washowany czarnym, a potem chciałem boltgunem rozjaśnić krawędzie i odrobinę to nie wyszło, ale figurki są do gry, anie na półkę, więc kilka drobnych uchybień chyba może zostać... :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
ANtY
Kretozord
Posty: 1610
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: ANtY »

Tak sobie, brązowy w ogóle nie cieniowany

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Oczojebnie dość :wink:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Rion pisze:Oczojebnie dość :wink:
Tak ma być, w końcu to bohater i musi się wyróżniać :)
ANtY pisze:Tak sobie, brązowy w ogóle nie cieniowany
Brązowy tak jak czerwony jest zbyt delikatnie wycieniowany ( muszę to poprawić ), ale nie zmienia to faktu, że jest chyba najgorszym elementem figurki...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

A sztandar taki golutki zostanie?

I skoro twoje elfy są całe niebieskie to nie wiem czy jeden czerwony ludzik będzie dobrze wśród nich wyglądał.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Na sztandarze coś namaluje, ale dopiero jak nauczę się malować jakieś fajne freehand-y.
Jeśli chodzi o zmianę kolorów to albo będzie się po prostu bardzo wyróżniał jak reszta herosów ( magiczkę przemaluję ) albo cała armia będzie miała jakieś drobne czerwone elementy...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Trubas
Falubaz
Posty: 1293
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Ogólnie mi się podoba. Troszkę poprawić podstawkę i coś na sztandzarze maznij xD GOOD WARK =D>
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Imo czerwony wśród niebieskich będzie wyglądał spoko :wink:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Rion pisze:Imo czerwony wśród niebieskich będzie wyglądał spoko :wink:
imo nie. Te dwa kolory czasami dobrze się komponują, ale jako stonowane, wyblakłe no i proporcjonalnie do siebie.
Ten oczojebny czerwony moim zdaniem średnio z głębokim niebieskim wygląda.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Rion »

Rasti pisze:
Rion pisze:Imo czerwony wśród niebieskich będzie wyglądał spoko :wink:
imo nie. Te dwa kolory czasami dobrze się komponują, ale jako stonowane, wyblakłe no i proporcjonalnie do siebie.
Ten oczojebny czerwony moim zdaniem średnio z głębokim niebieskim wygląda.
Kamelocie zrób zdjęcie tego gościa wśród wojów i zobaczymy jak to wygląda ok?

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Boże ale on ma brzydki pysk! #-o
nie chodzi o malowanie ale o sam model
Samo malowanie fajne tylko armor taki jakiś nudny mi się wydaje
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

Zdjęcie zrobię jutro wśród kuszników, a jak pomaluję bg to także wśród nich...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
diabloo23
Wałkarz
Posty: 80

Post autor: diabloo23 »

Rion pisze:Imo czerwony wśród niebieskich będzie wyglądał spoko :wink:
Będzie jak z amerykańskimi oficerami na początku wojny w Wietnamie - średnia życia po wylądowaniu to 8 min. z haczykiem... Wyróżniający się bohater to nie zawsze dobry pomysł :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

W końcu po długiej przerwie zrobiłem zdjęcia figurek, które dotychczas pomalowałem. :)
Oto one:

harpie:

Obrazek

Obrazek

korsarze:

Obrazek

Obrazek

4 black guardów:

Obrazek

Obrazek

i zdjęcie razem z bsb co by pokazać, że nawet fajnie się prezentują razem ( przynajmniej według mnie )

Obrazek

bolec, jeszcze bez obsługi:

Obrazek

6 psów khorna konwertowanych z warhoundów:

Obrazek

Obrazek

2 skończonych bloodletterów:

Obrazek


Czekam na komentarze i konstruktywną krytykę :)
Ostatnio zmieniony 9 mar 2010, o 21:23 przez kamelot, łącznie zmieniany 1 raz.
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ