WE by Asgharoth :) [up: troche nowości i MINI PLEBISCYT ;)]

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: WE by Asgharoth :) [up: Waywatcher WIP prawie skończony ]

Post autor: Rasti »

Ja uważam, iż niebieskie są ok :)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Bardzo mi się podoba malowanie. Żadnych krzyków, ale też bez fajerwerków - pasuje :)
Jedyne do czego ja bym się uczepił i taka rada - Twoje figurki baaardz dużo tracą przez kiepskie podstawki...

To jest armia WE, weź daj na podstawkę korek / kamień / wysoką trawkę, nie wiem, cokolwiek co urozmaici to wszystko. Bo tak to wygląda, jakby wszyscy stali na pięknej, jednolitej trawce z stadionu... :wink:

Dlatego naprawde popracuj nad podstawkami! A da to sporo Twojej armii.
A boki podstawek ja bym pomalował, jak już malujesz armie w takich białych kolorach, to pomyślałbym o np. scorched brown? Bo czarne boki podstawek no imho nijak nie pasują...

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

podstawki będą modyfikowane :) ten bedzie do driady ;) jest duży. kore juz nawet mam brzozową także do roboty ruszę :) a ten miał przedstawiac małe rosnące brzozy :) tylko chrobotek dodam.

teraz pracuje nad projektem "małe drzewo" :) założenie jest trochę jak na tej pracy na cmon gdzie elfka strzela z drzewa do orasa :) tylko ze to bedzie brzoza i z wayem ;)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajny, klimat trochę tallarański z 40stki :P BTW następny będzie sztandarowiec wildów :)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

nie decyduj za mnie co następne będę malował ;)

mam zamiar skonczyc magiczke w weekend :)

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Hehe zrób jakiś oddział cały :P

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Zielone boki podstawek ^^ Full oldskul i takie leśne :D
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

chyba rzeczywiście będą najlepsze :) dzięki Bem :)

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

Nowe prace brata mego. mieliśmy tego samego Waya więc trzeba było coś zrobić z nimi :) no i Wild Rider :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogłaszam także mini plebiscyt. Z racji tego że nie wiem na jaki kolor tego sztandarowca zrobić wysłucham waszej opinii ;)

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Fiolet z jaskrawym zielonym,prawie żółtymi ramkami(pierdółkami)
Obrazek

Awatar użytkownika
bem
Kradziej
Posty: 974

Post autor: bem »

Mowa o kolorze sztandaru? :)

To ja proponuję granatowy z zielonym, z tym że zielony rozjaśniany do białego, a nie żółtego.
Es ist wirklich phantastisch. Es ist wirklich ehrlich phantastisch. Es ist so phantastisch phantastich, ich glaube, ich würde es gerne klauen.

Awatar użytkownika
Asgharoth
Mudżahedin
Posty: 222

Post autor: Asgharoth »

znaczy chodziło mi o to raczej czy robić ciemnego i wtedy czarno czerwony czy rzeczywiście tak jak mówicie zielony do białego i niebieski symbol jakiś :)

ODPOWIEDZ