Ranking Ligi WFB 2007/2008

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

Wysłałem zgłoszenie turnieju lokalnego Wurfest w Lublinie w piątek...jednak nie wisi on na liście turnieji

http://www.adeon.livenet.pl/n_turnieje.php

pytanie: nie otrzymaliście maila? Był źle wypełniony? Czy też poprostu nie zauwazyliscie zgłoszenia?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

A zgłaszałeś przez stronę ??

Teraz najprościej i najlepiej zgłaszać przez stronę - nie będzie problemów. Inne ciała za bardzo nie funkcjonują, więc tak pewnie do końca maja będzie w tej gestii panować chaos.

BTW - czy są chętni kandydaci na stanowisko Koordynatora Ligi ?

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Podobnie jak Shakin' Dudi zgłaszałem lokalny turniej par "Bibliothecarius. Pars seconda" w Gliwicach, i podobnie jak powyżej nie ma go na stronie.
Zgłoszenie za pierwszym razem wysłałem mailem (dość wcześnie, ponieważ wyjeżdżałem), potem poprosiłem Green Knighta o potwierdzenie i otrzymałem odpowiedź, że jest. Potem jeszcze dla pewności wysłałem przez stronę.
Dziś wracam z urlopu, a turnieju na stronie nie ma, o czym doniosło mi uprzejmie dwóch uczestników. A że termin na 12 maja, to zgłaszając cokolwiek teraz jestem w przysłowiowej.

Proszę o wpisanie turnieju, lub ew. informację co jeszcze mam uzupełnić. Jestem przekonany, że wszystkich koniecznych formalności dopełniłem, ale "errae humanum est"...

Pozdrawiam,
Krzysiek

EDIT: spróbowałem ponownie przez stronę (poprzednio próbowałem 30 kwietnia, w piątek) i zadziałało, niemniej proszę o zaliczenie tego turnieju do Ligi, ponieważ zgłoszenie mailowe wysłałem w terminie i zgodnie z zasadami. Z góry dziękuję.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

ok, zglaszanie niby dziala... a gdzie wysylac wyniki? trzeba czekac az bedzie jakis koordynator, czy tez przez strone adeona? (bo linka tam nie znalazlem)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Na razie nie martwcie się - zanim wszystko zostanie ogarnięte i ustalone, będzie niestety drobny chaos. Jeżeli ktoś zgłosił wyniki i turniej po staremu przez maila, to napewno zostanie to zaliczone - no stress.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

OK, dzięki za informację. Jakoś tak czuję się uspokojony. W sensie - wzbudzasz zaufanie. :)
Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

UWAGA, UWAGA !!!! Nastapila po raz pierwszy w nowym sezonie aktualizacja rankingu - zglosznie jakie naplynelo bylo w 100% poprawne, co cieszy mnie podwojnie, a sama aktualizacja zajela ponizej 2 minut :)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Wysyłajcie wyniki w ostateczności na ligawfb@o2.pl - spróbujemy przesłać dalej. Jeśli jednak chcecie by sprawnie się aktualizowało, to dawajcie jak w Tutorialu.
Gdzie reszta wyników ??

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

przeczytałem tutorial i chyba mnie przerasta... :shock:

najgorsze to wyszukiwanie ID (nie sadze zeby graczom chcialo sie sprawdzic... choc w sumie nastepnym razem mozna dodac do wymogu zgloszenia podanie ID)

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Gobos pisze: przeczytałem tutorial i chyba mnie przerasta... :shock:
No z deka tam jest róznych "cicików" (jak mawiają chłopaki z Łowców.B). Ja jeste dobrej mysli i mam zamiar przez weekend się uporać ze zgłoszeniem wyników.
Gobos pisze: najgorsze to wyszukiwanie ID (nie sadze zeby graczom chcialo sie sprawdzic...
Nie jest tak źle, zajęło mi to kilka minut (uczestników było 32). Ale rzeczywiście - na początku przeraża. z tym, że gracze są ułożeni alfabetycznie i jak się nabierze wprawy, toleci dość szybko.
Gobos pisze: choc w sumie nastepnym razem mozna dodac do wymogu zgloszenia podanie ID)

I to jest rozwiązanie, już o tym myślałem.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Gobos pisze:przeczytałem tutorial i chyba mnie przerasta... :shock:

najgorsze to wyszukiwanie ID (nie sadze zeby graczom chcialo sie sprawdzic... choc w sumie nastepnym razem mozna dodac do wymogu zgloszenia podanie ID)
to chyba najlepsza metoda..

ja wlasnie tez niedlugo staje przed tym problemem (odnaleziena ID).. ale wyszukiwarki maja opcje "Szukaj na stronie" - co ulatwia robote :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

jescze jedna sprawa mnie meczy... mianowicie zrozumialem, ze to ja mam wpisywac pkt. do ligi w tym arkuszu, ale chyba nie do konca wiem jak sie rozkladaja przy 20+ graczach :lol:

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

na stronie adeona jest dzial pliki, stamtad sciagasz arkusz punktujacy WFB.

w nim sa wszystkie potrzebne akrusze, które wylicza wszystko za Ciebie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Asassello pisze:na stronie adeona jest dzial pliki, stamtad sciagasz arkusz punktujacy WFB.

w nim sa wszystkie potrzebne akrusze, które wylicza wszystko za Ciebie :)
Nic dodac nic ujac.

No moze poza tym, ze juz pojawily sie 2 wyniki :)

Awatar użytkownika
Bartez
Pseudoklimaciarz
Posty: 27

Post autor: Bartez »

w zestaiweniu graczy z numerami ID dwa razy jest ten sam gracz...

podejrzewam że to samo było w przypadku rankingu...

1888 i 1889 to ta sama osoba poporsze numer 1888 :D podoba mi się a wpisac tam proszę

Bartłomiej Bartez Stroiński Wood Elves Strefa Zero Poznań

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

do kiedy moge wyslac wyniki turnieju skoro organizowany był w ostatnią sobotę?

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Shakin' Dudi pisze:do kiedy moge wyslac wyniki turnieju skoro organizowany był w ostatnią sobotę?
2 tygodnie na przysłanie wyników nie uległy zmianie, więc tak samo jest. Ale warto przysyłać szybciej, to wtedy ranking się sam szybko aktualizuje.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Bartez pisze:w zestaiweniu graczy z numerami ID dwa razy jest ten sam gracz...

podejrzewam że to samo było w przypadku rankingu...

1888 i 1889 to ta sama osoba poporsze numer 1888 :D podoba mi się a wpisac tam proszę

Bartłomiej Bartez Stroiński Wood Elves Strefa Zero Poznań
Zrobione.

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

zauwazylem ze automatyczne zglaszanie nie uwzglednia tego ze ktos moze grac roznymi armiami - gracze maja przypisane armie z zeszlorocznego rankingu, co nie zawsze sie zgadza.

Awatar użytkownika
adeon
Wodzirej
Posty: 686
Kontakt:

Post autor: adeon »

Gobos pisze:zauwazylem ze automatyczne zglaszanie nie uwzglednia tego ze ktos moze grac roznymi armiami - gracze maja przypisane armie z zeszlorocznego rankingu, co nie zawsze sie zgadza.
Zgadza sie, taka funkcjonalnosc jest przewidziana, ale jeszcze nie na tym etapie. Dlatego jesli ktos zmienil armie niech wysle maila/PW do mnie z iformacja na jaka armie mu zmienic.

Zablokowany