Steam tank w walce

Jak zaszarżować trzy oddziały na raz, strzelać z łuku ze sztandarem w ręku i schować przed ostrzałem wielkiego spaślaka w grupie pokurczów.

Moderatorzy: Shino, Lidder, kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Steam tank w walce

Post autor: admolikkk »

Siema mam pytanie:
czy jeżeli steam tank walczy to może wybierać w jaki model uderza(styka się z podstawką)? np herosy czy zwykłego
LEAVE NO MAN BEHIND!

Awatar użytkownika
Wisnia
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Battleground - Chodzież

Post autor: Wisnia »

nie.

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

ja czegoś nie rozumiem #-o nie można takiego pytania zadać w odpowiednim temacie? to nie jakaś kwestia wymagająca burzy mózgów i wielkich rozkmin a tego typu tematów pojawia się coraz więcej w tym dziale, może byśmy je po prostu ignorowali, albo zamiast odpowiadać napisać "zadaj pytanie w odpowiednim temacie stary" a admin niech takie coś kasuje

dobra ktoś powie, że "nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi", ale nie każde pytanie jest warte osobnego tematu, za to są głupie miejsca na ich zadanie
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

misha pisze:ja czegoś nie rozumiem #-o nie można takiego pytania zadać w odpowiednim temacie? to nie jakaś kwestia wymagająca burzy mózgów i wielkich rozkmin a tego typu tematów pojawia się coraz więcej w tym dziale, może byśmy je po prostu ignorowali, albo zamiast odpowiadać napisać "zadaj pytanie w odpowiednim temacie stary" a admin niech takie coś kasuje

dobra ktoś powie, że "nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi", ale nie każde pytanie jest warte osobnego tematu, za to są głupie miejsca na ich zadanie
+1
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ty cheatcie !! :D
Jak wjechłes mi czołgiem w plecy to sobie dziliłes te ataki [-X
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

admolikkk
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Tychy

Post autor: admolikkk »

Misha, zakładam nowy temat żeby inni od razu wiedzieli o co chodzi i jak znają odpowiedź niech wchodzą jak nie, niech nie wchodzą. Nie wierze że każdy gościu wchodzący na to podforum kieruje się do tematu liczącego miliard odpowiedzi gdzie jest rozpier**l i nowy post napływa co parę minut i ze sa ludzie którzy chłoną to wszystko jak książkę... nie wiem w ogóle po co zaglądałeś tutaj żeby mnie zbesztać? <lol2> pzdr&poćwicz
LEAVE NO MAN BEHIND!

ODPOWIEDZ