Pytania początkujących i niepewnych 2

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Re: Pytania początkujących i niepewnych 2

Post autor: Korhil »

bubel jest nie ma co ukrywać, ale nie zgodzę się z powyższymi stwierdzeniami jakoby w podręcznikach pisali na korzyść tej armii - jaka to różnica czy uciekł w rydwanie czy na piechotę? uciekł i koniec nie ważne jak (byle nie na cold one'ach odkrytych lata później ;D) ja osobiście to tylko moje zdanie - po przeczytaniu podręcznika HE miałem wrażenie "jeju jak te druchii nas jadą... wstyd itp." a gdy przeczytałem podręcznik DE pomyślałem "jeju jak te HE ich jadą" więc nie wiem może to tylko moje odczucia, ale jakoś tak mi się wydaje...
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Mam pytanko czy ktoś widział już konwersje Korsarzy na Shade ? A jak wy wydziwcie taka konwersje
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Zależy jak wiele pracy chcesz w to włożyć i jaki Cię efekt interesuje. Ktoś na forum kiedyś tak zrobił, ale efektu nie pamiętam. Moim zdaniem figurki korsarzy są świetne, tak jak shadesów, wiec chyba warto odłożyć kasę i ich nie zbabrać. Jak już chcesz to płaszcze z łusek trzebaby przerobić na takie zwykłe, kusze lepiej pasują te od kuszników, główki bez tych dodatków...

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Na czym lepiej grac na 2 bolcah czy na hydrze?? :roll: (na czym w częsciej gracie??)
Z czym urzywac hydry a z czym bolców ??(nie kupie hydry jak mam w większości armie pod te 2 bolce :mrgreen: )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

1)Zależy od rozpiski.
2)Pograj na proxach i zobacz co Ci bardziej pasuje.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Hydrą grasz raczej na ofensie, na defensie obowiązkowo bolce. Czasami na ofensie można wystawić hydrę i 2 bolce, aby to mieć choćby na śmieci od biedy.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Jak ktoś lubi PG to gra na dwóch hydrach i smoku. Jankiej przedstawił kiedyś taką rozpiskę, opartą właśnie na hydrantach i dragonie, za pomocą której cisnął demony. Inaczej mówiąc bolce dobre, hydry jeszcze lepsze.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Twoja-Stara
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 157
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Twoja-Stara »

Rasti pisze:
Twoja-Stara pisze:Zawsze w danych podręcznikach piszą na korzyść tej armii która jest hasłem tego podręcznika ...
A jaka korzyścią dla tych elficzków z Ulthuanu jest to, że uciekł w rydwanie zaprzęgniętym w zimnokrwiste ;)

W ogóle te HE to jakiś bubel. U nas nie ma takich bzdur :twisted:

HE sa wogóle nie klimatyczne!!!

Eeeee.... kolego, na trolla to nie tutaj... odpuść sobie takie nabijanie postów
Powrót WE

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tullaris pisze:Jak ktoś lubi PG to gra na dwóch hydrach i smoku. Jankiej przedstawił kiedyś taką rozpiskę, opartą właśnie na hydrantach i dragonie, za pomocą której cisnął demony. Inaczej mówiąc bolce dobre, hydry jeszcze lepsze.
Na demony lepsze bolce, na których ja nie gram ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Lueviel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Lueviel »

Twoja-Stara pisze:HE sa wogóle nie klimatyczne!!!
Następnym razem jak będziesz chciał napisać taką bzdurę - przeczytaj podręcznik HE.

EOT.
WFB: Ogre Kingdoms

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Lueviel pisze:
Twoja-Stara pisze:HE sa wogóle nie klimatyczne!!!
Następnym razem jak będziesz chciał napisać taką bzdurę - przeczytaj podręcznik HE.

EOT.
To była po prostu opinia Druchii. Nie zmienisz jej ;) Tacy to już nasi forumowicze :twisted:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Lueviel pisze:
Twoja-Stara pisze:HE sa wogóle nie klimatyczne!!!
Następnym razem jak będziesz chciał napisać taką bzdurę - przeczytaj podręcznik HE.

EOT.
Alez rage :evil:
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Inaczej mówiąc bolce dobre, hydry jeszcze lepsze.
To zalęży od turlnięć na regene :wink:
Obrazek

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Czy oddech czarnego smoka zmusza do testowania paniki, jeśli zabije chociaż 1 model? Zaciekawiło mnie to, bo myślałem, że to ogólna zasada takich smoczych oddechów. Podczas gdy np. przy high elfickim dragonie jest taka adnotacja, a przy chaosowym i czarnym nie ma...

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

kiedy działa dodatkowy efekt smoczego ziania stoi jasno w opisie - dlatego możesz uznać że odpowiedziałeś na swoje pytanie :wink:

pozdro,
Ż

Matis99
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Matis99 »

Żaba pisze:kiedy działa dodatkowy efekt smoczego ziania stoi jasno w opisie - dlatego możesz uznać że odpowiedziałeś na swoje pytanie :wink:

pozdro,
Ż
Łeee, czyli jednak nie panikuje tak fajnie. No nic, dzięki Żabo za odpowiedź.

Zwolin
Falubaz
Posty: 1118
Lokalizacja: Podkowa Leśna - Warszawa

Post autor: Zwolin »

jak ktoś mi tu napisze że HE nie są klimatyczne to znajdę i zabiję
są klimatyczne i to bardzo tylko trzeba to pokazać
dla Emiel'a-regisa pisze:jeśli f(x), tak jak poprzednio opisuje pole widzenia jednostki, a raczej konkretnie "szerokość" widzenia w punkcie x, to całką tej funkcji będzie pole widzenia
Sf(x)= x^2+cx
funkcja ta opisuje pole objęte wzrokiem unitu
chciałeś to masz
jeśli pod x podstawisz podwojony M oddziału to masz pole obszaru zagrożonego szarżą

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Zwolin pisze:jak ktoś mi tu napisze że HE nie są klimatyczne to znajdę i zabiję
są klimatyczne i to bardzo tylko trzeba to pokazać
oczywiście że DE nie są klimatyczne ponieważ są bardzo klimatyczne ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Koniec spamu, Misiaczki - Ciocia Hag Queen wróciła :twisted:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Łeee a już zakasowałem rękawy żeby zrobić tu pożadek :twisted: ;)
AAAAAAAAAA!!!

...a rękawów kasować nie musisz
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Zablokowany