8 Edycja Warhammera I

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Morsereg
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3080

Re: 8 Edycja Warhammera

Post autor: Morsereg »

# Great weapons rumoured to be 1 rank only. Avian says this is possibly speculation
wtf? chyba sobie jaja z tym robia.
DragoMir pisze:
Vallarr pisze:Dopiero zobaczylem date pierwszego posta. Nekromancja krasi to zboczenie :evil:
Jaka kurna nekromancja? Krasie nie używają magii ogarze! To nie Dragon age!

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

zielonatrawa pisze:ciekawe co będzie z moim ulubionym terenem czyli domkiem:D
chyba nie zepsują mu zasad :D
Ja mam nadzieje ze nie zepsuja lasu :D
Mój ulubiony elemet terenu :wink:
Wiecej bonusów dla jednostek w lesie zeby była wieksza zabawa :twisted:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
xaurus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Grodzisk Maz. Milanówek, Podkowa L, Wawa

Post autor: xaurus »

Varinastari pisze:HA ha ha.....a ja marzyłem o grywalnych warriorach Chaosu.
Jak to okaże się prawdą, chyba poważnie zastanowię się nad swoją przyszłością w WHFB.
warriorsi nadal mogą być grywalni, poprostu nie dajesz im tarczy tylko additionala albo GW, Przy T4 i pancerzu 4+ będą miec duża przezywalnośc i siłe uderzenia
Eltharion pisze: Ja mam nadzieje ze nie zepsuja lasu :D
Mój ulubiony elemet terenu :wink: :twisted:
Ja też, już sie nie moge doczekać aż moj Flame cannon zacznie podpalac lasy :twisted:

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Niech sobie psują lasy byle by tylko dali WE zasade że ignoruja wszelkie wady lasów :mrgreen:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Im szybciej 8 ty lepiej.

A co się będzie działo z Balancing Patchem? Ulegnie zawieszeniu? Dobra okazja by go zdjąć całkowicie przynajmniej na czas stwierdzenia jak wpłynie na sytuację.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
MORFI
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MORFI »

ma wyjść pdf. do każdej armii który zmieni koszty jednostek umiejętności a dodatkowo pdf. Hiszpański w celu zmiany cm na cale
„Jedźcie i walczcie. Szkolcie się i zwyciężajcie! Bracia Krwawego Smoka od dziś misję swoja już znacie, na chwałę Abhorasha, wypełnijcie ją i bądźcie wolni!”- Kirthor Bathed-in-Blood- Rycerz Krwawego Smoka z Mousilion do swych Thrali

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Mi marzy się sytuacja kiedy razem z nową edycją wyjdą odrazu nowe booki do wszystkich armii. Pozatym moim skromnym zdaniem nowa edycja nie wpłynie jakoś bardzo na BP ponieważ modyfikuje on właśnie booki a nie zasady główne. Żeby zawiesic BP musiały by wyjść wszystkie booki naraz i najlepiej żeby były wmiare zbalansowane. A nie to co teraz - że co nowa armia to bardziej przegieta :roll:
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

MORFI pisze:ma wyjść pdf. do każdej armii który zmieni koszty jednostek umiejętności a dodatkowo pdf. Hiszpański w celu zmiany cm na cale
podaj linka do tej informacji

Awatar użytkownika
MORFI
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MORFI »

„Jedźcie i walczcie. Szkolcie się i zwyciężajcie! Bracia Krwawego Smoka od dziś misję swoja już znacie, na chwałę Abhorasha, wypełnijcie ją i bądźcie wolni!”- Kirthor Bathed-in-Blood- Rycerz Krwawego Smoka z Mousilion do swych Thrali

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

First bat-rep from 8th... ;)
The times of chess are over...

Obrazek
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Obrazek






_________________

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

A dziękujemy, bardzo smaczne było :D W szczegolności info o "niepowtarzalności" czarów za wyjątkiem pierwszego i o miscascie po drugim nieudanym rzuceniu czaru. No i oczywiście flame template "hitujący" każdego kogo tylko draśnie (zabieram się za sklejanie drugiego flame cannona, mój aktualny rekord to 13 DElfów jednym strzałem - czekamy na więcej :twisted: ). A już 25% na rare units jako, że gram dwarfami aktualnie to już poprostu ekstaza (no chyba, że zostaną dalej ilości slotów czyli 2 rary na 2000 to wtedy tak średnio) Szkoda tylko, że Kusznicy i Thunderersi z jednego rzędu strzelają ale jakoś to przeboleję :wink:
Więcej takich wiadomości!

p.s. Muszą być poprawki do każdej armii bo za dużo jest zmian ingerujących w aktualne zasady i przedmioty. Miało niby nie być żadnych sprzeczności z obecnymi AB a jednak samo zniknięcie pojęcia "unit strength" powoduje, że wiele zasad i przedmiotów już nie będzie taka sama.
Ostatnio zmieniony 4 maja 2010, o 10:36 przez Remo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Wydaje mi się, że system procentowy spełni swoje załozenia (ufajnienie rozpisek) tylko wówczas, gdy będzie połączony z obecnym systemem slotów. Inaczej - tak samo jak u krasi zmieści się 5 organek, tak i u demonów 17 flamerów... czyli powrót do epoki balancing patchów.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

będą 2 organki i 7 katapult.... :D

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

zakład że nie?
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

z plotek wylania sie bardzo nieciekawy obraz 8 edycji...
uproszczenie i wiecej kostkologii :?
Jesteś Aspołecznie Nastawionym Kutafonem, Inspirującym Ekstatyczne Lamenty Tłumu, Oraz Imbecylem Demonstrującym Ignorancję, Ogarniającym Tylko Alfabet.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

A co się będzie działo z Balancing Patchem? Ulegnie zawieszeniu? Dobra okazja by go zdjąć całkowicie przynajmniej na czas stwierdzenia jak wpłynie na sytuację.
Wypadnie, przynajmniej w części slotowo-czarodziejskiej. Co do samego ograniczania, może być różnie - zależy jak wyjdą pierwsze turnieje. Możliwe, że już na naszym masterze we wrześniu będzie jakaś lightowa kompozycja.
z plotek wylania sie bardzo nieciekawy obraz 8 edycji...
A mnie sie te plotki bardzo podobają (poza ruszaniem się oddziałów jak fast cavalary) - to będzie zupełnie inna gra, zapowiada się na dużo ciekawszą i wymagającą więcej kombinowania.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

szafa@poznan pisze:zakład że nie?
Jeśli układ procentowy będzie tylko dodatkiem do aktualnych slotów to to będzie w niektórych miejscach niesprawiedliwe (wiem że WFB nigdy nie był sprawiedliwy do końca) bo u dwarfów np. na 2000 to i tak nic nie zmieni a u innych armii, które mają droższe Rare units będzie troszkę ciaśniej. Jedyne na co mogą oddziaływać procenty to ilość Core units bo 25% to trochę więcej niż "3 x łucznicy/handgunnerzy". Bohaterów nie liczę bo jeśli prawdą okarze się że standardem jest gra na 3000 to za 750 i tak się mieści pięciu magów czy inne takie. To po co te procenty?
Wiele razy było udowadniane że zagrywki GW służą jedynie trzepaniu ciężkiej kasy - nie wydaje Ci się, że nagła potrzeba/możliwość zakupienia 4 katapult i 2 flame cannonów więcej u kilku tysięcy (tak strzelam) graczy krasnoludów na całym świecie nie sprawiłaby niewiarygodnego wpływu siana do kasy GW? (a mowa tylko o jednej jednostce do jednej armii...) A o to im przecież chodzi bo co do ich podejścia do balansu to widzimy na stołach jak jest więc nic mnie już nie zdziwi.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

bo jeśli prawdą okarze się że standardem jest gra na 3000
Dziwne stwierdzenie.

Grało się będzie na tyle punktów, ile będzie chciał organizator lub na tyle, na ile sie umówisz z przeciwnikiem. A GW nic do tego
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

bez systemu slotów i BP, tak będzie się działo.
dla mnie zapowiada się ciekawie.

wreszcie armie zaczną przypominac armie a nie paru kolesi na konikach+jakieś wielkie złooo.

ODPOWIEDZ