Jaka to gra?

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 438
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Jaka to gra?

Post autor: Bonczek »

Myślę, że wątek może być pomocny dla wielu osób, a jeśli nie to przynajmniej mi pomoże.

Od jakiegoś czasu próbuję sobie przypomnieć grę sprzed kilku ładnych lat i za cholerę nie mogę... Była to przygodówka, taka trochę mroczna. Głównym bohaterem był młody chłopiec, któremu siły zła porwały psa. Wie ktoś może jak się nazywała? Strasznie chciałbym w nią zagrać jeszcze raz i powspominać stare dzieje :)

Pozdrawiam!
Maciek

Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Post autor: Morsereg »

proste, odpowiedzia na to pytanie jest...
simon the sorcerer
pierwsza czesc z serii o mlodym czarodzieju simonie. gierka przygodowa z zasada 'point and click' z 93 roku :) polecam pierwsze trzy czesci :D
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Morsereg pisze:proste, odpowiedzia na to pytanie jest...
simon the sorcerer
Wydaje mi się , że się mylisz ponieważ chodzi raczej o : Heart of Darkness

Z Wikipedii: Heart of Darkness to gra komputerowa z roku 1998. Gracz wciela się w chłopca o imieniu Andy, któremu w trakcie zaćmienia słońca siły ciemności zabrały psa do Świata Cieni. Dzielny chłopiec rusza na ratunek przyjacielowi własnej roboty wehikułem z bronią na plazmę pod pachą. W trakcie wędrówki przyjdzie mu się zmierzyć z wieloma różnymi przeciwnikami, od pająków, robaków i Cieni aż po władcę ciemności. Jednak dzielny chłopiec nie jest sam, w walce pomagają mu dziwne latające stworzenia. Są to istoty, które oparły się władcy Ciemności i nie zmieniły się w cienie. Ponadto Andy po drodze wejdzie w posiadanie niezwykłej, życiodajnej mocy.

ODPOWIEDZ