Zasady forum oraz sprawy do moderacji

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

i stalo sie.. nie ma tych nazw :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

zgroza trzeba było zostawić forum z rozpiskami (reraz sie tu zrobi z deczka "burdel" ;) )

co do malowania to można zrobić dział przeklejony ;)

a taktyki były bez sensu

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A skąd mam wiedzieć, że ta sprawa w ogóle jest dyskutowana? Ma odpowiednich podforach o tym ani słowa :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

dawno tu nic nie było pisane, ale sytuacja wymaga aby coś zostało napisane...

naprawdę, opcja search nie boli!

piszę to tutaj ponieważ ostatnio forum zostało zalane w zasadzie duplikatami tematów, które już były. Chyba z 4 bądz nawet 5 wątków scaliłem w inne o tej samej tematyce.

Proszę się opanować z zakłądaniem nowych tematów, szczególnie jest to skierowane, właściwie to jest skierowane do nowych użytkowników, którzy takowe tematy duplikują niepotrzebnie.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

No jest to troszkę denerwujące

Tak sobie czasami myślę czy nie przydałby się nam tu jakiś temat w stylu Lizakospamowni albo tematu ogólnego jak u Brety. Można by radośnie pospamować albo zadawać jakieś pytania od czapy które nigdzie indziej nie pasują. I Kosa by się tak nie musiałby się wkurzać na spamerów :wink: Co myślicie?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak będzie jeszcze pare głosów za to się założy, bo z mojego punktu widzenia nie potrzeba ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

my mamy swoje dwie spamownie.. główna to temat o rozpiskach.. a druga to temat dla początkujących.. więcej spamu nam nie potrzeba :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Jeśli mógłbym wyjść z takim obywatelskim wnioskiem:Zmienić nazwę tematu "rozpiski" na "Linki do rozpisek"(albo coś w tym stylu) I zaznaczyć jakoś żeby nie pisano w tym temacie komentarzy. Bo o ile się nie mylę to miało być coś jakby takie kompendium rozpisek HE, a w obecnej formie jest IMO nie potrzebny bo dzieje się tam to samo co w "rozpiskach elfów"
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Witajcie,
dziś nastąpiło namaszczenie. :twisted:

Chciałbym mieć tyle wolnego czasu, by tu teraz posprzątać i ustalić nowe zasady, ale niestety prace te zostaną przełożone na jutro albo nowy rok :)

Jeśli macie jakieś pomysły jak usprawnić działanie tego działu proszę pisać śmiało w tym temacie. Szczególnie jestem zainteresowany co zrobić by gracze początkujący (bo to oni tu najwięcej zaglądają) mogli łato i szybko się odnaleźć w panujących tu zasadach i zwyczajach - no i żeby nie było wysypu spamu w najróżniejszych tematach.
Można również zastanowić się na reorganizacją niektórych tematów - mamy dwa z rozpiskami, a niektórym przydało by się na pewno pozmieniać nazwy by były bardziej intuicyjne dla nowych jak starych (bo już sam nie wiem co się w niektórych dzieje).

pozdrawiam,
Asasselo
wasz nowy dręczyciel
Obrazek

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Wiwat nowemu wysłannikowi króla Feniksa =D>
O tym co zmienić pisałem wcześniej ale powtórzę
-Zmiana nazwy tematu "rozpiski" na "linki do rozpisek", i zaznaczenie by tam nie komentować
-Temat do spamowania, podobny do lizakospamowni
- Byl taki temat "Wróg u bram" Myślę żeby go przykleić bo tam miały być porady na różne armie
No to ode mnie.
Pozdrawiam i powodzenia
:D

BTW
Kosa to jeszcze żyje? Ma zamiar do nas wrócić?
I sold my soul for rock'n roll

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

*utworzenie podforum : Rozpiski (łatwiej znaleźć to co potrzebne na określone punkty)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

wrócilem elfiki :D

sorki za taką nieobecność, zupelenie nieplanowaną, ale widze, że Asassello wziąl sprawy w swoje ręce i dzięki mu za to. :D

Musialem zrobić malą przerwę. Będe zaglądal tu czasem, aż do pelnego powrotu czyli aktywnego grania :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

Witaj Kosa
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

No skoro już Kosa wrócił i Asassello jest aktywny to może przemyślicie to co pisałem w poprzednim poście (szczególnie to o temacie rozpisek)? [-o<
I sold my soul for rock'n roll

Zablokowany