Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Re: Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Post autor: Stefczyk »

Turniej ogólnie fajny i mam nadzieje, że uda mi się częściej znaleźć czas na turnieje we Wro skoro i tak tu siedzę. Co do ewentualnych mankamentów to przede-wszystkim za mało czasu. Remisy itp. to jak pisali wynik zbyt małej ilości czasu jak na te punkty.
Co do mojej kontrowersyjnej rozpy.
JarekK pisze: - rozpiski miały być klimatyczne!!! (furmanka+abominacja+Hydra) to jest wg. ciebie klimatyczne????
Nie należy mylić tutaj klimatu z siłą armii. To że armia jest klimatyczna nie znaczy że jest ona słaba i na odwrót. Uważam iż po tym jak nie została dopuszczona pierwsza wersja rozpy z Ostrowa Imp+Lizz nasza powinna być odrzucona. Nie ukrywam nasz sojusz mimo tego iż armie były złożone klimatycznie, był bardzo mocnym sojuszem. Abominacja, Furmanka, Hydara itp. U szczurów była to połączone siły dwóch klanów + Abocia która jako ohydne powykręcana bestia pasowała do mojego generała. U DE były to siły szybkiego reagowania składające się z kawalerii zwiadowców i szybkiej hydry. Nie dyskutuje z siłą takiej rozpy bo było to maksymalne wygięcie i oryginalnie brałem pod uwagę iż może być odrzucona.
A co do moich sugestii można by jeszcze pomyśleć nad wprowadzeniem gry na tajnych rozpach bo jest to fajna odmiana i da się tak grać (testujemy to już na wszystkich turniejach w Ostrowie)
I dzięki wszystkim przeciwnikom za grę.
Szkoda że graliśmy z Oscarem i Boskim w 2 bitwie miałem nadzieje na grę tylko z ludźmi których nie znam ;)
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

co do czasu... albo gram turbo szybko, bo raz skończyliśmy przed czasem a się spóźniłem, dwa następne gry skończyły się w 5 turze, więc dziwią mię że kończycie w 3 :?

co do organizatora który gra... we Wrocławiu to znana praktyka, a że stoły były na drożę mogło jedyni ciut przedłużyć drogę ku prawdzie ( 5s / 10 s )

co do rozpisek... fakt niektórych za mało przyciąłem, dalej przypominam że to była wersja testowa i teraz będą ograniczenia podane na starcie

co do kultury... mam nadzieję że większość będzie bardziej tego przestrzegać, następnym razem

co do sporów... sprzedam wam świetny patent jeśli nie zgadzacie się co do czegoś tam, rzucie razem d6 i kto więcej wyrzuci ma rację i gramy dalej bez stresów ( jak chcecie jeszcze szybciej rzucie to przed bitwą kto wybrał )

co do dobrej zabawy... o to chodziło

pozdrawiam i idę lulu :)

ps.: i tak uważam że jak na pierwszy turniej było przyzwoicie

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Na Wrocławskich turniejach sędzia jest tak naprawdę tylko z nazwy. Jest loża szyderców (Malal, Koszo, Morrok i ta pała jak mu tam... nie pamiętam). I to do nas można podejść i się spytać albo poprosić o opinię.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Khumanor pisze: co do sporów... sprzedam wam świetny patent jeśli nie zgadzacie się co do czegoś tam, rzucie razem d6 i kto więcej wyrzuci ma rację i gramy dalej bez stresów ( jak chcecie jeszcze szybciej rzucie to przed bitwą kto wybrał )
Epicki moment
Liga Sędziowska w tym momencie przestaje istnieć :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

Lazur pisze:
Khumanor pisze: co do sporów... sprzedam wam świetny patent jeśli nie zgadzacie się co do czegoś tam, rzucie razem d6 i kto więcej wyrzuci ma rację i gramy dalej bez stresów ( jak chcecie jeszcze szybciej rzucie to przed bitwą kto wybrał )
Epicki moment
Liga Sędziowska w tym momencie przestaje istnieć :D
mało mię to interesuje...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Kiedy będą wyniki chłopaki??

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Kuma miał je ogarnąć i przesłać mi razem z ID, abym przesłał do ligi

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

kurde kumkumku nie yeb sie z tym tyle bo sie pochlastac mozna. muw da aas waaaaghh!
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Thomas
Falubaz
Posty: 1207

Post autor: Thomas »

Qba i tak jesteście ostatni więc nie wiem czemu się tak pieklisz :P Nagash jak dowiedział się że sojusz z orkami wypadł tak kiepsko to wpadł w furię i mało mu piszczel z nogi nie odpadł ;) a następnie zamienił Twoją zieloną armię w zombie :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

nie moge byc ostatni bo to zaszczytne miejsce nalezy sie tobie. ile miales pkt? 8)
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Kuman gdzie jesteś [-o< daj w końcu te wyniki, bo wtedy wszyscy bedą happy

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

co was tak ciśnie na te wyniki? :D

mogę wam powiedzieć kto na pewno jest ostatni uwaga JA!! :lol2: :lol2:

bo Fudal zasrana menda jedna dredowa musiała jechać do domu tak akurat w 3 turze 2 giej bitwy..
co tu dużo gadać trzeba było poddać 2 i 3 bitwę 20-0 bywa... za to na singu w knurowie nie bedzie problemów z partnerem :twisted:

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

No to cały Fudal (robi się z niego pantofel), a w Knurowie zobaczymy jak będzię :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

musicie znalezc kogos, kto ma wyniki... ponoc Kuman nie wzial kart zgloszeniowych i wszystko przepadlo ;)

proszę podawać kto ile ugrał w jakiej bitwie to postaram się skonstruować to.

Top 5 jest znane, czyli jeszce tylko 9 miejsc...

Awatar użytkownika
Oscar Flamberg
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Oscar Flamberg »

Poddawanie bitwy 20:0 jest nieetyczne, szczególnie jeśli wiadomo, że w ostatniej bitwie i tak dwie pary nie grają (tak zdaje się było...). Można w ten sposób zapisać do turnieju 20 par, wiedząc że i tak z 7 nie będzie i rozdać dyplomy przed rozpoczęciem, bo wiadomo już komu. Jak słusznie zauważył Kuman (czy ktoś inny, przepraszam), wyniki kręciły się w większości wokół 10:10, a Ci, którzy wykręcili masakry - były chyba takie pary - nieźle się na to napracowali. Oddawanie walkowerów na takim poziomie (20:0) jest najsilniejszym czynnikiem demotywującym do grania z mi znanych, oprócz puszczania bąków-cichych morderców na ciasnej, acz pełnej graczy sali. To taka uwaga dla organizatorów na przyszłość - regulamin nie zawierał danych o walkowerze. Chyba że to ja nie doczytałem...

Para Boski/Flamberg uzyskała 36 punktów (10/12/14). Ile punktów trzeba było mieć, żeby się zbliżyć do pierwszej piątki, skoro większość wyników "kręciła się koło remisów"?

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

odpowiednio dużo...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Morrok pisze:ponoc Kuman nie wzial kart zgloszeniowych i wszystko przepadlo ;)

proszę podawać kto ile ugrał w jakiej bitwie to postaram się skonstruować to.
:shock: :roll: :roll:
bałagan&kuba 26
10 jakies lizaki hyba z imp.
10 wojtus
6 z boskim & Oscar Flamberg
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dmtrij+Orcus
1.Krejzihead - 20:0 do przodu
2. Maryś+Grazbird 10:10
3. Golonka+ Kumek 8:12 w plecy
38 puntków razem, 4 miejsce
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Morrok o to wyniki pary Cobra 651 i Wychwa

1. Maryś+Grazbird 4:16
2.Krejzihead 5:15
3. Farmer i Podwys 0:20

i to wyślijcie w końcu
9 punktów razem,

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Wynki pary Gryf i Fudal:

1. Kuman i Golonka 0:20
2. Farmer i Podwys 0:20
3. Krejzihead 0:20

ODPOWIEDZ