Tfurczość BEM - Damselka 29.07

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Re: Tfurczość BEM - Wampir na Gwiazdkę :)

Post autor: bem »

Po dłuuugiej przerwie powoli zabieram się za renowację spirit hostów. Na tym zdjęciu pierwszy zrobiony. Po lewej możecie zobaczyć, jak wyglądał wcześniej. No. Już tylko 14 :P

Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Nawet spoko. Imo lepiej teraz wygląda pod względem technicznym, oraz kolorystycznym =D>

Awatar użytkownika
gildor_
Mudżahedin
Posty: 239
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: gildor_ »

"Ognisty" wyszedł bardzo fajnie.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Pierwsze trzy, które pomalowane były już jakiś czas temu, ale w końcu miałam warunki do zrobienia zdjęcia. Podstawka zdecydowanie do modyfikacji.

ObrazekObrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

Bardzo fajnie to wyszło ale podstawke zmień :)
Obrazek

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

super wyszło =D> =D> .koniecznie dodaj foty z nową podtawka :)
]arrrr

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

ładnie maźnięte. Tylko podstawka do modyfikacji bo warzywi cały efekt ;)
pozdrawiam
Furion

ps
Wiem, że napisałaś że podstawka do modyfikacji ;)

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

podstawka nie taka zła
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

No więc skończone. Oprócz niefortunnych podstawek, do których w ogóle nie mam serca. Na razie zostaną takie, jak były :<

Obrazek
Obrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

ciekawy oddział, pomijając kwestie podstwek bo sama już zauważyłaś że wypadałoby je zmienić, to zastanowiłbym się nad zrobieniem świecących dłoni, żeby całe "ciało" świeciło a nie tylko głowa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wow. Na prawdę ładny i ciekawy oddział. No ale proszę, zrób coś z tymi podstawkami :<

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

rakso ma racje jak głowa świeci to ręce też powinny :wink:
]arrrr

Awatar użytkownika
Rion
Chuck Norris
Posty: 660

Post autor: Rion »

Jestem za.

A poza tym zajebiście Ci wyszły =D>

Bardzo Podły
Warzywo
Posty: 16

Post autor: Bardzo Podły »

Płonące zjawy świetne! =D>
Rzucam demony, są dla szmat...
O&G 2,500
NG 3,000
Woch 2,000
Hadecja 1,500

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Dziękować. Nowe podstawki już kupione, niedługo będą, tylko chłopak musi je wymienić. W między czasie odświeżam następny jego oddział i daję próbkę dire wolfów. Jakieś sugestie dopóki nie zacznę malować oddziału?

Na 1. zdjęciu dla porównania poprzednia wersja :)

ObrazekObrazek
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

o wiele lepszy :) a ja bym może jeszcze trochę białego wyciągnął :)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

O tak, o wiele lepszy. Z tym wyciąganiem białego jednak bym nie przesadzał. Fajny balans odcienia futerka. Bardzo realistycznie wygląda.

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Mimo wszystko poprawiłam jeszcze trochę pyszczek, ale nie będę się już dłużej rozwodzić nad jedną figurką, zwłaszcza że kolejnych dziewiętnaście czeka, a jak chłopak będzie miał turniej po drodze to będzie kicha ;) Nie jestem do końca przekonana do tego białego przechodzącego w shadow grey. Myślałam, że wyjdzie bardziej szaro. Ale chyba jednak nie będę zmieniać. Niech zostanie coś dziwnego.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Wilczek bardzo ładny i realistyczny.Powodzenia przy następnych.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

jamakot pisze:rakso ma racje jak głowa świeci to ręce też powinny :wink:

Swiecac glowa daje figurce odpowiedni focus point. Jesli do tego zaangazujemy jeszcze rece to caly zabieg straci na wartosc. Bedzie zamet, a figurka nic na tym nie zyska.

ODPOWIEDZ